Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Як вийти заміж

2019
12+

Де дістати гроші і як вийти заміж? Мабуть, два найактуальніших питання на планеті. Це шоу не навчить вас заробляти, а ось із пошуками чоловіка може допомогти.

Всі випуски: 2019

Як вийти заміж

Де дістати гроші і як вийти заміж? Мабуть, два найактуальніших питання на планеті. Це шоу не навчить вас заробляти, а ось із пошуками чоловіка може допомогти.

Що потрібно зробити, щоб від вас не вислизнув жаданий холостяк? Пост-шоу Як вийти заміж намагається розібратися у тонких матеріях людських стосунків!

У всьому світі жінки борються за рівноправність і визнання своїх досягнень, проте питання «як вийти заміж» досі не втрачає своїх позицій. Дівчата з таким само хвилюванням готуються до побачень, а жінки вже зрозуміли, що вік зовсім не заважає шукати своє щастя. Шлюб перестав бути самоціллю. Тепер жінки намагаються знайти саме ту людину, з якою захочеться стати довгостроковими партнерами. Адже шлюб – це не заради штампа в паспорті. Це, в першу чергу, про кохання.


Ведуча проекту СТБ Як вийти заміж Роза Аль-Намрі вже знайшла свого обранця, і тепер вона допомагає іншим дівчатам знайти своє щастя.

Адже буває так важко розібратися у всіх тонкощах стосунків між чоловіком і жінкою! Іноді самотні чоловіки починають тремтіти просто від думок про жахливі кайдани шлюбу. Але що робити, якщо дівчина чекає від цих стосунків якогось серйозного продовження? Як переконатися, що ви дивитеся на ваше майбутнє під одним кутом? Програма Як вийти заміж у кожному випуску розбирає по поличках найпоширеніші «підводні камені» стосунків.


Про що говорять в шоу Як вийти заміж?

Звичайно, тут обговорюють різні стратегії проекту «щаслива сім'я». Учасниці програми діляться одкровеннями, розповідають про свої стосунки і проблеми в них. Запрошені гості розповідають свої секрети щасливого шлюбу, діляться лайфхаками від «бувалих сім'янинів» і руйнують найпоширеніші міфи про життя в шлюбі. Що робити, якщо у ваших стосунках настала криза? Як пережити розставання? Чи можна мирно співіснувати з родичами чоловіка або дружини, навіть якщо вони вам не дуже подобаються? Якщо хочете дізнатися відповіді на ці питання, дивіться пост-шоу Як вийти заміж онлайн на сайті Teleportal.ua

У програмі Як вийти заміж звучать палкі дискусії та такі теми, які зазвичай не прийнято обговорювати зі сторонніми! Наприклад, чи варто ревнувати хлопця... до його минулого? Багатьом дівчатам знайомий такий неприємний момент. Буває, що коханий начебто і не говорить про вас нічого поганого, але чомусь постійно порівнює зі своєю колишньою... Як чинити в такій ситуації? Це і багато іншого ви дізнаєтеся разом з учасницями програми Як вийти заміж.


Чи існує особисте життя після ТВ?

До студії проекту Як вийти заміж приходять учасники та учасниці реаліті, які намагалися будувати романтичні стосунки під пильним поглядом камер. Як складається життя таких людей після того, як закінчується проект? Чи є шанс побудувати по-справжньому міцні стосунки під час зйомок шоу? В пост-шоу Як вийти заміж ви почуєте хвилюючі зізнання і жалісливі історії справжніх людей, які намагаються знайти свою любов. У студії проекту Як вийти заміж намагаються розібратися, чому в реальному житті стосунки у таких «телевізійних» пар далеко не завжди складаються, і про що насправді думають герої під час зйомок.


Хто допомагає учасникам і учасницям шоу розібратися у проблемах на особистому фронті?

Експертами програми Як вийти заміж виступають телеведучі, музиканти, психологи та інші публічні особи. Серед них:

  • продюсер Анна Каліна;
  • психолог Дмитро Карпачов;
  • співачка Настя Кожевникова;
  • модель, телеведуча Алла Костромічева%
  • світська левиця Світлана Вольнова
  • та інші

Ведуча пост-шоу Як вийти заміж - телеведуча, актриса і журналістка Роза Аль-Намрі. Вона сама колись була учасницею романтичного реаліті, а потім знайшла свою любов і в 2017 році вийшла заміж за журналіста Олександра Сивацького. З 2014 року вона веде пост-шоу Як вийти заміж, щоб і інші дівчата змогли знайти свою долю. Хоча сама Роза Аль-Намрі вважає, що штамп у паспорті – це не головне. Головне, щоб в парі панувала гармонія і справжня любов.

Хочете почути найвідвертіші історії про кохання і стосунки тих самих людей, за якими звикли стежити на телеекранах? Або, можливо, почерпнути щось для себе, щоб попрацювати над власними стосунками? Дивіться пост-шоу Як вийти заміж онлайн на сайті Teleportal.ua!