Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Женя і Андрій: постійні обмани та контроль
<p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">У цій сім'ї практично немає грошей. На руках - хворі діти. А батьки ніяк не можуть зрозуміти, де правда, а де брехня.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Герої шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1" style="text-align: justify;">«Ультиматум» 1 сезон</a> 8 випуск від 04.07.2019 розповіли історію своєї складної долі. Вони разом вже десять років. Він – її перше кохання... Але тепер все змінилося – дружина почала підозрювати коханого в обмані.</p> <p style="text-align: justify;">Женя почуває, що її чоловік постійно бреше. Андрій працює таксистом і електриком, і грошей додому приносить зовсім не багато. Він розповідає дружині про постійні затримки на роботі, але його заробіток чомусь не збільшується.</p> <p style="text-align: justify;">Героїня «Ультиматум» 1 сезон 8 випуск працює вихователем, однак на чоловіка вплинути не може. Він ніколи не виконує своїх обіцянок: одного разу він змусив її кілька годин стояти під дощем, тому що не повернувся додому вчасно! Андрій постійно сидить у телефоні, але у присутності дружини закриває всі вкладки. Щоб поговорити, він іде в іншу кімнату... Женя зовсім перестала довіряти чоловікові, адже він ніколи не стримує своє слово.</p> <p style="text-align: justify;">Андрій вважає, що дружина занадто сильно його контролює.</p> <p style="text-align: justify;">У героя шоу «Ультиматум» 2019 випуск 8 часто бувають термінові замовлення. Буває, що він забуває повідомити, де він знаходиться. Буває, що затримується. Але Женя йому не вірить – постійно телефонує і намагається з'ясувати, чим займається її чоловік.</p> <p style="text-align: justify;">Андрій викручується, як може, щоб заробити гроші для сім'ї. У героя «Ультиматум» 1 сезон є довгострокова мета – він відкладає гроші на власне житло.</p> <p style="text-align: justify;">Зараз сім'я живе в орендованій квартирі. Грошей ледве вистачає на найнеобхідніше, а їх дітям необхідне лікування.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Експерт в студії </strong><strong style="text-align: justify;">«Ультиматум</strong><strong style="text-align: justify;">» 201</strong><strong style="text-align: justify;">9 пояснює Жене і Андрію, чому їх діти страждають від важких захворювань. У їх сина Максима - вроджена патологія, а молодшої дочки відразу після народження були потрібні численні переливання крові. Ніхто не думав, що малятко виживе.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Шокуюча історія Жені і Андрія в проекті «Ультиматум» 1 сезон 8 випуск нікого не залишить байдужим. Чи зможуть вони забути свої розбіжності і підтримувати один одного хоча б заради дітей? Дізнайтеся в шоу «Ультиматум» 2019 випуск 8.</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1/vypusk-7">«Ультиматум» 1 сезон випуск 7.</a></p>

Женя і Андрій: постійні обмани та контроль

Всі випуски | Сезон 1

Женя і Андрій: постійні обмани та контроль

У цій сім'ї практично немає грошей. На руках - хворі діти. А батьки ніяк не можуть зрозуміти, де правда, а де брехня.

Герої шоу «Ультиматум» 1 сезон 8 випуск від 04.07.2019 розповіли історію своєї складної долі. Вони разом вже десять років. Він – її перше кохання... Але тепер все змінилося – дружина почала підозрювати коханого в обмані.

Женя почуває, що її чоловік постійно бреше. Андрій працює таксистом і електриком, і грошей додому приносить зовсім не багато. Він розповідає дружині про постійні затримки на роботі, але його заробіток чомусь не збільшується.

Героїня «Ультиматум» 1 сезон 8 випуск працює вихователем, однак на чоловіка вплинути не може. Він ніколи не виконує своїх обіцянок: одного разу він змусив її кілька годин стояти під дощем, тому що не повернувся додому вчасно! Андрій постійно сидить у телефоні, але у присутності дружини закриває всі вкладки. Щоб поговорити, він іде в іншу кімнату... Женя зовсім перестала довіряти чоловікові, адже він ніколи не стримує своє слово.

Андрій вважає, що дружина занадто сильно його контролює.

У героя шоу «Ультиматум» 2019 випуск 8 часто бувають термінові замовлення. Буває, що він забуває повідомити, де він знаходиться. Буває, що затримується. Але Женя йому не вірить – постійно телефонує і намагається з'ясувати, чим займається її чоловік.

Андрій викручується, як може, щоб заробити гроші для сім'ї. У героя «Ультиматум» 1 сезон є довгострокова мета – він відкладає гроші на власне житло.

Зараз сім'я живе в орендованій квартирі. Грошей ледве вистачає на найнеобхідніше, а їх дітям необхідне лікування.

Експерт в студії «Ультиматум» 2019 пояснює Жене і Андрію, чому їх діти страждають від важких захворювань. У їх сина Максима - вроджена патологія, а молодшої дочки відразу після народження були потрібні численні переливання крові. Ніхто не думав, що малятко виживе.

Шокуюча історія Жені і Андрія в проекті «Ультиматум» 1 сезон 8 випуск нікого не залишить байдужим. Чи зможуть вони забути свої розбіжності і підтримувати один одного хоча б заради дітей? Дізнайтеся в шоу «Ультиматум» 2019 випуск 8.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Ультиматум» 1 сезон випуск 7.