Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Олеся і Андрій: окультизм проти здорового глузду
<p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Що робити, якщо по всьому будинку розвішані амулети, а дружина раз у раз норовить підмішати в їжу якісь трави? Визивати екзорциста? Або звернутися на телебачення?</strong></p> <p style="text-align: justify;">Герой шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1">«Ультиматум» 1 сезон</a> 16 випуск від 18.07.2019 вважає, що його дружина зациклилася на містиці.</p> <p style="text-align: justify;">Оксана і Андрій одружені вже три роки. Спочатку все було нормально, а потім вона несподівано захопилася окультизмом. І тоді Олесю наче підмінили...</p> <p style="text-align: justify;">Нешкідливий начебто інтерес почав все більше і більше втручатися в повсякденне життя сім'ї. Не пропустіть подробиці в шоу «Ультиматум» 1 сезон 16 випуск!</p> <p style="text-align: justify;">Андрій у студії Ультиматум 1 сезон поскаржився на те, що їх з дружиною квартира стала схожа на будиночок Баби-Яги. Як доказ він навіть продемонстрував відео. Лапка тваринни на поличці, мотанки, жаби з монетками, трави в подушці і спідня білизна на люстрі – що ще можна побачити в житлі сімейства Лапа? Дивіться самі онлайн у програмі «Ультиматум» 2019 випуск 16!</p> <p style="text-align: justify;">Олеся не тільки обставила квартиру дивними предметами, але і почала займатися практичною магією. Вона постійно проводить якісь ритуали, читає моторошнуватого виду книгу і навіть спробувала вилікувати хвору дитину нетрадиційними методами, коли тому явно потрібна була швидка... Дивіться в шоу «Ультиматум» 1 сезон 16 випуск, до яких крайнощів дійшла жінка через свою віру в надприродне!</p> <p style="text-align: justify;">Андрій дуже любить свою дружину, але у магію абсолютно не вірить. І він хотів би жити нормальним життям.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Олеся не вважає, що робить щось погане. За її словами, все, що вона робить, направлено на захист сім'ї. Вона намагається допомогти Андрію, а він тільки сміється і мало не виставляє її божевільною.</strong></p> <p style="text-align: justify;">За словами Олесі, її дії здатні збільшити дохід сім'ї і навіть вирішити інтимні проблеми чоловіка. Але чи так це? Переможець 16 сезону проекту «Битва екстрасенсів» Сурен Джулакян погодився бути присутнім у ролі експерта. Як він оцінив магічні потуги жінки? Дивіться в шоу «Ультиматум» 1 сезон 16 випуск від 18.07.2019 на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1/vypusk-15">«Ультиматум» 1 сезон 15 випуск</a></p>

Олеся і Андрій: окультизм проти здорового глузду

Всі випуски | Сезон 1

Олеся і Андрій: окультизм проти здорового глузду

Що робити, якщо по всьому будинку розвішані амулети, а дружина раз у раз норовить підмішати в їжу якісь трави? Визивати екзорциста? Або звернутися на телебачення?

Герой шоу «Ультиматум» 1 сезон 16 випуск від 18.07.2019 вважає, що його дружина зациклилася на містиці.

Оксана і Андрій одружені вже три роки. Спочатку все було нормально, а потім вона несподівано захопилася окультизмом. І тоді Олесю наче підмінили...

Нешкідливий начебто інтерес почав все більше і більше втручатися в повсякденне життя сім'ї. Не пропустіть подробиці в шоу «Ультиматум» 1 сезон 16 випуск!

Андрій у студії Ультиматум 1 сезон поскаржився на те, що їх з дружиною квартира стала схожа на будиночок Баби-Яги. Як доказ він навіть продемонстрував відео. Лапка тваринни на поличці, мотанки, жаби з монетками, трави в подушці і спідня білизна на люстрі – що ще можна побачити в житлі сімейства Лапа? Дивіться самі онлайн у програмі «Ультиматум» 2019 випуск 16!

Олеся не тільки обставила квартиру дивними предметами, але і почала займатися практичною магією. Вона постійно проводить якісь ритуали, читає моторошнуватого виду книгу і навіть спробувала вилікувати хвору дитину нетрадиційними методами, коли тому явно потрібна була швидка... Дивіться в шоу «Ультиматум» 1 сезон 16 випуск, до яких крайнощів дійшла жінка через свою віру в надприродне!

Андрій дуже любить свою дружину, але у магію абсолютно не вірить. І він хотів би жити нормальним життям.

Олеся не вважає, що робить щось погане. За її словами, все, що вона робить, направлено на захист сім'ї. Вона намагається допомогти Андрію, а він тільки сміється і мало не виставляє її божевільною.

За словами Олесі, її дії здатні збільшити дохід сім'ї і навіть вирішити інтимні проблеми чоловіка. Але чи так це? Переможець 16 сезону проекту «Битва екстрасенсів» Сурен Джулакян погодився бути присутнім у ролі експерта. Як він оцінив магічні потуги жінки? Дивіться в шоу «Ультиматум» 1 сезон 16 випуск від 18.07.2019 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Ультиматум» 1 сезон 15 випуск