Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Лурдес-Олександра і Ярослав: хто тут татко?
<p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">«Як нудно я живу!» - сказав ведучий Валерій Ославський, почувши історію героїв програми. Не обійшлося без детектора брехні і тесту на батьківство.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Героїня шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1">«Ультиматум» 1 сезон</a> 11 випуск від 10.07.2019 вважає свого чоловіка Ярослава поганим батьком.</p> <p style="text-align: justify;">Дівчина із незвичайним ім'ям Лурдес-Олександра поскаржилася на те, що не може залишити дитину з татом. Варто їй відійти на п'ять хвилин, як тут же лунають дитячі крики і плач. Дочка настільки рідко бачить свого батька, що навіть не кличе його татом. Лурдес не може відпочити ні на хвилину, адже маленька Мілана постійно вимагає уваги. Ярослав постійно працює, може спокійно нагодувати дитину шоколадом і морозивом замість нормальної їжі. Їй довелося найняти няню, щоб хоч іноді займатися своїми особистими справами.</p> <p style="text-align: justify;">Герой шоу «Ультиматум» 1 сезон розповів трохи іншу історію: з його точки зору, Лурдес не приділяє уваги ні йому, ні дитині. Ярослав досить добре заробляє, щоб забезпечити дружину і дочку всім необхідним. А ось дружина не прикладає зусилля, щоб якось влаштувати їх побут – вдома постійно не прибрано, їжа не приготовлена ​... До того ж, Лурдес прикривається дитиною, щоб приховати свою байдужість до чоловіка. Він не може ні обійняти, ні поцілувати кохану жінку. Замість тепла і ласки Ярослав отримує постійні скандали. Чи можливо зберегти сім'ю в таких умовах? Дивіться у програмі «Ультиматум» 1 сезон 11 випуск.</p> <p style="text-align: justify;">Далі в програмі «Ультиматум» 2019 з'ясувалися ще більш інтригуючі подробиці про сім'ю Покусай: Лурдес спокійно залишає ножі там, де до них може дотягнутися дитина, а «няні» маленької Мілани всього лише 13 років... Хто ж тут насправді поганий родич? Дізнайтеся у програмі «Ультиматум» 2019 випуск 11.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Не поспішайте робити висновки! </strong><strong style="text-align: justify;"><span style="font-weight: normal; text-align: justify;">Журналісти шоу «Ультиматум» 2019 поспілкувалися з подругами і матір'ю Лурдес, які розповіли про колишнього чоловіка дівчини. Олександра стверджує, що її перший шлюб був фіктивним, а Ярослав – батько її дітей.</span></strong></p> <p style="text-align: justify;">Чому ж тоді в шоу «Ультиматум» 1 сезон йдеть мова тільки про дочку – Мілану? Чому старший син Лурдес живе з бабусею? І хто насправді є батьком хлопчика? Дивіться в шоу Ультиматум 1 сезон 11 серія від 10.07.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням<a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1/vypusk-10"> Ультиматум 1 сезон 10 випуск.</a></p>

Лурдес-Олександра і Ярослав: хто тут татко?

Всі випуски | Сезон 1

Лурдес-Олександра і Ярослав: хто тут татко?

«Як нудно я живу!» - сказав ведучий Валерій Ославський, почувши історію героїв програми. Не обійшлося без детектора брехні і тесту на батьківство.

Героїня шоу «Ультиматум» 1 сезон 11 випуск від 10.07.2019 вважає свого чоловіка Ярослава поганим батьком.

Дівчина із незвичайним ім'ям Лурдес-Олександра поскаржилася на те, що не може залишити дитину з татом. Варто їй відійти на п'ять хвилин, як тут же лунають дитячі крики і плач. Дочка настільки рідко бачить свого батька, що навіть не кличе його татом. Лурдес не може відпочити ні на хвилину, адже маленька Мілана постійно вимагає уваги. Ярослав постійно працює, може спокійно нагодувати дитину шоколадом і морозивом замість нормальної їжі. Їй довелося найняти няню, щоб хоч іноді займатися своїми особистими справами.

Герой шоу «Ультиматум» 1 сезон розповів трохи іншу історію: з його точки зору, Лурдес не приділяє уваги ні йому, ні дитині. Ярослав досить добре заробляє, щоб забезпечити дружину і дочку всім необхідним. А ось дружина не прикладає зусилля, щоб якось влаштувати їх побут – вдома постійно не прибрано, їжа не приготовлена ​... До того ж, Лурдес прикривається дитиною, щоб приховати свою байдужість до чоловіка. Він не може ні обійняти, ні поцілувати кохану жінку. Замість тепла і ласки Ярослав отримує постійні скандали. Чи можливо зберегти сім'ю в таких умовах? Дивіться у програмі «Ультиматум» 1 сезон 11 випуск.

Далі в програмі «Ультиматум» 2019 з'ясувалися ще більш інтригуючі подробиці про сім'ю Покусай: Лурдес спокійно залишає ножі там, де до них може дотягнутися дитина, а «няні» маленької Мілани всього лише 13 років... Хто ж тут насправді поганий родич? Дізнайтеся у програмі «Ультиматум» 2019 випуск 11.

Не поспішайте робити висновки! Журналісти шоу «Ультиматум» 2019 поспілкувалися з подругами і матір'ю Лурдес, які розповіли про колишнього чоловіка дівчини. Олександра стверджує, що її перший шлюб був фіктивним, а Ярослав – батько її дітей.

Чому ж тоді в шоу «Ультиматум» 1 сезон йдеть мова тільки про дочку – Мілану? Чому старший син Лурдес живе з бабусею? І хто насправді є батьком хлопчика? Дивіться в шоу Ультиматум 1 сезон 11 серія від 10.07.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Ультиматум 1 сезон 10 випуск.