Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Ультиматум

Сезон 1
16+

Протистояння чоловічих і жіночих поглядів, сімейні скандали, ревнощі, суперечки через гроші – стіни студії буквально здригаються від конфліктів! У героїв є останній шанс на примирення. Чи спрацює ультиматум?

Всі випуски: Сезон 1

Ультиматум

Протистояння чоловічих і жіночих поглядів, сімейні скандали, ревнощі, суперечки через гроші – стіни студії буквально здригаються від конфліктів! У героїв є останній шанс на примирення. Чи спрацює ультиматум?


Сімейні пари приходять на проєкт СТБ «Ультиматум», щоб раз і назавжди вирішити, хто правий, а хто виннний.

На початку стосунків усе чинно і красиво, але що відбувається через кілька років спільного життя? Починаються взаємні претензії, скандали і підозри. Чоловік і жінка ревнують, сваряться і обманюють один одного. Не обходиться без битого посуду і дитячих сліз... Кожна зі сторін конфлікту вважає, що правда на його або її боці. Але чи так це насправді?

Програма «Ультиматум» була створена для тих пар, які не можуть розібратися у своїх стосунках самостійно. У студії створюється атмосфера суду, в якому кожна зі сторін – і позивач, і відповідач. У ролі адвокатів виступають ведучі проекту – Валерій Ославський та Юлія Бортник. Почесна місія судді дісталася глядачам у залі.


Що ж руйнує сімейну ідилію?

Всі люди різні. До студії проєкту «Ультиматум» приходять чоловіки і жінки, які втомилися від нерозуміння з боку партнера. Хтось конфліктує через фінансові питання, хтось – через різні погляди на виховання дітей. Чоловіки ревнують жінок, а жінки ревнують чоловіків. Кожен намагається перебудувати партнера під себе... Коли це не виходить – ставлять ультиматуми.

У студії проекту звучать звинувачення і виправдання. Щоб глядачі краще зрозуміли ситуацію в родині героїв, команда проєкту «Ультиматум» за допомогою акторів створюють реконструкцію подій, яку виводять на екран. Окремо показується чоловіча і жіноча точка зору. Дивно: іноді одну і ту ж ситуацію розповідають зовсім по-різному! Де ж правда?


Команда проекту «Ультиматум» не покладається виключно на слова героїв.

Журналісти проводять розслідування і експерименти, спілкуються з друзями, знайомими і сусідами героїв. Деяких з них запрошують до студії. Іноді команда проєкту готує провокації для учасників програми, а іноді – навіть встановлює приховані камери у них вдома!


Шоу «Ультиматум» не закінчується в студії.

Після зйомок Валерій Ославський та Юлія Бортник обов'язково перевіряють, як справи у пари. Як вони живуть після того, як виставили свої відносини на загальний огляд? В ході зйомок подружжя часто дізнаються багато нового один про одного. Хто після такої перевірки залишиться сім'єю, а хто – зрозуміє, що їм не по дорозі? Дивіться програму про стосунки «Ультиматум» онлайн.


Які історії на вас чекають?

Всі випуски програми «Ультиматум» розповідають про життя звичайних сімей. Ви почуєте добре знайому історію про дружину-пилку і неврівноваженого чоловіка. Побачите пару з великою різницею у віці. Дізнаєтеся, чи є майбутнє у молодих людей, якщо чоловік – чайлдфрі.


Хто допомагає учасникам розібратися у стосунках?

У кожному випуску шоу «Ультиматум» Юлія Бортник стає на бік жінки і допомагає їй відстоювати свої інтереси. Валерій Ославський у найкращих традиціях чоловічої солідарності підтримує чоловіків. Але іноді під час ефіру ситуація змінюється: несправедливість у сім'ї настільки очевидна, що обидва ведучих стають на сторону потерпілого!

Глядачі теж беруть активну участь у обговоренні. Всім, хто знаходиться в залі під час зйомок, видаються пульти з двома кнопками. Синя – на підтримку чоловіка, червона – на підтримку жінки. Глядачі можуть змінювати свою думку. Чим більше подробиць про кожного з учасників конфлікту спливає, тим важче буває зробити свій вибір. Адже найчастіше в сімейних проблемах винні і чоловік, і жінка.

Також у студію шоу «Ультиматум» запрошують експертів і зіркових гостей, які коментують те, що відбувається.

Психологи і фізіогномісти допомагають зрозуміти, коли хтось із героїв бреше, а селебрітіз діляться історіями зі свого життя. Глядачі теж можуть взяти участь в дискусії. Найчастіше виявляється, що герої програми не самотні в своїх переживаннях: такі само конфлікти зустрічаються в багатьох сім'ях. Питання в тому, як вони їх вирішують.


Дослідження та експерименти програми «Ультиматум».

Проєкт зосереджується не тільки на історіях героїв, а й на проблемах у стосунках взагалі. Журналісти проводять опитування та експерименти, щоб дізнатися:

  • як чоловіки ставляться до повних жінок?
  • на що готові дівчата заради схуднення?
  • наскільки легко чоловіки йдуть на зраду?

Не пропустіть програму СТБ про стосунки – дивіться «Ультиматум» онлайн на сайті Teleportal.ua!