Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Двоє школярок-підлітків вирішили змінити життя цілого міста!
<p style="text-align: justify;"><strong>Як вилікуватися від давньої психологічної травми, яка продовжує ламати життя, і відпустити минуле? Як прийняти себе та свої недоліки? Героям сьогоднішнього випуску «Цієї миті рік потому»</strong><strong> довелося боротися із собою, щоб досягти мрії.</strong></p><p style="text-align: justify;">Дивись у шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu/sezon-1" target="_blank">«Цієї миті рік потому» 1 сезон</a> 12 випуск від 07.08.2019 несамовиту історію Юлі, яка страждає психологічним захворюванням дерматоманією. Дівчина вже 16 років травмує своє тіло агресивними чистками манікюрними інструментами, які залишають глибокі порізи, спеціально дряпає себе і нібито видавлює прищі до шрамів на обличчі. Юля розповідає: провести за самокатуванням може цілу ніч! Увесь цей жах – результат старої психологічної травми. В 11 років героїня «Цієї миті рік потому» 12 випуск стала жертвою педофіла! І досі намагається «відмити» себе від цієї трагедії.</p><p style="text-align: justify;">Чи зможе бідна дівчина пересилити свою хворобу та повернутися до нормального життя? Дивись у шоу «Цієї миті рік потому».</p><p style="text-align: justify;"><strong>Знайти любов, не дивлячись на фізичні вади</strong></p><p style="text-align: justify;">У матері двох прекрасних синів, 37-річної Олени зріст, як у підлітка. Крім того, жінка страждає підвищеним тонусом м'язів. Через заціпеніння деяких волокон вона не може підніматися сходами або нахиляться, жінці важко розмовляти. Ведучій у шоу «Цієї миті рік потому» 07.08.2019 Олена розповіла, що її чоловік вважав її інвалідом і карликом. Не дивлячись на те, що вона народила йому двох здорових хлопчиків, жінка постійно терпіла знущання й побиття. Сини вмовили маму піти від батька. У проекті «Цієї миті рік потому» 2019 випуск 12 Олена сповнена надій зустріти нову справжню любов.</p><p style="text-align: justify;"><strong>Удвох на прибирання всього міста!</strong></p><p style="text-align: justify;">У студію «Цієї миті рік потому» прийшли школярки Адріана та Зоряна. Дівчаток доводить до сліз ситуація зі сміттям у їхньому місті: його просто тонни. На 5 тис. мешканців м. Хирів існує тільки два сміттєвих бака! Навколо вже утворилися гори стихійних звалищ, від яких йде неприємний запах. Але всім все одно! Сміття вже висить навіть на деревах... Дівчатка-активістки вирішили виконати непросту місію – привчити жителів міста до чистоти й удвох очистити вулиці від сміття.</p><p style="text-align: justify;">Чи вдалося двом підліткам змінити життя цілого міста?</p><p style="text-align: justify;"><strong>Дивись онлайн «Цієї миті рік потому» 1 сезон 12 випуск на Teleportal.ua.</strong></p><p style="text-align: justify;"><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu/sezon-1/vypusk-11" target="_blank">«Цієї миті рік потому» 11 випуск</a>.</strong></p>

Двоє школярок-підлітків вирішили змінити життя цілого міста!

Всі випуски | Сезон 1

Двоє школярок-підлітків вирішили змінити життя цілого міста!

Як вилікуватися від давньої психологічної травми, яка продовжує ламати життя, і відпустити минуле? Як прийняти себе та свої недоліки? Героям сьогоднішнього випуску «Цієї миті рік потому» довелося боротися із собою, щоб досягти мрії.

Дивись у шоу «Цієї миті рік потому» 1 сезон 12 випуск від 07.08.2019 несамовиту історію Юлі, яка страждає психологічним захворюванням дерматоманією. Дівчина вже 16 років травмує своє тіло агресивними чистками манікюрними інструментами, які залишають глибокі порізи, спеціально дряпає себе і нібито видавлює прищі до шрамів на обличчі. Юля розповідає: провести за самокатуванням може цілу ніч! Увесь цей жах – результат старої психологічної травми. В 11 років героїня «Цієї миті рік потому» 12 випуск стала жертвою педофіла! І досі намагається «відмити» себе від цієї трагедії.

Чи зможе бідна дівчина пересилити свою хворобу та повернутися до нормального життя? Дивись у шоу «Цієї миті рік потому».

Знайти любов, не дивлячись на фізичні вади

У матері двох прекрасних синів, 37-річної Олени зріст, як у підлітка. Крім того, жінка страждає підвищеним тонусом м'язів. Через заціпеніння деяких волокон вона не може підніматися сходами або нахиляться, жінці важко розмовляти. Ведучій у шоу «Цієї миті рік потому» 07.08.2019 Олена розповіла, що її чоловік вважав її інвалідом і карликом. Не дивлячись на те, що вона народила йому двох здорових хлопчиків, жінка постійно терпіла знущання й побиття. Сини вмовили маму піти від батька. У проекті «Цієї миті рік потому» 2019 випуск 12 Олена сповнена надій зустріти нову справжню любов.

Удвох на прибирання всього міста!

У студію «Цієї миті рік потому» прийшли школярки Адріана та Зоряна. Дівчаток доводить до сліз ситуація зі сміттям у їхньому місті: його просто тонни. На 5 тис. мешканців м. Хирів існує тільки два сміттєвих бака! Навколо вже утворилися гори стихійних звалищ, від яких йде неприємний запах. Але всім все одно! Сміття вже висить навіть на деревах... Дівчатка-активістки вирішили виконати непросту місію – привчити жителів міста до чистоти й удвох очистити вулиці від сміття.

Чи вдалося двом підліткам змінити життя цілого міста?

Дивись онлайн «Цієї миті рік потому» 1 сезон 12 випуск на Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Цієї миті рік потому» 11 випуск.