Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Відразу дві Бурцеві на кухні Мастер Шеф: хто залишиться в живих?
<p>Кітелі Мастер Шеф 2018 з кожним випуском стають ближче, а вимоги журі до учасників тільки ростуть. Дивись у новому випуску, як герої готували руками своїх родичів і чим закінчилося повторне повернення на професійну кухню в командному випробуванні.</p><p><br></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8" target="_blank">Мастер Шеф 8 сезон</a> 29 випуск від 04.12.2018 наші улюблені учасники знову опинилися в камінному залі серед розкоші й аристократичної стриманості стилю, і їм знову треба було нагодувати гостей. Минулого тижня випробування професійною кухнею і вегетаріанським меню стало повним провалом для однієї з команд. Найсильніший учасник Лев Маркевич, якому пророкували дійти до фіналу Мастер Шеф 8, був на волосок від поїзда додому. Тільки добре серце Екстора Хіменес-Браво подарувало йому останній шанс залишитися в проекті. На жаль, галасливій і веселій Даші Цокало пощастило менше: капітан команди, що програла, вона не впоралася з битвою чорних і вибула з кулінарного змагання.</p><p>Дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 29: хто повторив помилку Лева й приготував банальну страву практично на фінішній межі шоу, чим довів Ектора до крику. І для кого герої готували сьогодні?</p><p><br></p><p><strong>Чи витримала кухня Мастер Шеф 2018 цілих двох Бурцевих?</strong></p><p>У професійному плані учасники виросли на дві голови за час перебування в шоу Мастер Шеф 8 Україна. Тепер вони легко готують найскладніші страви з безліччю процесів. Але чи вдалося їм приготувати щось вартісне, якщо їхніми руками стали родичі? Героям проекту було дозволено тільки управляти «підопічним» із балкона та приречено спостерігати за всіма допущеними помилками.</p><p>Найцікавіше учасникам і суддям у шоу Мастер Шеф 2018 випуск 29 виявилося стежити за взаємодією близнят Бурцевих. Усі невисловлені образи й претензії сьогодні отримали словесну форму. Між сестрами Юлею та Ірою дуже сильний зв'язок: вони один без одного не можуть, але як дівчата уживалися на одній кухні?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 29 випуск від 04.12.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-8/vypusk-28" target="_blank"><strong>Мастер Шеф 8 сезон 28 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Відразу дві Бурцеві на кухні Мастер Шеф: хто залишиться в живих?

Всі випуски | Сезон 8

Відразу дві Бурцеві на кухні Мастер Шеф: хто залишиться в живих?

Кітелі Мастер Шеф 2018 з кожним випуском стають ближче, а вимоги журі до учасників тільки ростуть. Дивись у новому випуску, як герої готували руками своїх родичів і чим закінчилося повторне повернення на професійну кухню в командному випробуванні.


У шоу Мастер Шеф 8 сезон 29 випуск від 04.12.2018 наші улюблені учасники знову опинилися в камінному залі серед розкоші й аристократичної стриманості стилю, і їм знову треба було нагодувати гостей. Минулого тижня випробування професійною кухнею і вегетаріанським меню стало повним провалом для однієї з команд. Найсильніший учасник Лев Маркевич, якому пророкували дійти до фіналу Мастер Шеф 8, був на волосок від поїзда додому. Тільки добре серце Екстора Хіменес-Браво подарувало йому останній шанс залишитися в проекті. На жаль, галасливій і веселій Даші Цокало пощастило менше: капітан команди, що програла, вона не впоралася з битвою чорних і вибула з кулінарного змагання.

Дивись Мастер Шеф 8 сезон випуск 29: хто повторив помилку Лева й приготував банальну страву практично на фінішній межі шоу, чим довів Ектора до крику. І для кого герої готували сьогодні?


Чи витримала кухня Мастер Шеф 2018 цілих двох Бурцевих?

У професійному плані учасники виросли на дві голови за час перебування в шоу Мастер Шеф 8 Україна. Тепер вони легко готують найскладніші страви з безліччю процесів. Але чи вдалося їм приготувати щось вартісне, якщо їхніми руками стали родичі? Героям проекту було дозволено тільки управляти «підопічним» із балкона та приречено спостерігати за всіма допущеними помилками.

Найцікавіше учасникам і суддям у шоу Мастер Шеф 2018 випуск 29 виявилося стежити за взаємодією близнят Бурцевих. Усі невисловлені образи й претензії сьогодні отримали словесну форму. Між сестрами Юлею та Ірою дуже сильний зв'язок: вони один без одного не можуть, але як дівчата уживалися на одній кухні?


Дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 29 випуск від 04.12.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн Мастер Шеф 8 сезон 28 випуск.