Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Вперше в шоу: холостячка кидає Добриніна!
<p style="text-align:justify">Колесо пристрастей проекту «Холостяк» 2019 розкручується все сильніше! Тільки минулого тижня відгримів скандал із телефоном. І затишшя не передбачалося. Уже сьогодні дивись, хто з дівчат дасть відкоша Добриніну на побаченні й захоче самостійно покинути проект?</p> <p style="text-align:justify">Шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9">«Холостяк» 9 сезон</a> 5 випуск від 05.04.2019 відкриває групове побачення. Дівчат чекає незвичайна подорож у минуле... а точніше в стіни університету. Саме на цьому життєвому етапі відбувається формування цінностей і орієнтирів, це час кардинальних змін, першої серйозної роботи та першого дорослого кохання. Саме у вищій школі відбуваються трагедії, які змінюють нас на ціле життя. В ефірі «Холостяк» 05.04.2019 ми зможемо дізнатися ексклюзивні факти з життя Нікіти Добриніна, почути, яким він був студентом і чим любив займатися.</p> <p style="text-align:justify">Але не тільки холостяку доведеться відкрити свої секрети, але й щасливим учасницям побачення. Спеціально для цієї зустрічі Нікіта змонтував фільм з дитячих фотографій і відео холостячок 2019. Якими вони були в далекому минулому? І хто з них змінився настільки, що шокував всіх і не залишив шансу Добриніну впізнати її на фото? Подивимося в 5 випуску «Холостяк» 9 сезон.</p> <p style="text-align:justify">Групове побачення несподівано переросло в конфлікт. Одна з учасниць зважилася на відкрите осудження холостяка 2019 і захотіла самостійно піти з проекту. Хто втік із побачення з Добриніним? Дізнайся вже сьогодні ввечері!</p> <p style="text-align:justify">Екстремальна та максимально напружена атмосфера запанувала і в будинку дівчат. Кріптоледі <a href="https://teleportal.ua/person/nataliya">Наташа</a> пішла на відкритий конфлікт із Софією. І підтримати Наталі зважилися несподівані союзники.</p> <p style="text-align:justify">Дивись онлайн «Холостяк» 9 сезон 5 випуск – тебе чекають ще безліч відкриттів. Наприклад, одна з учасниць вразить усіх умінням читати реп, а в будинку героїнь з'явиться новий подарунок від Холостяка 9. Хто пішов на церемонії троянд? І для кого побачення на виліт стало останнім? Усі відповіді чекають тебе в новому випуску.</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9/vipusk-4">Холостяк 9 сезон 4 випуск</a>.</p>

Вперше в шоу: холостячка кидає Добриніна!

Всі випуски | Сезон 9

Вперше в шоу: холостячка кидає Добриніна!

Колесо пристрастей проекту «Холостяк» 2019 розкручується все сильніше! Тільки минулого тижня відгримів скандал із телефоном. І затишшя не передбачалося. Уже сьогодні дивись, хто з дівчат дасть відкоша Добриніну на побаченні й захоче самостійно покинути проект?

Шоу «Холостяк» 9 сезон 5 випуск від 05.04.2019 відкриває групове побачення. Дівчат чекає незвичайна подорож у минуле... а точніше в стіни університету. Саме на цьому життєвому етапі відбувається формування цінностей і орієнтирів, це час кардинальних змін, першої серйозної роботи та першого дорослого кохання. Саме у вищій школі відбуваються трагедії, які змінюють нас на ціле життя. В ефірі «Холостяк» 05.04.2019 ми зможемо дізнатися ексклюзивні факти з життя Нікіти Добриніна, почути, яким він був студентом і чим любив займатися.

Але не тільки холостяку доведеться відкрити свої секрети, але й щасливим учасницям побачення. Спеціально для цієї зустрічі Нікіта змонтував фільм з дитячих фотографій і відео холостячок 2019. Якими вони були в далекому минулому? І хто з них змінився настільки, що шокував всіх і не залишив шансу Добриніну впізнати її на фото? Подивимося в 5 випуску «Холостяк» 9 сезон.

Групове побачення несподівано переросло в конфлікт. Одна з учасниць зважилася на відкрите осудження холостяка 2019 і захотіла самостійно піти з проекту. Хто втік із побачення з Добриніним? Дізнайся вже сьогодні ввечері!

Екстремальна та максимально напружена атмосфера запанувала і в будинку дівчат. Кріптоледі Наташа пішла на відкритий конфлікт із Софією. І підтримати Наталі зважилися несподівані союзники.

Дивись онлайн «Холостяк» 9 сезон 5 випуск – тебе чекають ще безліч відкриттів. Наприклад, одна з учасниць вразить усіх умінням читати реп, а в будинку героїнь з'явиться новий подарунок від Холостяка 9. Хто пішов на церемонії троянд? І для кого побачення на виліт стало останнім? Усі відповіді чекають тебе в новому випуску.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Холостяк 9 сезон 4 випуск.