Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Хата на тата

Сезон 8
12+
Вибрати сезон
Сезон 8
Сезон 7
Сезон 6
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3

Нелегкий жіночий тягар! Коня на скаку зупини, в палаючу хату увійди, їсти приготуй, прибери, та й роботу ніхто не відміняв... А давайте уявимо, що всю цю «жіночу» роботу перекинули на міцні чоловічі плечі?

Хата на тата

Нелегкий жіночий тягар! Коня на скаку зупини, в палаючу хату увійди, їсти приготуй, прибери, та й роботу ніхто не відміняв... А давайте уявимо, що всю цю «жіночу» роботу перекинули на міцні чоловічі плечі?

Проект СТБ «Хата на тата» приходить на допомогу жінкам, які втомилися від домашньої каторги. Чоловіки часто не цінують те, як багато працюють їхні дружини. Особливо в тому випадку, якщо дружина не працює. «Так от чого ти втомилася? – щиро дивуються в такому випадку вони. – Ти ж весь день дома сидиш!» Вони не враховують, що дружинам доводиться крутитися, як білка в колесі, щоб встигати прати, прибирати, готувати і займатися дітьми. Але ці ж чоловіки зазвичай хочуть, щоб дружина була красивою і доглянутою! На жаль, в Україні партнерство у шлюбі – досі недосяжна мрія. Найчастіше, як показує «Хата на тата», справа йде таким чином: всі побутові питання звалюються на дружину.


Татусі бувають різні.

Героїні проекту «Хата на тата» втомлюються не тільки від прання-прибирання-прасування. Багато хто з них важко працює, інколи – не на одній роботі. Вони займаються такими начебто «чоловічими» речами, як дрібний ремонт або ведення бізнесу. Що в такому випадку роблять їх другі половинки? Проект «Хата на тата» показує особливо запущені випадки – чоловіків, які живуть у своє задоволення і вважають, що жінка повинна його обслуговувати.


Всі випуски «Хата на тата» нагадують нам про те, що чужу працю потрібно цінувати.

Чи можна перевиховати дорослу людину? Це важке завдання. Проект «Хата на тата» дає татам можливість відчути себе на місці дружини. З боку «жіноча» робота здається легкою, але все змінюється, коли чоловік сам намагається вести господарство і займатися дітьми.

Кожен випуск «Хата на тата» розповідає історію однієї родини. Спочатку глядачам показують звичні будні чоловіка і дружини, які кардинально різняться: жінка задихається від кількості домашньої роботи, а її благовірний особливо не напружується. Багато чоловіків навіть не замислюються про те, звідки береться їжа на столі, скільки років дітям і що з ними треба робити. Від відсутності уваги з боку тата страждають не тільки дружини, але і їх діти – часто вихованням молодшого покоління займається тільки мама. Але ж дитині для повноцінного розвитку потрібна увага обох батьків... Дивіться у проекті «Хата на тата» онлайн, як батьки намагаються налагодити стосунки з власними дітьми.


А потім у житті цих сімей з'являється проект «Хата на тата». Для мами це означає заслужений відпочинок, а для тата – перевірку на міцність.

Мама відправляється у відпустку, яку повністю оплачує телеканал СТБ. Жінка отримує можливість втілити у життя всі свої мрії, чи то похід в СПА, чи повний релакс на пляжі, або ж екстрим на кшталт стрибка з парашутом. На цілий тиждень мама може забути про домашні обов'язки і нарешті присвятити час собі.


А ось герою проекту «Хата на тата» зазвичай не до веселощів.

Тільки тоді, коли дружини немає вдома, чоловіки починають розуміти, що вона працює в режимі 24/7. Татові доводиться прибирати, прати, готувати, допомагати дітям вчити уроки – загалом, робити все те, про що він зазвичай навіть не думає. Крім того, дружина залишає герою «Хата на тата» список завдань, які він обов'язково повинен виконати. Це можуть бути дуже прості речі: навчитися робити косички доньці або прибити нещасну поличку, про яку він забуває вже півроку. Бувають і більш складні завдання. Тато повинен виконати все, інакше він не отримає грошовий приз. Чи завжди доблесні чоловіки справляються із завданнями своїх дружин? «Хата на тата» покаже.


Дивитися «Хата на тата» легко і весело, до того ж – дуже повчально.

Після зйомок багато чоловіків усвідомили свої помилки і переглянули ставлення до дружини і сім'ї. Проект «Хата на тата» дуже щирий, адже в ньому немає постановочних сцен – ви бачите справжніх батьків сімейств, які намагаються впоратися з повсякденною роботою дружини. Не дарма кажуть, що мама – це найскладніша робота на Землі! І що ж її чекає після повернення? Люблячий і дбайливий чоловік, або все той же тиран, який так і чекає, щоб знов скинути всі хатні обов`язки на дружину?

Кажуть, що дорослу людину перевиховати неможливо. Проект «Хата на тата» доводить інше – він підштовхує ледарів, знімає корони з доморощених «царьків» і прищеплює емпатію егоїстам.

Не пропустіть смішні й зворушливі історії пап «на перевиховання» – дивіться проект «Хата на тата» онлайн на сайті Teleportal.ua.


Є чим пишатися: «Хата на тата» 8 сезон поспіль перевиховує тат і дає сім'ям новий шанс на життя!

26 серпня 2019 року на телеекрани вийде вже 8 сезон проекту СТБ «Хата на тата». Цього разу ще 14 тат спробують провести тиждень без головної господині в будинку та виконати всі завдання на шляху до грошового призу. Чи зможуть вони витримати й знайти спільну мову з власними дітьми? Дізнаємося в новому сезоні! Дивись усі випуски «Хата на тата» 8 на Телепорталі та не пропускай щопонеділка смішних батькових пригод.