Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Темна сутність у будинку Зайцевих
<p><strong>У програмі Слідство ведуть екстрасенси 2018 випуск 39 чорному магу Андрію Сатаненко разом із ясновидицею Рубіної Цибульської доведеться поборотися за благополуччя сім'ї Зайцевих, які звернулися за допомогою через дивні явищ в будинку.</strong></p><p>Андрій ще з листа зрозумів, що справа не до добра: від паперу начебто віяло нечистим. Але маг навіть не здогадувався, що його чекає в будинку звичайної української сім'ї. Зайцеви стверджували, що їх син Олександр бачить потойбічну сутність. Батьки почали не на жарт хвилюватися за життя своїх дітей, тому написали лист передачі Слідство ведуть екстрасенси 2018. Більш того - їм вдалося зловити щось страшне на камеру...</p><p><strong>Сатененко якомога швидше виїхав на допомогу до Зайцевих. Маг одразу відчув, що в будинку щось є. Кожен із членів сім'ї відчував потойбічну присутність.</strong></p><p>Андрію одразу кинулася в очі цвіль біля ікон та інші тривожні знаки. А мати розповіла жахливу історію про те, як вона бачила червоні очі прямо через картину... Сатаненко запропонував влаштувати чудовиську засідку, однак вперше у своїй практиці не зміг зловити темну сутність. Маг програми Слідство ведуть екстрасенси 2018 не міг повірити в те, що відбувається. Він категорично заборонив Зайцевим заходити в будинок і викликав на допомогу ясновидицю Рубіну Цибульську. Вона не тільки відчула недобре в будинку, але і перевірила сусідів. Можливо, серед доброзичливих бабусь ховається відьма? ..</p><p>Учасники проекту Слідство ведуть екстрасенси 2018 відкриють страшну таємницю сім'ї. Чи зможуть вони допомогти Зайцевим? Дивіться результати розслідування у проекті Слідство ведуть екстрасенси 2018 випуск 39 онлайн.</p><p><strong>У цьому проекті екстрасенси з головою занурюються в таємничий світ злочинів. Вони використовують свої здібності на благо, щоб допомогти людям.</strong> Не пропустіть нові серії програми Слідство ведуть екстрасенси 2018 - вас унікальне поєднання містики і детектива!</p>

Темна сутність у будинку Зайцевих

Темна сутність у будинку Зайцевих

У програмі Слідство ведуть екстрасенси 2018 випуск 39 чорному магу Андрію Сатаненко разом із ясновидицею Рубіної Цибульської доведеться поборотися за благополуччя сім'ї Зайцевих, які звернулися за допомогою через дивні явищ в будинку.

Андрій ще з листа зрозумів, що справа не до добра: від паперу начебто віяло нечистим. Але маг навіть не здогадувався, що його чекає в будинку звичайної української сім'ї. Зайцеви стверджували, що їх син Олександр бачить потойбічну сутність. Батьки почали не на жарт хвилюватися за життя своїх дітей, тому написали лист передачі Слідство ведуть екстрасенси 2018. Більш того - їм вдалося зловити щось страшне на камеру...

Сатененко якомога швидше виїхав на допомогу до Зайцевих. Маг одразу відчув, що в будинку щось є. Кожен із членів сім'ї відчував потойбічну присутність.

Андрію одразу кинулася в очі цвіль біля ікон та інші тривожні знаки. А мати розповіла жахливу історію про те, як вона бачила червоні очі прямо через картину... Сатаненко запропонував влаштувати чудовиську засідку, однак вперше у своїй практиці не зміг зловити темну сутність. Маг програми Слідство ведуть екстрасенси 2018 не міг повірити в те, що відбувається. Він категорично заборонив Зайцевим заходити в будинок і викликав на допомогу ясновидицю Рубіну Цибульську. Вона не тільки відчула недобре в будинку, але і перевірила сусідів. Можливо, серед доброзичливих бабусь ховається відьма? ..

Учасники проекту Слідство ведуть екстрасенси 2018 відкриють страшну таємницю сім'ї. Чи зможуть вони допомогти Зайцевим? Дивіться результати розслідування у проекті Слідство ведуть екстрасенси 2018 випуск 39 онлайн.

У цьому проекті екстрасенси з головою занурюються в таємничий світ злочинів. Вони використовують свої здібності на благо, щоб допомогти людям. Не пропустіть нові серії програми Слідство ведуть екстрасенси 2018 - вас унікальне поєднання містики і детектива!