Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Промисловий Гуанчжоу: б’юті поради від Олі й лайфхаки від Макса
<p style="text-align:justify">У шоу «Заробітчани» випуск 28 від 21.05.2019 Оля Манько й Макс Узол наважилися перевірити якість китайських товарів! І для цього вони приїхали до Гуанчжоу — міста, де кожного дня відбуваються мільйонні постачання товарів у різні куточки планети! У сьогоднішньому випуску ви дізнаєтеся, чи безпечно довіряти китайцям!</p> <p style="text-align:justify">Китайська косметика — один із найпопулярніших трендів сучасності! За копійки дівчатам обіцяють шовковисту шкіру й надзвичайно блискуче волосся. Прямо магія якась! Але Оля Манько у 28 випуску «Заробітчани» 2019 скептично поставилася до обіцянок китайців і вирішила на власній шкірі «протестити» найсучасніші засоби, які допомагають китаянкам цвісти й пахнути не один десяток років! Заінтриговані? Подробиці б’юті заробітку дивіться за мить!</p> <p style="text-align:justify">Але для того, щоб знайти місце роботи, Олі довелося пройти добрячий десяток кіл пекла: і мовний бар’єр, і розгубленість у просторі. Ведуча «Заробітчани» (Гуанчжоу) навіть ризикнула своїм життям заради заробітку! Який тернистий шлях подолала Манько, щоб дізнатися таємниці краси китаянок?</p> <p style="text-align:justify">Оля потрапила в справжній дівочий рай: креми, помади, парфуми, хайлайтери, консилери, маски… Список можна продовжувати і продовжувати! І все таке гарне і стильне. Але чи все те золото, що блищить? Чи можна спокійно використовувати китайську косметику? Відповідь шукайте в «Заробітчани» випуск 28.</p> <p style="text-align:justify">Гуанчжоу — найбільше промислове місто, де сконцентровані тисячі фабрик і компаній, які займаються експортом товарів на Європу. Ця тема зацікавила Макса Узола, і в проекті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» 3 сезон</a> випуск 28 він знайшов собі легкий заробіток — українську компанію, яка займається постачанням китайських товарів до України. Цікаво, така робота дійсно прибуткова? Дізнайтеся в програмі «Заробітчани» в Гуанчжоу.</p> <p style="text-align:justify">Земляки ніколи не покинуть «свого» в біді! Керівник компанії Дмитро відразу погодився взяти Максима до себе на роботу. А працювати ведучому «Заробітчани» 2019 довелося на складі контролером браку! Та чи не розчарував і не підвів Макс Узол свого земляка?</p> <p style="text-align:justify">Дивіться онлайн «Заробітчани» 28 випуск і стежте за гуанчжоуськими пригодами Олі та Максима разом із Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3/vypusk-27">«Заробітчани» сезон 3 випуск 27</a>.</p>

Промисловий Гуанчжоу: б’юті поради від Олі й лайфхаки від Макса

Всі випуски | Сезон 3

Промисловий Гуанчжоу: б’юті поради від Олі й лайфхаки від Макса

У шоу «Заробітчани» випуск 28 від 21.05.2019 Оля Манько й Макс Узол наважилися перевірити якість китайських товарів! І для цього вони приїхали до Гуанчжоу — міста, де кожного дня відбуваються мільйонні постачання товарів у різні куточки планети! У сьогоднішньому випуску ви дізнаєтеся, чи безпечно довіряти китайцям!

Китайська косметика — один із найпопулярніших трендів сучасності! За копійки дівчатам обіцяють шовковисту шкіру й надзвичайно блискуче волосся. Прямо магія якась! Але Оля Манько у 28 випуску «Заробітчани» 2019 скептично поставилася до обіцянок китайців і вирішила на власній шкірі «протестити» найсучасніші засоби, які допомагають китаянкам цвісти й пахнути не один десяток років! Заінтриговані? Подробиці б’юті заробітку дивіться за мить!

Але для того, щоб знайти місце роботи, Олі довелося пройти добрячий десяток кіл пекла: і мовний бар’єр, і розгубленість у просторі. Ведуча «Заробітчани» (Гуанчжоу) навіть ризикнула своїм життям заради заробітку! Який тернистий шлях подолала Манько, щоб дізнатися таємниці краси китаянок?

Оля потрапила в справжній дівочий рай: креми, помади, парфуми, хайлайтери, консилери, маски… Список можна продовжувати і продовжувати! І все таке гарне і стильне. Але чи все те золото, що блищить? Чи можна спокійно використовувати китайську косметику? Відповідь шукайте в «Заробітчани» випуск 28.

Гуанчжоу — найбільше промислове місто, де сконцентровані тисячі фабрик і компаній, які займаються експортом товарів на Європу. Ця тема зацікавила Макса Узола, і в проекті «Заробітчани» 3 сезон випуск 28 він знайшов собі легкий заробіток — українську компанію, яка займається постачанням китайських товарів до України. Цікаво, така робота дійсно прибуткова? Дізнайтеся в програмі «Заробітчани» в Гуанчжоу.

Земляки ніколи не покинуть «свого» в біді! Керівник компанії Дмитро відразу погодився взяти Максима до себе на роботу. А працювати ведучому «Заробітчани» 2019 довелося на складі контролером браку! Та чи не розчарував і не підвів Макс Узол свого земляка?

Дивіться онлайн «Заробітчани» 28 випуск і стежте за гуанчжоуськими пригодами Олі та Максима разом із Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Заробітчани» сезон 3 випуск 27.