Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Весільне дефіле та брудні танці
<p style="text-align:justify">Хлопчики проти дівчаток. На проекті Том-модель по-українськи розігралася одвічна битва між чоловіками та жінками!</p> <p style="text-align:justify">У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2" target="_blank">Топ-модель по-українськи 2 сезон</a> 6 випуск хлопці і дівчата змагаються за перемогу. Кожен з учасників може принести своїй команді вирішальні бали.</p> <p style="text-align:justify">У випуску Топ-модель по-українськи 05.06.2019 всі конкурси були парними. Учасники самі вибирали собі тих партнерів, з якими їм найбільш комфортно працювати.</p> <p style="text-align:justify">Не всі учасники змогли приховати свої справжні почуття. Невже в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон з'явилася перша справжня пара?</p> <p style="text-align:justify"><strong>Хлопці та дівчата проекту Топ-модель по-українськи 2 сезон доводили своє право на перемогу різними способами - сходилися в епічному поєдинку, грали в переодягання і навіть трошки виходили заміж. Всі подробиці - у випуску Топ-модель по-українськи 05.06.2019!</strong></p> <p style="text-align:justify">Найскладнішим завданням для багатьох стало дефіле з перевдяганням. Хлопцям довелося приміряти на себе спідниці та каблуки, дівчатам - чоловічі костюми. Чи змогли красуні зберегти свою жіночність, а хлопці - не розгубити всю мужність, дефілюючи на підборах? Дивіться вражаючу гру в переодягання від учасників Топ-модель по-українськи 2 сезон!</p> <p style="text-align:justify">Соня Плакидюк вчергове підготувала для майбутніх моделей складне фото-завдання.</p> <p style="text-align:justify">Для початку всі учасники пройшли майстер-клас від хореографа, адже їхня задача - це зробити переконливу фотосесію у стилі «Брудних танців». Як не перетнути тонку грань між пристрастю іта вульгарністю? Чи змогли партнери показати іскру між ними? І чия іскра, можливо, дійсно була справжньою? Дивіться гарячі танці в шоу Топ-модель по-українськи 5 сезон 6 випуск.</p> <p style="text-align:justify"><strong>А за вирішальні бали учасники змагалися у... весільному дефіле!</strong></p> <p style="text-align:justify">Їм довелося не тільки пройтися у красивих нарядах, а й показати гідну акторську гру. Чи змогли учасники вразити суддів своєю майстерністю? Дивіться у проекті Топ-модель по-українськи 5 сезон випуск 6.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2/vypusk-5" target="_blank">Топ-модель по-українськи 5 сезон випуск 5</a>.</p>

Весільне дефіле та брудні танці

Всі випуски | Сезон 2

Весільне дефіле та брудні танці

Хлопчики проти дівчаток. На проекті Том-модель по-українськи розігралася одвічна битва між чоловіками та жінками!

У шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 6 випуск хлопці і дівчата змагаються за перемогу. Кожен з учасників може принести своїй команді вирішальні бали.

У випуску Топ-модель по-українськи 05.06.2019 всі конкурси були парними. Учасники самі вибирали собі тих партнерів, з якими їм найбільш комфортно працювати.

Не всі учасники змогли приховати свої справжні почуття. Невже в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон з'явилася перша справжня пара?

Хлопці та дівчата проекту Топ-модель по-українськи 2 сезон доводили своє право на перемогу різними способами - сходилися в епічному поєдинку, грали в переодягання і навіть трошки виходили заміж. Всі подробиці - у випуску Топ-модель по-українськи 05.06.2019!

Найскладнішим завданням для багатьох стало дефіле з перевдяганням. Хлопцям довелося приміряти на себе спідниці та каблуки, дівчатам - чоловічі костюми. Чи змогли красуні зберегти свою жіночність, а хлопці - не розгубити всю мужність, дефілюючи на підборах? Дивіться вражаючу гру в переодягання від учасників Топ-модель по-українськи 2 сезон!

Соня Плакидюк вчергове підготувала для майбутніх моделей складне фото-завдання.

Для початку всі учасники пройшли майстер-клас від хореографа, адже їхня задача - це зробити переконливу фотосесію у стилі «Брудних танців». Як не перетнути тонку грань між пристрастю іта вульгарністю? Чи змогли партнери показати іскру між ними? І чия іскра, можливо, дійсно була справжньою? Дивіться гарячі танці в шоу Топ-модель по-українськи 5 сезон 6 випуск.

А за вирішальні бали учасники змагалися у... весільному дефіле!

Їм довелося не тільки пройтися у красивих нарядах, а й показати гідну акторську гру. Чи змогли учасники вразити суддів своєю майстерністю? Дивіться у проекті Топ-модель по-українськи 5 сезон випуск 6.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Топ-модель по-українськи 5 сезон випуск 5.