Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Таємниці вуличної їжі: як посмакувати фаст-фудом і не потрапити до лікарні?
<p style="text-align:justify"><a href="https://teleportal.ua/person/irina-khomenko">Ірина Хоменко</a> й <a href="https://teleportal.ua/person/andriy-shabanov">Андрій Шабанов</a> у пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 14 випуск від 20.05.2019 підняли найактуальнішу тему сучасності — вуличної їжі. Ми не завжди маємо час і можливість харчуватися домашніми стравами, тому частенько «грішимо», купуючи улюблені бургери, пиріжки, перепічки й шаурму. Але як вибрати свіжий фаст-фуд і не загубити своє здоров’я? Дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taemniy-agent-post-shou/sezon-3">«Таємний агент» пост-шоу 3 сезон</a> 14 випуск і дізнайтеся всі підводні камені вуличного бізнесу!</p><p style="text-align:justify">Один із найпопулярніших фаст-фудів країни — шаурма. Її обожнюють як дорослі, так і діти. Хтось вважає її однією з найбезпечніших вуличних страв! Мовляв, лаваш, свіжі овочі та м’ясо, яке при тобі підсмажують і додають у шаурму, — усе найсвіжіше й доволі дієтичне! Але шеф-кухар турецького ресторану Аксу Хакі в 14 випуску пост-шоу «Таємний агент» шокував усіх присутніх: в Україні практично неможливо знайти справжню та якісну шаурму! Вуличні кухарі грубо порушують технології та стандарти приготування страв! Якою ж має бути справжня шаурма, що не нашкодить здоров’ю? Відповідь — за мить!</p><p style="text-align:justify">У студії пост-шоу «Таємний агент» 20.05.2019 прозвучала страшна статистика: минулого літа було зафіксовано спалах сальмонельозу, причиною якого стала шаурма з вуличних кіосків! Майже сотня людей опинилася на лікарняних ліжках! Постраждалий Євген Федоранчук погодився розповісти подробиці важкого отруєння і його наслідків! Дивіться «Таємний агент» пост-шоу випуск 14 і дізнайтеся, як захистити своє життя!</p><p style="text-align:justify">Випадок масового отруєння дав поштовх до глобального розслідування! Таємний агент Ніколетта Бокшан під прикриттям працювала в одному із київських МАФів, де готують шаурму. Те, що дівчина побачила там, шокувало найстійкіших експертів: гнилі продукти, «підгулявші» соуси й тотальна антисанітарія! І це лише початок! Які таємниці приховує вуличний кулінарний бізнес? Не гайте часу — дивіться онлайн пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 14 випуск від 20.05.2019 на сайті Teleportal.ua.</p><p style="text-align:justify">Хочете дізнатися, як вибрати якісні ковбасні вироби? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taemniy-agent-post-shou/sezon-3/vypusk-13">пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 13 випуск</a>.</p>

Таємниці вуличної їжі: як посмакувати фаст-фудом і не потрапити до лікарні?

Всі випуски | Сезон 3

Таємниці вуличної їжі: як посмакувати фаст-фудом і не потрапити до лікарні?

Ірина Хоменко й Андрій Шабанов у пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 14 випуск від 20.05.2019 підняли найактуальнішу тему сучасності — вуличної їжі. Ми не завжди маємо час і можливість харчуватися домашніми стравами, тому частенько «грішимо», купуючи улюблені бургери, пиріжки, перепічки й шаурму. Але як вибрати свіжий фаст-фуд і не загубити своє здоров’я? Дивіться «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 14 випуск і дізнайтеся всі підводні камені вуличного бізнесу!

Один із найпопулярніших фаст-фудів країни — шаурма. Її обожнюють як дорослі, так і діти. Хтось вважає її однією з найбезпечніших вуличних страв! Мовляв, лаваш, свіжі овочі та м’ясо, яке при тобі підсмажують і додають у шаурму, — усе найсвіжіше й доволі дієтичне! Але шеф-кухар турецького ресторану Аксу Хакі в 14 випуску пост-шоу «Таємний агент» шокував усіх присутніх: в Україні практично неможливо знайти справжню та якісну шаурму! Вуличні кухарі грубо порушують технології та стандарти приготування страв! Якою ж має бути справжня шаурма, що не нашкодить здоров’ю? Відповідь — за мить!

У студії пост-шоу «Таємний агент» 20.05.2019 прозвучала страшна статистика: минулого літа було зафіксовано спалах сальмонельозу, причиною якого стала шаурма з вуличних кіосків! Майже сотня людей опинилася на лікарняних ліжках! Постраждалий Євген Федоранчук погодився розповісти подробиці важкого отруєння і його наслідків! Дивіться «Таємний агент» пост-шоу випуск 14 і дізнайтеся, як захистити своє життя!

Випадок масового отруєння дав поштовх до глобального розслідування! Таємний агент Ніколетта Бокшан під прикриттям працювала в одному із київських МАФів, де готують шаурму. Те, що дівчина побачила там, шокувало найстійкіших експертів: гнилі продукти, «підгулявші» соуси й тотальна антисанітарія! І це лише початок! Які таємниці приховує вуличний кулінарний бізнес? Не гайте часу — дивіться онлайн пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 14 випуск від 20.05.2019 на сайті Teleportal.ua.

Хочете дізнатися, як вибрати якісні ковбасні вироби? Переходьте за посиланням і дивіться пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 13 випуск.