Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: М’ясне питання: чи існує в Україні якісна та безпечна ковбаса?
<p style="text-align:justify">Ведучі в <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taemniy-agent-post-shou/sezon-3">пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон</a> 13 випуск від 13.05.2019 тестували вітчизняні заводи ковбасних виробів. Адже цей продукт — один із найпопулярніших на українських ринках! Тим паче, ковбаса присутня в раціоні кожної другої людини в країні. Тому так важливо знати, із чого вона зроблена та за яких умов. Чи вдалося з’ясовувати «м’ясне питання» Ірині Хоменко й Андрію Шабанову — дивіться в «Таємний агент» пост-шоу.</p><p style="text-align:justify">Частенько чути: «Ковбаса вже не така, як раніше». Але ніхто не може пояснити, чому! А хто, як не харчовий технолог м’ясних фабрик, знає всі тонкощі виробництва ковбаси? Тому в студію пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 13 випуск запросили Віру Гребеник — професіонала у своїй справі. Жінка розповіла: ковбасні вироби дійсно зіпсувалися. Уся справа в м’ясі — корів і свиней штучно вигодовують кормами із добавками для швидшого росту! Невже це означає, що на ринках сучасні споживачі взагалі ніколи не знайдуть якісної ковбаси? Відповідь шукайте в 13 випуску «Таємний агент» пост-шоу (13.05.2019).</p><p style="text-align:justify">Щоб дізнатися, які скелети ховаються в шафі виробників ковбаси, таємний агент Олександра Башкатова під виглядом звичайного працівника пробралася на івано-франківський завод м’ясних виробів. Те, що вона там побачила, вразило дівчину на всі 100 %: спеціальний стерильний одяг, санітарний стан на вищому рівні, компетентні працівники. Погодьтеся, побачити таке — рідкість! Проте чи дійсно все так ідеально і що заховали за ширмою? Дивіться онлайн пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 13 випуск на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся першими подробиці ревізії!</p><p style="text-align:justify">Питання, яке підняло хвилю обговорень у студії «Таємний агент» пост-шоу 13 випуск: хто винен у халатності робітників? Керівництво, самі працівники чи ситуація в країні? Між експертами розгорілася суперечка й довга дискусія! Хтось переконаний, що все залежить від керівництва, а хтось впевнений — у байдужості робочих… На чиїй стороні правда? Дивіться вже за мить!</p><p style="text-align:justify">Хочете дізнатися, як вибрати якісну потриману машину? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taemniy-agent-post-shou/sezon-3/vypusk-12">пост-шоу «Таємний агент» 12 випуск</a>.</p>

М’ясне питання: чи існує в Україні якісна та безпечна ковбаса?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

М’ясне питання: чи існує в Україні якісна та безпечна ковбаса?

Ведучі в пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 13 випуск від 13.05.2019 тестували вітчизняні заводи ковбасних виробів. Адже цей продукт — один із найпопулярніших на українських ринках! Тим паче, ковбаса присутня в раціоні кожної другої людини в країні. Тому так важливо знати, із чого вона зроблена та за яких умов. Чи вдалося з’ясовувати «м’ясне питання» Ірині Хоменко й Андрію Шабанову — дивіться в «Таємний агент» пост-шоу.

Частенько чути: «Ковбаса вже не така, як раніше». Але ніхто не може пояснити, чому! А хто, як не харчовий технолог м’ясних фабрик, знає всі тонкощі виробництва ковбаси? Тому в студію пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 13 випуск запросили Віру Гребеник — професіонала у своїй справі. Жінка розповіла: ковбасні вироби дійсно зіпсувалися. Уся справа в м’ясі — корів і свиней штучно вигодовують кормами із добавками для швидшого росту! Невже це означає, що на ринках сучасні споживачі взагалі ніколи не знайдуть якісної ковбаси? Відповідь шукайте в 13 випуску «Таємний агент» пост-шоу (13.05.2019).

Щоб дізнатися, які скелети ховаються в шафі виробників ковбаси, таємний агент Олександра Башкатова під виглядом звичайного працівника пробралася на івано-франківський завод м’ясних виробів. Те, що вона там побачила, вразило дівчину на всі 100 %: спеціальний стерильний одяг, санітарний стан на вищому рівні, компетентні працівники. Погодьтеся, побачити таке — рідкість! Проте чи дійсно все так ідеально і що заховали за ширмою? Дивіться онлайн пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 13 випуск на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся першими подробиці ревізії!

Питання, яке підняло хвилю обговорень у студії «Таємний агент» пост-шоу 13 випуск: хто винен у халатності робітників? Керівництво, самі працівники чи ситуація в країні? Між експертами розгорілася суперечка й довга дискусія! Хтось переконаний, що все залежить від керівництва, а хтось впевнений — у байдужості робочих… На чиїй стороні правда? Дивіться вже за мить!

Хочете дізнатися, як вибрати якісну потриману машину? Переходьте за посиланням і дивіться пост-шоу «Таємний агент» 12 випуск.