Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Булінг у школах: як захистити свою дитину від знущань?
<p style="text-align:justify">Цькування, побиття, лайки… Це не уявні слова, а сувора реальність загальноосвітніх шкіл. Діти бувають такими жорстокими, що не помічають, як калічать життя інших. Як вберегти власну дитину від знущань однолітків? Відповідь шукали ведучі пост-шоу «Таємний агент».</p> <p style="text-align:justify">У <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taemniy-agent-post-shou/sezon-3">пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон</a> 10 випуск від 22.04.2019 <a href="https://teleportal.ua/person/irina-khomenko">Ірина Хоменко</a> й <a href="https://teleportal.ua/person/andriy-shabanov">Андрій Шабанов</a> підняли дуже делікатну і як ніколи актуальну проблему булінгу в українських школах. Булінг — це знущання з дітей у навчальних закладах. В Україні майже 70% школярів потерпає від насилля. Як із цим боротися? Що потрібно робити в таких випадках?Дізнайтеся в 10 випуску пост-шоу «Таємний агент».</p> <p style="text-align:justify">До студії пост-шоу «Таємний агент» 22.04.2019 завітала школярка, яка неодноразово піддавалася фізичному й моральному насиллю зі сторони своїх однолітків. Перелякана дівчинка розповіла всій Україні, що їй довелося пережити: залякування, побиття ногами й жорстокі лайки! У голові не вкладається: що змушує дітей перетворюватися в злих хуліганів! Але це ще квіточки! У пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 10 випуск стало відомо: за знущанням спостерігали вчителі та ніяк не відреагували! Шок! Чому педагоги настільки байдужі до виховання молодшого покоління? Подробиці далі.</p> <p style="text-align:justify">Експерти проекту «Таємний агент» пост-шоу 22.04.2019 провели опитування. Глядачам і гостям студії поставили лише одне запитання: хто з присутніх хоча б колись зіштовхувався з проблемами дитячого насилля в школі? Кількість піднятих рук вражала! Кожен другий так чи інакше піддавався цькуванню серед однолітків. Що потрібно робити, аби раз і назавжди розв’язати проблему булінгу? Дивіться онлайн пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 10 випуск на Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередній випуск про дитячу медицину? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taemniy-agent-post-shou/sezon-3/vipusk-9">«Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 9 випуск</a>.</p>

Булінг у школах: як захистити свою дитину від знущань?

Всі випуски | Сезон 3

Булінг у школах: як захистити свою дитину від знущань?

Цькування, побиття, лайки… Це не уявні слова, а сувора реальність загальноосвітніх шкіл. Діти бувають такими жорстокими, що не помічають, як калічать життя інших. Як вберегти власну дитину від знущань однолітків? Відповідь шукали ведучі пост-шоу «Таємний агент».

У пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 10 випуск від 22.04.2019 Ірина Хоменко й Андрій Шабанов підняли дуже делікатну і як ніколи актуальну проблему булінгу в українських школах. Булінг — це знущання з дітей у навчальних закладах. В Україні майже 70% школярів потерпає від насилля. Як із цим боротися? Що потрібно робити в таких випадках?Дізнайтеся в 10 випуску пост-шоу «Таємний агент».

До студії пост-шоу «Таємний агент» 22.04.2019 завітала школярка, яка неодноразово піддавалася фізичному й моральному насиллю зі сторони своїх однолітків. Перелякана дівчинка розповіла всій Україні, що їй довелося пережити: залякування, побиття ногами й жорстокі лайки! У голові не вкладається: що змушує дітей перетворюватися в злих хуліганів! Але це ще квіточки! У пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 10 випуск стало відомо: за знущанням спостерігали вчителі та ніяк не відреагували! Шок! Чому педагоги настільки байдужі до виховання молодшого покоління? Подробиці далі.

Експерти проекту «Таємний агент» пост-шоу 22.04.2019 провели опитування. Глядачам і гостям студії поставили лише одне запитання: хто з присутніх хоча б колись зіштовхувався з проблемами дитячого насилля в школі? Кількість піднятих рук вражала! Кожен другий так чи інакше піддавався цькуванню серед однолітків. Що потрібно робити, аби раз і назавжди розв’язати проблему булінгу? Дивіться онлайн пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 10 випуск на Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск про дитячу медицину? Переходьте за посиланням і дивіться «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 9 випуск.