Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Дорога в один кінець: як вижити в громадському транспорті?
<p>Через шалений ритм життя ми не можемо уявити свій день без громадського транспорту. На роботу, у подорож, до коханої людини, на навчання або ж провідати рідних — без автобусів і маршруток нікуди. Але чи впевнені ви, що вийдете з транспорту живими і здоровими?</p> <p>Ведучі проекту <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taemniy-agent-post-shou/sezon-3">«Таємний агент» пост-шоу 3 сезон</a> 4 випуск від 11.03.2019 Андрій Шабанов та Ірина Хоменко влаштували величезну перевірку на міцність громадському транспорту. Розслідування «Таємний агент» 3 сезон 4 випуск показало, водії халатно ставляться до життя свої пасажирів:</p> <ul> <li>порушують правила дорожнього руху;</li> <li>автобуси виходять на рейс несправними;</li> <li>задля заробітку шофера переповнюють салони транспорту.</li> </ul> <p>Найчастіше це стає причинами кривавих і смертоносних аварій. Що ж найважливіше: безпека, якість послуг чи заробіток? Відповідь на це питання шукайте в «Таємний агент» пост-шоу 2019 4 випуск.</p> <p>Допомагала ведучим знайти істину в цій справі Антоніна Сивак. Її 15-річна донька Олена, прямуючи на навчання, випала на ходу з дверей автобуса! Дівчина дуже сильно постраждала, її життя висіло на волосині! На щастя, Оленка дивом вижила і зараз її стан стабільний. Проте питання в тому, хто ж буде відповідати за трагедію? Антоніна розповіла, автобус переповненим не був, і водій не гнав на високій швидкості. Але в 4 випуску «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон виявилося, транспорт був несправним. Коли шофер різко повернув, дівчинка не втрималася і впала на двері. Під вагою вони відкрилися й Оленка звалилася під колеса. Хто причетний: водій чи власник автобусів? Дивиться проект «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон від 11.03.219.</p> <p>Ситуація в студії «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 4 випуск досягла свого апогею. Експерти і ведучі встигли пересваритися: одні кажуть, що всьому вина автобусів, які просто на ходу розвалюються, інші звинувачують водіїв і перевізників. Пробивав світло в цій «транспортній справі» водій із 15-річним стажем роботи В’ячеслав Мачулка. Із власного досвіду шофер розповів, відповідають за ДТП здебільшого компанії-перевізники, або водій платить певну суму із власної кишені, оскільки страхові компанії повністю не перекривають витрати. Проте чи самі автобусники настільки безневинні? А може вони шукають у цьому свою вигоду?</p> <p>Дізнайтеся першими, чим закінчилося розслідування — дивіться онлайн «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 4 випуску разом із Teleportal.ua</p> <p>Пропустили інші випуску? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taemniy-agent-post-shou/sezon-3/vipusk-3">«Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 3 випуск</a>.</p>

Дорога в один кінець: як вижити в громадському транспорті?

Всі випуски | Сезон 3

Дорога в один кінець: як вижити в громадському транспорті?

Через шалений ритм життя ми не можемо уявити свій день без громадського транспорту. На роботу, у подорож, до коханої людини, на навчання або ж провідати рідних — без автобусів і маршруток нікуди. Але чи впевнені ви, що вийдете з транспорту живими і здоровими?

Ведучі проекту «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 4 випуск від 11.03.2019 Андрій Шабанов та Ірина Хоменко влаштували величезну перевірку на міцність громадському транспорту. Розслідування «Таємний агент» 3 сезон 4 випуск показало, водії халатно ставляться до життя свої пасажирів:

  • порушують правила дорожнього руху;
  • автобуси виходять на рейс несправними;
  • задля заробітку шофера переповнюють салони транспорту.

Найчастіше це стає причинами кривавих і смертоносних аварій. Що ж найважливіше: безпека, якість послуг чи заробіток? Відповідь на це питання шукайте в «Таємний агент» пост-шоу 2019 4 випуск.

Допомагала ведучим знайти істину в цій справі Антоніна Сивак. Її 15-річна донька Олена, прямуючи на навчання, випала на ходу з дверей автобуса! Дівчина дуже сильно постраждала, її життя висіло на волосині! На щастя, Оленка дивом вижила і зараз її стан стабільний. Проте питання в тому, хто ж буде відповідати за трагедію? Антоніна розповіла, автобус переповненим не був, і водій не гнав на високій швидкості. Але в 4 випуску «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон виявилося, транспорт був несправним. Коли шофер різко повернув, дівчинка не втрималася і впала на двері. Під вагою вони відкрилися й Оленка звалилася під колеса. Хто причетний: водій чи власник автобусів? Дивиться проект «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон від 11.03.219.

Ситуація в студії «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 4 випуск досягла свого апогею. Експерти і ведучі встигли пересваритися: одні кажуть, що всьому вина автобусів, які просто на ходу розвалюються, інші звинувачують водіїв і перевізників. Пробивав світло в цій «транспортній справі» водій із 15-річним стажем роботи В’ячеслав Мачулка. Із власного досвіду шофер розповів, відповідають за ДТП здебільшого компанії-перевізники, або водій платить певну суму із власної кишені, оскільки страхові компанії повністю не перекривають витрати. Проте чи самі автобусники настільки безневинні? А може вони шукають у цьому свою вигоду?

Дізнайтеся першими, чим закінчилося розслідування — дивіться онлайн «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 4 випуску разом із Teleportal.ua

Пропустили інші випуску? Переходьте за посиланням і дивіться «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 3 випуск.