Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Перевірка дитячих садків: як уберегти дитину від недобросовісних вихователів
<p>З сучасним ритмом життя дорослі не можуть проводити зі своїм чадом достатньо часу. На допомогу зайнятим батькам приходять дитячі садки й приватні няні. У пост-шоу «Таємний агент» 3 випуск дивись, чи можна довіряти життя й безпеку малечі стороннім людям?</p><p>Ведучі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taemniy-agent-post-shou">«Таємний агент» пост-шоу 3 сезон</a> 3 випуск від 04.03.2019 підняли одну з найсерйозніших тем сьогодення — безпека дітей. Андрій Шабанов та Ірина Хоменко розкрили таємниці дитячих садочків: як доглядають, чим годують, як навчають малечу. Допомогла в цьому Валентина Сивоконь — мама, яка водила свою дитину в садок, де працював наш таємний агент. У пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 3 випуск жінка розповіла страшні речі, які не вкладаються в голові: у дитсадку діти вмиваються крижаною водою. Через таку халатність найменші масово хворіють. Та ще й усі стіни в грибку і цвілі. Але й це не найстрашніше. У садочку немає навіть медсестри, яка повинна слідкувати за здоров’ям малечі. Хто ж тоді надасть невідкладну допомогу хворим діткам? Їх просто залишать напризволяще? Дивіться далі 3 випуск пост-шоу «Таємний агент» 2019.</p><p>Поставила крапки над «і» таємний агент Христина Пасічник. Вона разом із працівником Держспоживслужби завітала до керівництва садочку, де порушені санітарні норми. Розмовляти з журналістами в 3 випуску пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон завідувачка відмовилась, мовляв, зйомка незаконна. Але нашу команду це не зупинило і вони продовжували добиватися свого. Нарешті директорка дитсадку промовилася: медпрацівника в них немає, а дітей перевіряють вихователі, які самі не знають, що потрібно робити з дитиною. Жах! Якщо дитині раптово стане погано? Їй ніхто не зможе допомогти і вона загине! Команда проекту вирушила за деталями до районного управління освіти. Дивіться онлайн у пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 04.03.2019 ексклюзивне пояснення такої халатності зі сторони керівництва дитсадка!</p><p>На жаль, це не єдиний випадок такого недбалого ставлення до життя дитини. У пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 3 випуск Ірина й Андрій перевірили якість роботи няньок. Якщо ви думаєте, що можете залишити у їхніх руках найдорожче, то ви дуже сильно помиляєтесь. Те, що няні виробляють із дітьми, розумом не збагнути! Хочете врятувати малечу від біди — перегляньте онлайн пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 2 випуск.</p><p>Пропустили інші випуски? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taemniy-agent-post-shou/sezon-3/vipusk-2">пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 2 випуск</a>.</p>

Перевірка дитячих садків: як уберегти дитину від недобросовісних вихователів

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Перевірка дитячих садків: як уберегти дитину від недобросовісних вихователів

З сучасним ритмом життя дорослі не можуть проводити зі своїм чадом достатньо часу. На допомогу зайнятим батькам приходять дитячі садки й приватні няні. У пост-шоу «Таємний агент» 3 випуск дивись, чи можна довіряти життя й безпеку малечі стороннім людям?

Ведучі «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 3 випуск від 04.03.2019 підняли одну з найсерйозніших тем сьогодення — безпека дітей. Андрій Шабанов та Ірина Хоменко розкрили таємниці дитячих садочків: як доглядають, чим годують, як навчають малечу. Допомогла в цьому Валентина Сивоконь — мама, яка водила свою дитину в садок, де працював наш таємний агент. У пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 3 випуск жінка розповіла страшні речі, які не вкладаються в голові: у дитсадку діти вмиваються крижаною водою. Через таку халатність найменші масово хворіють. Та ще й усі стіни в грибку і цвілі. Але й це не найстрашніше. У садочку немає навіть медсестри, яка повинна слідкувати за здоров’ям малечі. Хто ж тоді надасть невідкладну допомогу хворим діткам? Їх просто залишать напризволяще? Дивіться далі 3 випуск пост-шоу «Таємний агент» 2019.

Поставила крапки над «і» таємний агент Христина Пасічник. Вона разом із працівником Держспоживслужби завітала до керівництва садочку, де порушені санітарні норми. Розмовляти з журналістами в 3 випуску пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон завідувачка відмовилась, мовляв, зйомка незаконна. Але нашу команду це не зупинило і вони продовжували добиватися свого. Нарешті директорка дитсадку промовилася: медпрацівника в них немає, а дітей перевіряють вихователі, які самі не знають, що потрібно робити з дитиною. Жах! Якщо дитині раптово стане погано? Їй ніхто не зможе допомогти і вона загине! Команда проекту вирушила за деталями до районного управління освіти. Дивіться онлайн у пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 04.03.2019 ексклюзивне пояснення такої халатності зі сторони керівництва дитсадка!

На жаль, це не єдиний випадок такого недбалого ставлення до життя дитини. У пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 3 випуск Ірина й Андрій перевірили якість роботи няньок. Якщо ви думаєте, що можете залишити у їхніх руках найдорожче, то ви дуже сильно помиляєтесь. Те, що няні виробляють із дітьми, розумом не збагнути! Хочете врятувати малечу від біди — перегляньте онлайн пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 2 випуск.

Пропустили інші випуски? Переходьте за посиланням і дивіться пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 2 випуск.