Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Залізний Порт: море, протухле м'ясо та павук у ліжку
<p><strong>Микола Тищенко поїхав у відпустку? Море, сонячний рай, чайки... Але Ревізор у Залізному порту приїхав не засмагати, а перевіряти, у яких умовах відпочивають українці!</strong></p><p>Дивись у шоу Ревізор із Тищенком випуск 8 від 19.11.2018, як жителі півдня зустрічали ведучого: чекали, щоб він поганяв мух і вказав на немиті підлоги. І не пропусти спецревізію на цілющому гарячому гейзері.</p><p><strong>Команда проекту Ревізор 2018 перевірила улюблений заклад туристів у Залізному Порту</strong></p><p>У морському селищі є улюблений ресторан туристів, - Basta Pasta. Тут готують страви з італійської та японської кухні. Гості пишуть у мережі, що в закладі завищені ціни, але за атмосферу та смачну їжу хочеться платити більше. У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/9-sezon" target="_blank">Ревізор із Тищенком 9 сезон</a> 8 випуск ми дізнаємося, наскільки затишна атмосфера на кухні ресторану!</p><p>Перший погляд Миколи Тищенка оцінив величину робочого приміщення та професійно організовані процеси. Персонал чомусь був весь у поту: чи робота, як на галерах, чи немає кондиціонера? Виявилося, другий варіант. Шеф пояснив: адміністрація боїться, щоб кухарі не застудилися.</p><p>Іспит на чистоту заклад не пройшло. Ревізор у Залізному Порту в ресторані італійської кухні знайшов стандартні похибки: пил у витяжці, плиту та фритюрницю в жиру. Але спеціальний прилад показав, що масло тут використовують свіже. Коли Тищенко дістався до пароконвектомата, то поставив шефу умову – якщо на ньому буде бруд, то хлопець буде віджиматися, якщо чисто – відіжметься Микола. Хто, у кінцевому підсумку, опинився на підлозі? Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 8 випуск.</p><p><strong>Де зупинитися в Залізному Порту?</strong></p><p>З їжею розібралися. А де ж жити? Користувачі мережі рекомендують зупинятися в готелі «Фаворит». За словами адміністратора на момент візиту Ревізора 2018 усі номери, окрім люкса, були зайняті. Добре, що команда проекту завжди заздалегідь бронює житло. У стандартному номері – стримана мінімальна обстановка меблями. Зате нічого й не потрібно більше, коли бачиш прекрасний вид із вікна – море.</p><p>На балконі, виявилося, є ще що подивитися: двигун кондиціонера проіржавів, дерев'яний столик і плетені стільці потемніли від старості та обросли павутиною. Павука Тищенко знайшов і під ліжком! З іншого боку, всі шафи й тумбочки були чистими, як і ковдра, і 5 новеньких рушників. Але були й інші відкриття! Які?</p><p><strong>Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 9 сезон 8 випуск від 19.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/9-sezon/vypusk-7" target="_blank"><strong>Ревізор із Тищенком 9 сезон 7 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Залізний Порт: море, протухле м'ясо та павук у ліжку

Всі випуски | Сезон 9

Залізний Порт: море, протухле м'ясо та павук у ліжку

Микола Тищенко поїхав у відпустку? Море, сонячний рай, чайки... Але Ревізор у Залізному порту приїхав не засмагати, а перевіряти, у яких умовах відпочивають українці!

Дивись у шоу Ревізор із Тищенком випуск 8 від 19.11.2018, як жителі півдня зустрічали ведучого: чекали, щоб він поганяв мух і вказав на немиті підлоги. І не пропусти спецревізію на цілющому гарячому гейзері.

Команда проекту Ревізор 2018 перевірила улюблений заклад туристів у Залізному Порту

У морському селищі є улюблений ресторан туристів, - Basta Pasta. Тут готують страви з італійської та японської кухні. Гості пишуть у мережі, що в закладі завищені ціни, але за атмосферу та смачну їжу хочеться платити більше. У шоу Ревізор із Тищенком 9 сезон 8 випуск ми дізнаємося, наскільки затишна атмосфера на кухні ресторану!

Перший погляд Миколи Тищенка оцінив величину робочого приміщення та професійно організовані процеси. Персонал чомусь був весь у поту: чи робота, як на галерах, чи немає кондиціонера? Виявилося, другий варіант. Шеф пояснив: адміністрація боїться, щоб кухарі не застудилися.

Іспит на чистоту заклад не пройшло. Ревізор у Залізному Порту в ресторані італійської кухні знайшов стандартні похибки: пил у витяжці, плиту та фритюрницю в жиру. Але спеціальний прилад показав, що масло тут використовують свіже. Коли Тищенко дістався до пароконвектомата, то поставив шефу умову – якщо на ньому буде бруд, то хлопець буде віджиматися, якщо чисто – відіжметься Микола. Хто, у кінцевому підсумку, опинився на підлозі? Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 8 випуск.

Де зупинитися в Залізному Порту?

З їжею розібралися. А де ж жити? Користувачі мережі рекомендують зупинятися в готелі «Фаворит». За словами адміністратора на момент візиту Ревізора 2018 усі номери, окрім люкса, були зайняті. Добре, що команда проекту завжди заздалегідь бронює житло. У стандартному номері – стримана мінімальна обстановка меблями. Зате нічого й не потрібно більше, коли бачиш прекрасний вид із вікна – море.

На балконі, виявилося, є ще що подивитися: двигун кондиціонера проіржавів, дерев'яний столик і плетені стільці потемніли від старості та обросли павутиною. Павука Тищенко знайшов і під ліжком! З іншого боку, всі шафи й тумбочки були чистими, як і ковдра, і 5 новеньких рушників. Але були й інші відкриття! Які?

Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 9 сезон 8 випуск від 19.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Ревізор із Тищенком 9 сезон 7 випуск.