Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревізор у Харкові: завжди свіжі продукти, але безвідповідальне ставлення до прибирання
<p><strong>Ревізор із Тищенком перевіряє громадські заклади першої столиці України – міста Харкова. Дивись прямо зараз перевірку легендарної харківської кондитерської, преміум-ресторону, де любить посидіти вся харківська еліта, найбільш популярної бургерної та готелю, прославленого суворою ревізією Вадима Абрамова!</strong></p><p>Зголодніла з дороги команда шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/9-sezon" target="_blank">Ревізор із Тищенком 9 сезон</a> 2 випуск від 08.10.2018 вирушила прямо до бургерної «Фарш». Ця мережа має кілька ресторанів у місті, славиться своєю основною продукцією та смачним пивом. На кухні Миколу Тищенка зустріла приємна адміністратор Вікторія. Дівчина зізналася, що від самого ранку замислювалася: давно не було Ревізора в Харкові. І навіть чекала, щоб він прийшов із перевіркою! Чи не пошкодує Вікторія за сказане?</p><p><strong>Тільки Ревізор 2018 Микола Тищенко надів рукавичку – відразу знайшов цілий клубок бруду в витяжці!</strong></p><p>Шеф-кухар й адміністратор переконують: Ревізор із Тищенком випуск 2 прийшов до них прямо перед генеральним прибиранням завтра, у вівторок. Чи можна вірити їхнім словам? На холодильнику багато пилу, а в середині зламані полиці... Зате все м'ясо зберігається в окремих контейнерах, воно простікероване й має «здоровий» колір і запах. У цій бургерній заявляють – вони не працюють із замороженими продуктами. І це чиста правда!</p><p><strong>Дивись онлайн у шоу Ревізор із Тищенком 2 випуск одкровення посудомийниці-екс-кухаря і не пропусти новий формат програми «Ревізор у хмелі»! </strong>Дізнайся, чи сподобався бургер Тищенку? Як добре роблять прибирання в залі? І головне, чи отримає бургерна «Фарш» табличку?</p><p>Ревізор 2018 у найбільш шикарному ресторані Харкова кухарі зустріли радісними вигуками. Чи будуть вони такі само щасливі після перевірки?</p><p>Микола Тищенко прийшов із ревізією в готель, який 3 роки тому перевіряв Вадим Абрамов. Попередній ведучий шоу знайшов багато бруду: павутину, пил, чиєсь волосся та величезні плями на килимі! Чи виправила адміністрація всі його зауваження – дізнайся у 2 випуску Ревізор із Тищенком.</p><p><strong>Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 9 сезон 2 випуск від 08.10.2018 на сайті Teleportal.ua</strong> і не пропусти також перевірки відомої на всю Україну кондитерської та найбільшої ковзанки в Харкові!</p><p><strong>Проґавив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/9-sezon/vipusk-1" target="_blank"><strong>Ревізор із Тищенком 9 сезон 1 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Ревізор у Харкові: завжди свіжі продукти, але безвідповідальне ставлення до прибирання

Всі випуски | Сезон 9

Ревізор у Харкові: завжди свіжі продукти, але безвідповідальне ставлення до прибирання

Ревізор із Тищенком перевіряє громадські заклади першої столиці України – міста Харкова. Дивись прямо зараз перевірку легендарної харківської кондитерської, преміум-ресторону, де любить посидіти вся харківська еліта, найбільш популярної бургерної та готелю, прославленого суворою ревізією Вадима Абрамова!

Зголодніла з дороги команда шоу Ревізор із Тищенком 9 сезон 2 випуск від 08.10.2018 вирушила прямо до бургерної «Фарш». Ця мережа має кілька ресторанів у місті, славиться своєю основною продукцією та смачним пивом. На кухні Миколу Тищенка зустріла приємна адміністратор Вікторія. Дівчина зізналася, що від самого ранку замислювалася: давно не було Ревізора в Харкові. І навіть чекала, щоб він прийшов із перевіркою! Чи не пошкодує Вікторія за сказане?

Тільки Ревізор 2018 Микола Тищенко надів рукавичку – відразу знайшов цілий клубок бруду в витяжці!

Шеф-кухар й адміністратор переконують: Ревізор із Тищенком випуск 2 прийшов до них прямо перед генеральним прибиранням завтра, у вівторок. Чи можна вірити їхнім словам? На холодильнику багато пилу, а в середині зламані полиці... Зате все м'ясо зберігається в окремих контейнерах, воно простікероване й має «здоровий» колір і запах. У цій бургерній заявляють – вони не працюють із замороженими продуктами. І це чиста правда!

Дивись онлайн у шоу Ревізор із Тищенком 2 випуск одкровення посудомийниці-екс-кухаря і не пропусти новий формат програми «Ревізор у хмелі»! Дізнайся, чи сподобався бургер Тищенку? Як добре роблять прибирання в залі? І головне, чи отримає бургерна «Фарш» табличку?

Ревізор 2018 у найбільш шикарному ресторані Харкова кухарі зустріли радісними вигуками. Чи будуть вони такі само щасливі після перевірки?

Микола Тищенко прийшов із ревізією в готель, який 3 роки тому перевіряв Вадим Абрамов. Попередній ведучий шоу знайшов багато бруду: павутину, пил, чиєсь волосся та величезні плями на килимі! Чи виправила адміністрація всі його зауваження – дізнайся у 2 випуску Ревізор із Тищенком.

Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 9 сезон 2 випуск від 08.10.2018 на сайті Teleportal.ua і не пропусти також перевірки відомої на всю Україну кондитерської та найбільшої ковзанки в Харкові!

Проґавив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Ревізор із Тищенком 9 сезон 1 випуск.