Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Перевірки в Одесі: порятунок тварин, мертві миші та бійка з охороною
<p>Ревізор в Одесі підготував випуск найбільш незвичайних перевірок: сьогодні ти побуваєш на кухні в Михайла Михайловича Поплавського і дізнаєшся, як працюють салони краси для тварин. Не пропусти справжній скандал: як побили Тищенка в місті, яке завжди славилося гостинністю!</p><p><br></p><p>У шоу Ревізор із Тищенком 12 випуск від 17.12.2018 Микола й Анна Жижа вирушили «на Одесу». Але замість фірмової гостинності, знімальна група отримала стусани: під час перевірки одного з міських аквапарків ведучому проекту і шеф-редактору охорона заламали руки, щоб вивести за межі зони розваг. Микола Тищенко пручався, тому його й зовсім збили з ніг і штовхали по землі! Головне, бійка відбувалася прямо на очах у дітей, які гралися в аквапарку. Нічого не могло зупинити охорону... Перевірку Ревізор 2018 встиг провести лише в чоловічій роздягальні, душі й туалеті. Причому було видно, що чистоту підтримують на хорошому рівні: у шафках пилу немає, на голівці для душа теж немає нальоту!</p><p>Дивись скандальну перевірку в Одесі сьогодні в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/9-sezon" target="_blank">Ревізор із Тищенком 9 сезон</a> 12 випуск.</p><p><br></p><p><strong>Пофарбувати коня та підстригти собаку: які ще послуги надають в салонах краси для тварин?</strong></p><p>У Олени Філонової теж видалася незвичайна перевірка – вона перевіряла груммінг салон для тварин. Тут ревізор краси проконтролювала, як і якими засобами проводять дезінфекцію, якими працюють інструментами і як їх зберігають, які рушники використовують і де їх перуть. Основне зауваження у Філонової було до чистоти: хоч куди повернешся в салоні, побачиш шерсть. Її треба прибирати частіше, ніж раз у день! У 12 випуску Ревізор 2018 ведуча принесла на стрижку собачку Барбі, яка виявилася з сюрпризом – блохами. Як рятували тварину й Олену від страху, дивись уже сьогодні.</p><p>У новому випуску Ревізора в Одесі дізнайся, як тут працюють найпопулярніші ресторани і які на смак місцеві морепродукти. Не пропусти вручення заповітної таблички, а також розкрій секрет: у якому місці можна зустріти Народного артиста України Михайла Поплавського.</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Ревізор із Тищенком випуск 12 від 17.12.2018 разом із Телепорталом.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/9-sezon/vypusk-11" target="_blank"><strong>Ревізор із Тищенком 9 сезон 11 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Перевірки в Одесі: порятунок тварин, мертві миші та бійка з охороною

Всі випуски | Сезон 9

Перевірки в Одесі: порятунок тварин, мертві миші та бійка з охороною

Ревізор в Одесі підготував випуск найбільш незвичайних перевірок: сьогодні ти побуваєш на кухні в Михайла Михайловича Поплавського і дізнаєшся, як працюють салони краси для тварин. Не пропусти справжній скандал: як побили Тищенка в місті, яке завжди славилося гостинністю!


У шоу Ревізор із Тищенком 12 випуск від 17.12.2018 Микола й Анна Жижа вирушили «на Одесу». Але замість фірмової гостинності, знімальна група отримала стусани: під час перевірки одного з міських аквапарків ведучому проекту і шеф-редактору охорона заламали руки, щоб вивести за межі зони розваг. Микола Тищенко пручався, тому його й зовсім збили з ніг і штовхали по землі! Головне, бійка відбувалася прямо на очах у дітей, які гралися в аквапарку. Нічого не могло зупинити охорону... Перевірку Ревізор 2018 встиг провести лише в чоловічій роздягальні, душі й туалеті. Причому було видно, що чистоту підтримують на хорошому рівні: у шафках пилу немає, на голівці для душа теж немає нальоту!

Дивись скандальну перевірку в Одесі сьогодні в шоу Ревізор із Тищенком 9 сезон 12 випуск.


Пофарбувати коня та підстригти собаку: які ще послуги надають в салонах краси для тварин?

У Олени Філонової теж видалася незвичайна перевірка – вона перевіряла груммінг салон для тварин. Тут ревізор краси проконтролювала, як і якими засобами проводять дезінфекцію, якими працюють інструментами і як їх зберігають, які рушники використовують і де їх перуть. Основне зауваження у Філонової було до чистоти: хоч куди повернешся в салоні, побачиш шерсть. Її треба прибирати частіше, ніж раз у день! У 12 випуску Ревізор 2018 ведуча принесла на стрижку собачку Барбі, яка виявилася з сюрпризом – блохами. Як рятували тварину й Олену від страху, дивись уже сьогодні.

У новому випуску Ревізора в Одесі дізнайся, як тут працюють найпопулярніші ресторани і які на смак місцеві морепродукти. Не пропусти вручення заповітної таблички, а також розкрій секрет: у якому місці можна зустріти Народного артиста України Михайла Поплавського.


Дивись онлайн Ревізор із Тищенком випуск 12 від 17.12.2018 разом із Телепорталом.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Ревізор із Тищенком 9 сезон 11 випуск.