Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: 5 білих куль і робота з піснею: чим дивувало ревізора Кам'янське?
<p>Кам'янське дивувало Ревізора контрастами: від ідеальної чистоти в ресторанах до комах і застарілого бруду в готелях. Дивись перевірку незвичайного кафе з музичною душею і салону краси з талановитим персоналом, але без необхідних умов праці.</p><p><br></p><p>Перша перевірка в шоу Ревізор із Тищенком випуск 11 від 10.12.2018 пройшла в придорожньому ресторані «Road House». Заклад занурює своїх гостей в американську мрію – модний індустріальний стиль, меню з різноманітним вибором м'яса зі слоу-смокер печі, атмосфера невимушеності та свободи. Відвідувачі хвалять ресторан у мережі, називають шикарним, крутим місцем, а свої відчуття від візиту вкладають в одне слово – захват. Чи буде Микола, Ревізор 2018, у такому ж захопленні?</p><p>З кухні ведучого шоу не виганяли, а зустріли з посмішкою та готовністю все показати. Приміщення просторе, з великим сучасним обладнанням. Так і хотілося схрестити пальці – хоч би ці блискучі холодильники не виявилися забрудненими й запущеними. Уперше в історії сезону Ревізор у Кам'янському міг побачити відображення в начищеній до блиску витяжці! Вона виглядала зовсім, як нова, так як і фритюр. А ресторан працює вже 2 роки!</p><p>На робочих поверхнях... теж чисто! А в холодильниках всі продукти добре упаковані в контейнери й вакуум, є стікери і раптом... сирі яйця! Що вони робили разом із готовими продуктами?</p><p>Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 11 випуск: чи вплинула знахідка на вердикт команди? Уперше перевіряючий проводив ревізію не в білих рукавичках! Що змусило змінити правило? І який вердикт був на вагах?</p><p><strong>Філонова сподівалася вийти із салону краси, як квіточка: чи виправдалися очікування</strong></p><p>Ревізор краси Олена Філонова прийшла з перевіркою в салон краси «Орхідея», який окрилює і надихає прекрасних мешканок міста вже 10 років! Тут можна отримати практично всі види б'юті-послуг, включаючи пірсинг. Але чи є на нього ліцензія? Дізнайся в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/9-sezon" target="_blank">Ревізор із Тищенком 9 сезон</a> 11 випуск.</p><p><br></p><p><strong>Як перукарні повинні дезінфікувати й стерилізувати гребінці й інструменти для манікюру – дивись онлайн Ревізор із Тищенком 11 випуск від 10.12.2018 на сайті Телепортал.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/9-sezon/vypusk-10" target="_blank"><strong>Ревізор із Тищенком 9 сезон 10 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

5 білих куль і робота з піснею: чим дивувало ревізора Кам'янське?

Всі випуски | Сезон 9

5 білих куль і робота з піснею: чим дивувало ревізора Кам'янське?

Кам'янське дивувало Ревізора контрастами: від ідеальної чистоти в ресторанах до комах і застарілого бруду в готелях. Дивись перевірку незвичайного кафе з музичною душею і салону краси з талановитим персоналом, але без необхідних умов праці.


Перша перевірка в шоу Ревізор із Тищенком випуск 11 від 10.12.2018 пройшла в придорожньому ресторані «Road House». Заклад занурює своїх гостей в американську мрію – модний індустріальний стиль, меню з різноманітним вибором м'яса зі слоу-смокер печі, атмосфера невимушеності та свободи. Відвідувачі хвалять ресторан у мережі, називають шикарним, крутим місцем, а свої відчуття від візиту вкладають в одне слово – захват. Чи буде Микола, Ревізор 2018, у такому ж захопленні?

З кухні ведучого шоу не виганяли, а зустріли з посмішкою та готовністю все показати. Приміщення просторе, з великим сучасним обладнанням. Так і хотілося схрестити пальці – хоч би ці блискучі холодильники не виявилися забрудненими й запущеними. Уперше в історії сезону Ревізор у Кам'янському міг побачити відображення в начищеній до блиску витяжці! Вона виглядала зовсім, як нова, так як і фритюр. А ресторан працює вже 2 роки!

На робочих поверхнях... теж чисто! А в холодильниках всі продукти добре упаковані в контейнери й вакуум, є стікери і раптом... сирі яйця! Що вони робили разом із готовими продуктами?

Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 11 випуск: чи вплинула знахідка на вердикт команди? Уперше перевіряючий проводив ревізію не в білих рукавичках! Що змусило змінити правило? І який вердикт був на вагах?

Філонова сподівалася вийти із салону краси, як квіточка: чи виправдалися очікування

Ревізор краси Олена Філонова прийшла з перевіркою в салон краси «Орхідея», який окрилює і надихає прекрасних мешканок міста вже 10 років! Тут можна отримати практично всі види б'юті-послуг, включаючи пірсинг. Але чи є на нього ліцензія? Дізнайся в шоу Ревізор із Тищенком 9 сезон 11 випуск.


Як перукарні повинні дезінфікувати й стерилізувати гребінці й інструменти для манікюру – дивись онлайн Ревізор із Тищенком 11 випуск від 10.12.2018 на сайті Телепортал.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Ревізор із Тищенком 9 сезон 10 випуск.