Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Враження від перевірки в Києві: кіптява, бруд і дуже компетентний персонал
<p><strong>Згорілі млинці та ложки в контейнерах із майонезом, кіптява й бруд у витяжках – Микола Тищенко знайде все, що ретельно ховали шеф-кухарі на своїх кухнях!</strong></p><p><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/revizor/9-sezon" target="_blank">Ревізор із Тищенком 9 сезон</a> випуск 1 від 1.10.2018 стартує в столиці України! Перша перевірка чекала ресторан європейської кухні «Under Wonder», який знаходиться в центрі Києва на площі Льва Толстого. Першими в очі кинулися горілі млинці, які кухар назвав «підрум'яненими». «Кухня від душі» виявилася дуже тісною, війнуло гаром, а навколо витав дим. Шеф зрадів візиту проекту Ревізор із Тищенком! Але чому?</p><p><strong>Микола в шоу Ревізор із Тищенком випуск 1 виявив на кухні ресторану брудні контейнери та відсутність стікерів</strong></p><p>По кутах розпихані гнівні записки шеф-кухаря: в основному, стосуються прибирання кухні. Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 1 випуск і дізнайся, як начальник кухні вичитував співробітника за ложку, залишену в контейнері з майонезом. Чи дійшло до рукоприкладства? Не пропусти, як Микола Тищенко стоячи аплодував офіціантці? Чим дівчина могла заслужити таку похвалу? І як ресторан пояснив недолік 50 г салату на вагах?!</p><p><strong>Перевірка готелю «Воздвиженський»: європейські ціни, а яка якість?</strong></p><p>Ревізор із Миколою Тищенком в 1 випуску вирушив на одну з найбільш видовищних і красивих вулиць столиці – Воздвиженську. У готелі «Воздвиженський» знімальну групу зустрів охайний адміністратор, який прекрасно володіє англійською, проте абсолютно не орієнтується в цінах готелю! А вони виявилися дуже високими, до того ж зазначеними в євро!</p><p>Неймовірно! Поки журналісти шоу Ревізор із Тищенком піднімалися на потрібний поверх – покоївки в екстреному режимі прибирали номер Миколая! Чи змогли жінки заховати всі недоліки? Гостьовий адміністратор Оля була впевнена, що – так, і заявила: тут дотримуються ідеальної чистоти. Наскільки це правда, дивись у 1 випуску Ревізор із Тищенком 2018.</p><p><strong>Які ще ревізії ти побачиш у 1 випуску 9 сезону Ревізор із Тищенком</strong></p><ul><li>Не пропусти перевірку ресторану «Grill do Brasil» - з необмеженою подачею м'яса гостям.</li><li>Ревізію бюджетної піцерії «Mister Cat», куди люблять ходити всі студенти Києва.</li><li>Перевірку на міцність спа-комплексу «Вишеград» Оленою Філоновою.</li></ul><p><strong>Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 9 сезон випуск 1 від 1.10.2018 на сайті Teleportal.ua!</strong></p>

Враження від перевірки в Києві: кіптява, бруд і дуже компетентний персонал

Всі випуски | Сезон 9

Враження від перевірки в Києві: кіптява, бруд і дуже компетентний персонал

Згорілі млинці та ложки в контейнерах із майонезом, кіптява й бруд у витяжках – Микола Тищенко знайде все, що ретельно ховали шеф-кухарі на своїх кухнях!

Ревізор із Тищенком 9 сезон випуск 1 від 1.10.2018 стартує в столиці України! Перша перевірка чекала ресторан європейської кухні «Under Wonder», який знаходиться в центрі Києва на площі Льва Толстого. Першими в очі кинулися горілі млинці, які кухар назвав «підрум'яненими». «Кухня від душі» виявилася дуже тісною, війнуло гаром, а навколо витав дим. Шеф зрадів візиту проекту Ревізор із Тищенком! Але чому?

Микола в шоу Ревізор із Тищенком випуск 1 виявив на кухні ресторану брудні контейнери та відсутність стікерів

По кутах розпихані гнівні записки шеф-кухаря: в основному, стосуються прибирання кухні. Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 1 випуск і дізнайся, як начальник кухні вичитував співробітника за ложку, залишену в контейнері з майонезом. Чи дійшло до рукоприкладства? Не пропусти, як Микола Тищенко стоячи аплодував офіціантці? Чим дівчина могла заслужити таку похвалу? І як ресторан пояснив недолік 50 г салату на вагах?!

Перевірка готелю «Воздвиженський»: європейські ціни, а яка якість?

Ревізор із Миколою Тищенком в 1 випуску вирушив на одну з найбільш видовищних і красивих вулиць столиці – Воздвиженську. У готелі «Воздвиженський» знімальну групу зустрів охайний адміністратор, який прекрасно володіє англійською, проте абсолютно не орієнтується в цінах готелю! А вони виявилися дуже високими, до того ж зазначеними в євро!

Неймовірно! Поки журналісти шоу Ревізор із Тищенком піднімалися на потрібний поверх – покоївки в екстреному режимі прибирали номер Миколая! Чи змогли жінки заховати всі недоліки? Гостьовий адміністратор Оля була впевнена, що – так, і заявила: тут дотримуються ідеальної чистоти. Наскільки це правда, дивись у 1 випуску Ревізор із Тищенком 2018.

Які ще ревізії ти побачиш у 1 випуску 9 сезону Ревізор із Тищенком

  • Не пропусти перевірку ресторану «Grill do Brasil» - з необмеженою подачею м'яса гостям.
  • Ревізію бюджетної піцерії «Mister Cat», куди люблять ходити всі студенти Києва.
  • Перевірку на міцність спа-комплексу «Вишеград» Оленою Філоновою.

Дивись онлайн Ревізор із Тищенком 9 сезон випуск 1 від 1.10.2018 на сайті Teleportal.ua!