Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Досі думаєте, що висока мода не для вас? Шоу «Подіум» переконає: витончено вдягнути можна і звичайного шофера, і студента! Щоб отримати звання найкращого в країні, молоді дизайнери втілять найсміливіші ідеї та поєднання стилів.

Подіум

Досі думаєте, що висока мода не для вас? Шоу «Подіум» переконає: витончено вдягнути можна і звичайного шофера, і студента! Щоб отримати звання найкращого в країні, молоді дизайнери втілять найсміливіші ідеї та поєднання стилів.

«Подіум» — адаптація американського формату реаліті-шоу Runway з ведучою і топ-моделлю Хайді Клум. Це неочікуване поєднання високої моди та буденного життя. Ведуча української версії шоу Наталія Гоцій — професійна модель зі світовим ім’ям, переможниця міжнародного конкурсу Ford Supermodel of the World 2004 року — намагатиметься знайти дизайнера, який мріє одягати людей і перетворювати їхні сірі будні на щоденне свято.


У чому суть реаліті-проекту «Подіум»?

Не проводьте паралелі з іншими шоу про моду. Це новий формат реаліті на українському телебачені. «Подіум» — поєднання мрій і любові до світової моди. Мета проекту Нового каналу «Подіум» не в тому, щоб дивувати людей химерним вбранням із зубної пасти чи сміттєвих пакетів. Творці хочуть навчити українців бути в тренді. Для цього зовсім не потрібно витрачати купу грошей, брати кредити, аби прикупити якусь брендову річ і похизуватися нею перед друзями.

Наталія Гоцій прагне знайти талановитих, молодих, універсальних дизайнерів, які мріють одягати абсолютно різних людей! Ведуча нового проекту «Подіум» (Новий канал) хоче довести, що модно виглядати можуть водії громадського транспорту, поліцейські та звичайні бабусі. Для цього творці реаліті-проекту даватимуть учасникам різнопланові завдання. До речі, в оригінальному форматі один епізод присвячено лише одному випробуванню. Однак в українській версії учасники проходитимуть в кожному випуску буде по три конкурси.


Хто стане суддями шоу «Подіум»?

Допомагати Наталії Гоцій визначати найкращого молодого дизайнера України будуть троє топових експертів зі світу краси та моди:

  • стиліст Ольга Слонь, яка працює в найпопулярніших телевізійних проектах;
  • Іван Супрун — здатний з одного погляду просканувати людину й поставити їй «модний діагноз»;
  • третій експерт проекту «Подіум» — щоразу таємниця. Кожного ефіру це буде нова людина, яка оцінюватиме учасників свіжим поглядом.


Ноу-хау реаліті-шоу «Подіум»

Те, що ви поки не зустрічали на українському телебаченні — ментор. Це наставник учасників, який порадами допомагає їм шити вбрання в майстерні, проходити важкі випробування, супроводжує на бекстейджі перед показом і просто морально підтримує в складні моменти. Ментором проекту Нового каналу «Подіум» стане Жан Гріцфельдт — харизматичний дизайнер, власник відомого бренду Jean Gritsfeldt.


Коли можна дивитися проект «Подіум» 2019?

Прем’єра нового реаліті-шоу «Подіум» відбудеться 20 лютого на Новому каналі. Кожен випуск буде доступним на Teleportal.ua відразу після ефіру.

Новий проект розпалить у серцях телеглядачів любов до моди, допоможе знайти власний стиль одягу, навчить правильно одягатися й отримувати позитивні емоції від зовнішнього вигляду. Крім цього, головна мета проекту — піднести на новий рівень модельний бізнес в Україні та вказати правильний шлях молодим талантам.