Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Фенікс, що відродився
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ви дивитеся проєкт <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom">«Людина зі шрамом»</a> 6 випуск, в якому професійні тату-майстри перекривають учасникам неприємні шрами, отримані внаслідок трагічних подій.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Вадим Бевза – чинний офіцер Національної гвардії України. В Іловайському котлі поруч з чоловіком вибухнула міна. Йому не просто відірвало  ніс і щоку – в чоловіка залишилися глибокі шрами на всьому тілі. Тепер він хоче перекрити татуюваннями хоча б частину з них, щоб дивитися на своє тіло без спогадів, що травмують.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Тату-майстер Андрій Мороз настільки вражений його роботою, що зробив приголомшливий ескіз фенікса для ноги Вадима. Тепер офіцерові потрібно витерпіти ще 8 години болю, щоб в результаті насолоджуватися картиною, яка не просто перекриє його шрам, а й відобразить стан душі.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Щоб побачити який вийшов результат – дивіться проєкт Нового каналу «Людина зі шрамом» 6 випуск на сайті «Телепортал».</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланням і дивіться соціальний проєкт Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom/sezon-1/vypusk-5">«Людина зі шрамом» 5 випуск</a>.</span></p>

Фенікс, що відродився

Всі випуски | Сезон 1

Фенікс, що відродився

Ви дивитеся проєкт «Людина зі шрамом» 6 випуск, в якому професійні тату-майстри перекривають учасникам неприємні шрами, отримані внаслідок трагічних подій.

Вадим Бевза – чинний офіцер Національної гвардії України. В Іловайському котлі поруч з чоловіком вибухнула міна. Йому не просто відірвало  ніс і щоку – в чоловіка залишилися глибокі шрами на всьому тілі. Тепер він хоче перекрити татуюваннями хоча б частину з них, щоб дивитися на своє тіло без спогадів, що травмують.

Тату-майстер Андрій Мороз настільки вражений його роботою, що зробив приголомшливий ескіз фенікса для ноги Вадима. Тепер офіцерові потрібно витерпіти ще 8 години болю, щоб в результаті насолоджуватися картиною, яка не просто перекриє його шрам, а й відобразить стан душі.

Щоб побачити який вийшов результат – дивіться проєкт Нового каналу «Людина зі шрамом» 6 випуск на сайті «Телепортал».

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланням і дивіться соціальний проєкт Нового каналу «Людина зі шрамом» 5 випуск.