Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Поцілунки, секс та інтимні фантазії
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Найвідвертіший тиждень на проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/eksi/sezon-2">«Екси» 2 сезон</a> 7 випуск від 01.11.2019. Які нові випробування приготували Наталя Єжова і Олександр Педан?</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Солодкі поцілунки на проєкті «Екси» 2019</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>Перше випробування сьомого тижня стане найсолодшим і найприємнішим для учасників реаліті. Адже стільки фізичної близькості ще не було в жодному конкурсі на проєкті «Екси» 2019! Завдання просте: кожна пара має цілуватися якомога довше, але при цьому хлопці повинні тримати своїх дівчат на руках. Перші десять хвилин пройдуть просто чудово для всіх героїв проєкту «Екси» 2 сезон, але те, що буде відбуватися далі, навряд чи можна буде назвати романтичною близькістю... Яка ж пара проявить себе краще за всіх? Дивіться в реаліті «Екси» 2 сезон 7 випуск.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Психологія ролів: як екси займаються сексом?</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>У другому випробуванні інтимне життя ексів стане предметом аналізу психолога Наталії Єжової. Вона перевірить на парах давній міф: як людина їсть, так вона і сексом займається. У 7 випуску від 01.11.2019 реаліті «Екси» хлопці будуть готувати для своїх коханих роли, а пізніше годуватимуть дівчат своїми шедеврами. За результатами романтичної вечері Наталія винесе свій вердикт про те, чого ж не вистачає кожній парі екси в сексуальному житті.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Відверта фотосесія з чужими хлопцями</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>Школярка, медсестра та покоївка – ось в кого перевтіляться учасниці проєкту «Екси» 2019. Дівчата повинні будуть озвучити ведучим свої сексуальні фантазії: улюблені секс-іграшки, костюми для рольових ігор та найпривабливіші частини тіла їхніх хлопців. Саме в антуражі своєї особистої фантазії кожна з них візьме участь у відвертій фотосесії, а партнерами стануть ті хлопці, чиї інтимні мрії будуть схожими. В кінці випробування Маша поділиться своєю історією з дитинства, з якої стане зрозуміло, чому дівчина так боїться власного хлопця.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн проєкт «Екси» 2 сезон 7 випуск від 01.11.2019, щоб побачити, чим закінчиться тиждень секс-випробувань.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу даремно – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/eksi/sezon-2/vypusk-6">«Екси» 2 сезон 6 випуск</a>.</span></p>

Поцілунки, секс та інтимні фантазії

Поцілунки, секс та інтимні фантазії

Найвідвертіший тиждень на проєкті «Екси» 2 сезон 7 випуск від 01.11.2019. Які нові випробування приготували Наталя Єжова і Олександр Педан?

 

Солодкі поцілунки на проєкті «Екси» 2019

Перше випробування сьомого тижня стане найсолодшим і найприємнішим для учасників реаліті. Адже стільки фізичної близькості ще не було в жодному конкурсі на проєкті «Екси» 2019! Завдання просте: кожна пара має цілуватися якомога довше, але при цьому хлопці повинні тримати своїх дівчат на руках. Перші десять хвилин пройдуть просто чудово для всіх героїв проєкту «Екси» 2 сезон, але те, що буде відбуватися далі, навряд чи можна буде назвати романтичною близькістю... Яка ж пара проявить себе краще за всіх? Дивіться в реаліті «Екси» 2 сезон 7 випуск.

 

Психологія ролів: як екси займаються сексом?

У другому випробуванні інтимне життя ексів стане предметом аналізу психолога Наталії Єжової. Вона перевірить на парах давній міф: як людина їсть, так вона і сексом займається. У 7 випуску від 01.11.2019 реаліті «Екси» хлопці будуть готувати для своїх коханих роли, а пізніше годуватимуть дівчат своїми шедеврами. За результатами романтичної вечері Наталія винесе свій вердикт про те, чого ж не вистачає кожній парі екси в сексуальному житті.

 

Відверта фотосесія з чужими хлопцями

Школярка, медсестра та покоївка – ось в кого перевтіляться учасниці проєкту «Екси» 2019. Дівчата повинні будуть озвучити ведучим свої сексуальні фантазії: улюблені секс-іграшки, костюми для рольових ігор та найпривабливіші частини тіла їхніх хлопців. Саме в антуражі своєї особистої фантазії кожна з них візьме участь у відвертій фотосесії, а партнерами стануть ті хлопці, чиї інтимні мрії будуть схожими. В кінці випробування Маша поділиться своєю історією з дитинства, з якої стане зрозуміло, чому дівчина так боїться власного хлопця.

Дивіться онлайн проєкт «Екси» 2 сезон 7 випуск від 01.11.2019, щоб побачити, чим закінчиться тиждень секс-випробувань.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу даремно – переходьте за посиланням і дивіться «Екси» 2 сезон 6 випуск.