Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Обмін партнерами: екси більше не разом
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Екси пройшли рівно половину проєкту, але лише п’ять пар битимуться за свої стосунки на новому тижні випробувань – у реаліті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/eksi/sezon-2">«Екси» 2 сезон</a> 6 випуск від 25.10.2019.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Нові пари в проєкті «Екси»!</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>Кожен з учасників повинен наклеїти на свого екса табличку з тією рисою характеру, яка найбільше його/її не влаштовує. Істеричка, егоїст, мамин синочок, ревнивець, сирена, слабачка, егоїст, сцикуха, стерво та царьок – ось, хто братиме участь у першому випробуванні проєкту «Екси» 2019. Чи підтвердяться ці ярлики, якщо герої поміняються партнерами? Як впораються з першим конкурсом пара егоїста та стерви, слабачки та маминого синка? Дивіться в 6 випуску реаліті «Екси» 2 сезон.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Дівчата б’ють струмом хлопців через ревнощі</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>У кожної з дівчат є мрія про ідеальне побачення: у когось це екстремальна карусель, а в когось романтична вечеря на даху. Але втілюватиме фантазію не кохана людина, а новий партнер на шостому тижні випробувань у реаліті «Екси» 2 сезон. З підручних засобів хлопці зберуть локацію для побачення, на які прийдуть їхні нові дівчата. Але завдання ускладнюється тим, що дівчатка спостерігатимуть за романтичною вечерею свого справжнього партнера. І якщо їм не сподобається, як хлопці поводитимуться з новою пасією – битимуть їх струмом! Хто піде живим із другого випробування? Дивіться в проєкті «Екси» 2 сезон 6 випуск.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Танго пристрасті та сліз</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>У третьому випробуванні шостого тижня Павло Мурзін вчитиме пари ексів пристрасного танго. Учасники повинні навчитися довіряти одне одному та станцювати з новими партнерами. Але як на це реагуватимуть їхні другі половинки? І яку раптову умову поставить Наталя Єжова просто перед фінальними виступами пар? Дивіться в реаліті «Екси» 2019.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Церемонія вигону принесе для героїв новий челендж: кожному з учасників ведучі дадуть по предмету, який допоможе їм краще зрозуміти себе та свого партнера. Що це за річ? І яка пара залишить проєкт? Усе це просто зараз у реаліті «Екси» 2 сезон 6 випуск від 25.10.2019 на Телепорталі.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><meta charset="utf-8"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу даремно – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/eksi/sezon-2/vypusk-5">«Екси» 2 сезон 5 випуск</a>.</span></p>

Обмін партнерами: екси більше не разом

Обмін партнерами: екси більше не разом

Екси пройшли рівно половину проєкту, але лише п’ять пар битимуться за свої стосунки на новому тижні випробувань – у реаліті «Екси» 2 сезон 6 випуск від 25.10.2019.

 

Нові пари в проєкті «Екси»!

Кожен з учасників повинен наклеїти на свого екса табличку з тією рисою характеру, яка найбільше його/її не влаштовує. Істеричка, егоїст, мамин синочок, ревнивець, сирена, слабачка, егоїст, сцикуха, стерво та царьок – ось, хто братиме участь у першому випробуванні проєкту «Екси» 2019. Чи підтвердяться ці ярлики, якщо герої поміняються партнерами? Як впораються з першим конкурсом пара егоїста та стерви, слабачки та маминого синка? Дивіться в 6 випуску реаліті «Екси» 2 сезон.

 

Дівчата б’ють струмом хлопців через ревнощі

У кожної з дівчат є мрія про ідеальне побачення: у когось це екстремальна карусель, а в когось романтична вечеря на даху. Але втілюватиме фантазію не кохана людина, а новий партнер на шостому тижні випробувань у реаліті «Екси» 2 сезон. З підручних засобів хлопці зберуть локацію для побачення, на які прийдуть їхні нові дівчата. Але завдання ускладнюється тим, що дівчатка спостерігатимуть за романтичною вечерею свого справжнього партнера. І якщо їм не сподобається, як хлопці поводитимуться з новою пасією – битимуть їх струмом! Хто піде живим із другого випробування? Дивіться в проєкті «Екси» 2 сезон 6 випуск.

 

Танго пристрасті та сліз

У третьому випробуванні шостого тижня Павло Мурзін вчитиме пари ексів пристрасного танго. Учасники повинні навчитися довіряти одне одному та станцювати з новими партнерами. Але як на це реагуватимуть їхні другі половинки? І яку раптову умову поставить Наталя Єжова просто перед фінальними виступами пар? Дивіться в реаліті «Екси» 2019.

Церемонія вигону принесе для героїв новий челендж: кожному з учасників ведучі дадуть по предмету, який допоможе їм краще зрозуміти себе та свого партнера. Що це за річ? І яка пара залишить проєкт? Усе це просто зараз у реаліті «Екси» 2 сезон 6 випуск від 25.10.2019 на Телепорталі.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу даремно – переходьте за посиланням і дивіться «Екси» 2 сезон 5 випуск.