Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: В полоні у колишніх
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Новий тиждень на проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/eksi/sezon-2">«Екси» 2 сезон</a> 4 випуск від 11.10.2019, де головною темою стане лідерство.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Провідник у темряві: чи зможуть екси довіритися одне одному?</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>У першому випробуванні ексам доведеться перевірити одне одного на здатність добре працювати в команді. Завдання для пар - прибрати в кімнаті. Але є умова: один з ексів робитиме це з закритими очима, а другий лише словесно направляти. Завдання ускладнюється ще й тим, що кімната повністю без ​​світла та єдине його джерело - велосипед, який повинен крутити «зрячий» учасник. У реаліті «Екси» 2019 ви побачите, хто з героїв буде згуртованою командою, а хто дасть емоціям перешкодити успішно пройти випробування.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Бранці та рятувальники: чи зможуть пари працювати в стресовій ситуації?</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>Віддати ініціативу в руки того, хто звик бути на других ролях, - таке завдання буде у героїв проєкту «Екси» 2 сезони в другому випробуванні. Один з партнерів буде прив'язаний до стільця в глибокій ямі, що наповнена брудом. Його рот буде заклеєний, тому він зможе лише жестами та мімікою пояснити другій половинці, як саме його потрібно звільнити. Другий екс повинен уважно стежити за тим, що намагається йому показати партнер, і підкоритися. Але виявиться, що не всі готові віддати лідерство іншій людині, більш того - мало хто готовий стати на позицію головного. Які нові грані відкриють в собі герої проєкту «Екси» 2019, ви дізнаєтеся в другому випробуванні.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Хто залишить «Екси» 2 сезон на четвертому тижні?</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>Безпрецедентний випадок на зйомках реаліті - ведучий Олександр Педан буде готовий вигнати майже половину пар з проєкту «Екси» 2019. І якщо перші два випробування пари пройшли непогано, то третє показало - учасники не готові чути одне одного та працювати як команда. Яке рішення приймуть Олександр Педан та Наталя Єжова, ви побачите просто зараз в реаліті «Екси» 2 сезон 4 випуск від 11.10.2019 на сайті «Телепортал».</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу даремно – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/eksi/sezon-2/vypusk-3">«Екси» 2 сезон 3 випуск</a>.</span></p>

В полоні у колишніх

В полоні у колишніх

Новий тиждень на проєкті «Екси» 2 сезон 4 випуск від 11.10.2019, де головною темою стане лідерство.

 

Провідник у темряві: чи зможуть екси довіритися одне одному?

У першому випробуванні ексам доведеться перевірити одне одного на здатність добре працювати в команді. Завдання для пар - прибрати в кімнаті. Але є умова: один з ексів робитиме це з закритими очима, а другий лише словесно направляти. Завдання ускладнюється ще й тим, що кімната повністю без ​​світла та єдине його джерело - велосипед, який повинен крутити «зрячий» учасник. У реаліті «Екси» 2019 ви побачите, хто з героїв буде згуртованою командою, а хто дасть емоціям перешкодити успішно пройти випробування.

 

Бранці та рятувальники: чи зможуть пари працювати в стресовій ситуації?

Віддати ініціативу в руки того, хто звик бути на других ролях, - таке завдання буде у героїв проєкту «Екси» 2 сезони в другому випробуванні. Один з партнерів буде прив'язаний до стільця в глибокій ямі, що наповнена брудом. Його рот буде заклеєний, тому він зможе лише жестами та мімікою пояснити другій половинці, як саме його потрібно звільнити. Другий екс повинен уважно стежити за тим, що намагається йому показати партнер, і підкоритися. Але виявиться, що не всі готові віддати лідерство іншій людині, більш того - мало хто готовий стати на позицію головного. Які нові грані відкриють в собі герої проєкту «Екси» 2019, ви дізнаєтеся в другому випробуванні.

 

Хто залишить «Екси» 2 сезон на четвертому тижні?

Безпрецедентний випадок на зйомках реаліті - ведучий Олександр Педан буде готовий вигнати майже половину пар з проєкту «Екси» 2019. І якщо перші два випробування пари пройшли непогано, то третє показало - учасники не готові чути одне одного та працювати як команда. Яке рішення приймуть Олександр Педан та Наталя Єжова, ви побачите просто зараз в реаліті «Екси» 2 сезон 4 випуск від 11.10.2019 на сайті «Телепортал».

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу даремно – переходьте за посиланням і дивіться «Екси» 2 сезон 3 випуск.