Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Скільки коштує совість Дмитра Томчука?
<p>Найбільше всього на світі Дмитро Томчук боїться бідності. Він вибрав єдину правильну тактику - не бігти від свого страху, а зустрітися з ним віч-на-віч... Що винесе багач з цього експерименту?</p> <p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bagach/sezon-2">Багач Бідняк 2 сезон</a> 3 випуск від 04.03.2019 Дмитро Томчук зустрівся зі своїм найбільшим страхом. Це зараз він – інвестиційний банкір і співвласник 70-и IT-фірм, але так було не завжди. Мільйонер виріс у звичайній небагатій сім'ї і починав з нуля, кілька разів ставав банкрутом. Зараз ці часи здаються йому далеким-далеким кошмаром. Проект Багач Бідняк 2 сезон для Дмитра Томчука став своєрідним викликом самому собі. Чи витримав він випробування бідністю? Дивіться 3 випуск проекту онлайн на сайті Teleportal.ua і дізнаєтеся!</p> <p><strong>Герой проекту Б</strong><strong>агач Бідняк 3 випуск заробляє гроші сам і вчить інших людей ставати багатими.</strong></p> <p>Дмитро Томчук звик витрачати час тільки на те, що приносить гроші. Його не цікавлять ніякі відмазки, ніякі життєві обставини – тільки результат. Мільйонер любить, щоб все було ідеально як на роботі, так і в побуті: він в житті не надіне двічі один і той самий одяг, а автівка кожен день повинна бути свіжовимитою. На щастя, у Дмитра – власний автопарк, так що він може міняти автомобілі практично так само часто, як і шкарпетки.</p> <p><strong>Неймовірне везіння Дмитра Томчука.</strong></p> <p>Для проекту Багач Бідняк 3 випуск мільйонер залишив свої дорогі автівки і величезний будинок. Він відправився у Запоріжжя під виглядом безробітного вчителя фізкультури. Як він прожив два дні без улюблених морепродуктів і п'ятиразового душа? Дивіться прямо зараз в передачі Багач Бідняк 04.03.2019!</p> <p>Дмитро Томчук зловив удачу за хвіст: спочатку його безкоштовно пригостили чашкою кави в дорогому ресторані, потім - повноцінним вечерею ... Невже везіння важливіше, ніж уміння заробляти гроші? У перший же день мільйонер вліз в борги і почав просити оточуючих про допомогу. Чи згадав він своїх благодійників, коли закінчився експеримент? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Багач Бідняк 3 сезон 3 випуск від 04.03.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/bagach/sezon-2/vipusk-2">Богач Бідняк 3 сезон 2 випуск</a></p>

Скільки коштує совість Дмитра Томчука?

Скільки коштує совість Дмитра Томчука?

Найбільше всього на світі Дмитро Томчук боїться бідності. Він вибрав єдину правильну тактику - не бігти від свого страху, а зустрітися з ним віч-на-віч... Що винесе багач з цього експерименту?

У програмі Багач Бідняк 2 сезон 3 випуск від 04.03.2019 Дмитро Томчук зустрівся зі своїм найбільшим страхом. Це зараз він – інвестиційний банкір і співвласник 70-и IT-фірм, але так було не завжди. Мільйонер виріс у звичайній небагатій сім'ї і починав з нуля, кілька разів ставав банкрутом. Зараз ці часи здаються йому далеким-далеким кошмаром. Проект Багач Бідняк 2 сезон для Дмитра Томчука став своєрідним викликом самому собі. Чи витримав він випробування бідністю? Дивіться 3 випуск проекту онлайн на сайті Teleportal.ua і дізнаєтеся!

Герой проекту Багач Бідняк 3 випуск заробляє гроші сам і вчить інших людей ставати багатими.

Дмитро Томчук звик витрачати час тільки на те, що приносить гроші. Його не цікавлять ніякі відмазки, ніякі життєві обставини – тільки результат. Мільйонер любить, щоб все було ідеально як на роботі, так і в побуті: він в житті не надіне двічі один і той самий одяг, а автівка кожен день повинна бути свіжовимитою. На щастя, у Дмитра – власний автопарк, так що він може міняти автомобілі практично так само часто, як і шкарпетки.

Неймовірне везіння Дмитра Томчука.

Для проекту Багач Бідняк 3 випуск мільйонер залишив свої дорогі автівки і величезний будинок. Він відправився у Запоріжжя під виглядом безробітного вчителя фізкультури. Як він прожив два дні без улюблених морепродуктів і п'ятиразового душа? Дивіться прямо зараз в передачі Багач Бідняк 04.03.2019!

Дмитро Томчук зловив удачу за хвіст: спочатку його безкоштовно пригостили чашкою кави в дорогому ресторані, потім - повноцінним вечерею ... Невже везіння важливіше, ніж уміння заробляти гроші? У перший же день мільйонер вліз в борги і почав просити оточуючих про допомогу. Чи згадав він своїх благодійників, коли закінчився експеримент? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Багач Бідняк 3 сезон 3 випуск від 04.03.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Богач Бідняк 3 сезон 2 випуск