Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Багач Бідняк

Сезон 3
Вибрати сезон
Сезон 3
Сезон 2
Сезон 1

Мільйонери можуть собі дозволити будь-який екстремальний вид спорту. Стрибнути з парашутом? Відправитися на екзотичне сафарі? Легко! Але найризиковіше - це залишитися без грошей і житла в незнайомому місті.

Багач Бідняк

Мільйонери можуть собі дозволити будь-який екстремальний вид спорту. Стрибнути з парашутом? Відправитися на екзотичне сафарі? Легко! Але найризиковіше - це залишитися без грошей і житла в незнайомому місті.

Хлопець з товстим гаманцем, хто ти без нього? Проект ICTV Багач Бідняк спробував дати відповідь на це питання! Творці придумали передачу унікального формату, яка перевіряє найбагатших людей України найстрашнішою для них річчю - бідністю. Як це, опинитися на дні, якщо ти вже звик перебувати на вершині? Спостерігайте за пригодами успішних українських бізнесменів разом із шоу Багач Бідняк онлайн на сайті Teleportal.ua


Один випуск - один мільйонер.

Суть проекту Багач Бідняк дуже проста: в кожному випуску мільйонера відправляють у незнайоме місто з одним завданням – вижити. Протягом двох діб багатії вчаться жити в дуже незвичних для них умовах. Вони самостійно шукають роботу і житло, знайомляться з принадами громадського транспорту і божественним смаком таких доступних «кулінарних шедеврів», як шаурма і найдешевша їжа місцевих їдальнь. Проект Багач Бідняк дає найбагатшим людям унікальну можливість – почати все з нуля. Хто з мільйонерів зловить удачу за хвіст, а хто – зіткнеться з суворою реальністю? Дивіться в шоу Багач Бідняк онлайн на сайті Teleportal.ua.


Ціна доброти.

Героям передачі Багач Бідняк заборонено розкривати свою особистість людям, яких вони зустрічають під час зйомок. Для кожного мільйонера команда придумує свою легенду. На два дні найуспішніші люди країни перетворюються... на найбільших лузерів! Їм доводиться вчитися просити про допомогу. І, що найдивніше, люди дійсно їм допомагають. Без винагороди, без обіцянок, просто по доброті душевній. Проект Багач Бідняк - це не тільки перевірка для багатих, а й для простих українців, які стали випадковими учасниками зйомок. Дивіться шоу Багач Бідняк - і ви станете свідками непідробної людської доброти! Пригостити кавою, поділитися їжею або допомогти знайти роботу - а що ви готові зробити заради абсолютно незнайомої людини? Участь у проекті Багач Бідняк стала хорошим уроком для людей, які звикли все в цьому житті отримувати за гроші. Але справа в тому, що найважливіші речі не купиш. Доброта, співчуття, любов до ближнього – на щастя, всі ці речі досі безкоштовні. Проект Богач Бідняк повертає віру в найкращі людські якості. Переконайтеся самі - дивіться всі серії онлайн на сайті Teleportal.ua


З якими труднощами довелося зіткнутися багатіям?

Герої проекту Богач Бідняк влаштовувалися на дуже незвичні для себе роботи:

  • львівський мільйонер Андрій Дзюбан працював різноробочим на будівництві у Вінниці
  • засновник мережі пивних магазинів Олексій Кравець копав могили в Тернополі
  • власник мережі ресторанів Ігор Дулін продавав жіночі труси
  • генеральний директор найуспішнішої охоронної фірми України збирав шафи і підставлявся під зуби собак


У проекті Богач Бідняк ви побачите дивовижні контрасти.

Спочатку глядачам показується звичайне життя героя. Ви дізнаєтеся, скільки грошей і на що витрачають українські мільйонери у своєму повсякденному житті. А після цього - привіт, реальний світ! Ніяких яхт, автомобілів, охоронців і обслуговуючого персоналу. Багатіям доведеться добряче попотіти!

Кожен з героїв проекту Богач Бідняк отримує по два конверти: в одному з них - робота, яку гарантовано можна отримати, в іншому - вже заброньоване житло. У тому випадку, якщо мільйонер раптом не зміг знайти нічліг і заробити на прожиток сам, він завжди може звернутися за вказаними у конвертах адресами. Звичайно, користуватися ними небажано, та й не хочеться, адже кожен з учасників проекту Богач Бідняк хоче довести собі і глядачам, що він здатний впоратися з усіма випробуваннями самостійно!


Доброта завжди винагороджується.

Всі герої проекту Богач Бідняк мають можливість після закінчення випробувань знайти тих людей, які безкорисливо допомагали їм, і віддячити їм так, як вважають за потрібне. Як же дивуються їх благодійники, коли дізнаються, що зробили послугу справжньому мільйонерові! Проект Богач Бідняк нагадує своїм глядачам про те, як важливо залишатися людьми в будь-якій ситуації і допомагати тим, хто опинився в біді. Адже хто знає, коли і як повернеться ця доброта?