Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Помста - це страва, яку подають холодною. А ось зрада залишає після себе тільки гіркоту… Зоя пройшла складний шлях, після якого неможливо залишитися такою, як раніше. 

Зоя

Помста - це страва, яку подають холодною. А ось зрада залишає після себе тільки гіркоту… Зоя пройшла складний шлях, після якого неможливо залишитися такою, як раніше. 


Телеканал СТБ разом з компанією Art Forms production зняли серіал про кохання, зраду і жорстоку помсту

Це історія про обман, справжні людські почуття і неправильний вибір - дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua!

Головна героїня драматичного серіалу Зоя з дитинства не знала горя і поневірянь. Їй пощастило народитися в дуже заможній родині, так що у дівчинки було все - варто було їй тільки захотіти.


Щастя не купиш

Безхмарне життя Зої затьмарилася трагічною подією - її хлопець загинув у автокатастрофі. І Зоя не вірить у те, що аварія була всього лише нещасним випадком. Хтось повинен відповісти за смерть її коханого - і Зоя не зупиниться ні перед чим, щоб домогтися відплати.

За результатами поліцейського розслідування Зоя дізналася, хто був водієм іншої автівки - молодий хлопець на ім'я Олег.

Дівчина всією душею зненавиділа людину, яка забрала життя її коханого. Вона намірилася помститися чоловікові. Заради цього вона готова на все, навіть втратити свою людяність. Але чи варта помста таких жертв? Дивіться серіал Зоя онлайн на сайті Teleportal.ua - не пропустіть історію про любов і жорстоку помсту!


Ненависть засліпила Зою

Вона розробила план по знищенню Олега, навіть не здогадуючись, які таємниці приховує передбачуваний вбивця її хлопця. Щоб досягти своєї мети, дівчина готова пройти через пекло... Як одна-єдина брехня може зруйнувати життя людини? Чи можна залишитися собою, вставши на шлях руйнування? Серіал Зоя телеканалу СТБ розповідає про непрості долі і непрості рішення.

Сценарій для серіалу Зоя написала Тетяна Гнєдаш, яка вже понад 15 років пише історії для українських телеглядачів

Тетяна вважається однією з найвідоміших сценарісток України. З-під її пера вийшли такі серіали, як «Затра буде завтра», «Небо в горошок», «Клан ювелірів» та інші.

На створення сюжету для серіалу Зоя сценаристку надихнув фільм радянського режисера Ельдара Рязанова «Вокзал для двох». Ця стрічка була справжнім хітом, і навіть брала участь у конкурсній програмі Канського кінофестивалю в 1983 році. «Вокзал для двох» розповідає історію музиканта, який добровільно відмовився від свободи і відбув тюремний термін за кохану жінку, яка згодом його зрадила.

Сюжети про зраду і помсту неодноразово обігравалися в кіно, і серіал Зоя став ще одним яскравим прикладом того, як руйнівні почуття впливають на людське життя. Дивіться серіал Зоя онлайн на сайті Teleportal.ua - історія героїні не залишить вас байдужими! Люди зраджують своїх близьких, коханих і навіть самих себе. Чи можливо вижити в такій пекельній м'ясорубці?

Через що пройшла Зоя, вставши на шлях руйнування і ненависті? Як ця історія виглядає з боку Олега - чоловіка, який поніс відповідальність за вбивство? І чому ніколи не варто приймати рішення на емоціях? Не пропустіть захоплюючий серіал Зоя виробництва СТБ - дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua

Роль Зої зіграла Клавдія Дрозд - молода українська актриса, яка вже успішно справлялася з головними ролями в таких серіалах, як «Два полюса любові», «Голос з минулого» і «Райське місце». Дивіться в серіалі Зоя, як у неї вийшло впоратися з таким непростим персонажем.


Не останнє місце в сюжеті серіалу Зоя займає історія Олега

Молодий чоловік - це не типовий антагоніст, вбивця, злодій. Навпаки - це особистість зі складною історією. Життєві обставини склалися так, що доля повернулася до Олега спиною. Любов змушує людей творити божевільні речі, тому Олег бере на себе чужу провину. І тепер йому доведеться зіткнутися і розплатою, яку для нього підготувала Зоя.

Роль Олега в серіалі Зоя виконує Андрій Федінчік. Актор отримав популярність після зйомок в серіалі «Клан ювелірів», після чого взяв участь у багатьох цікавих проектах.

До речі, Клавдія Дрозд та Андрій Федінчік вже працювали разом - вони грали центральні ролі в мелодрамі «Райське місце». Однак серіал Зоя розповідає історію зовсім іншого формату... Переконайтеся самі - дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua