Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Загадка для Анни

Сезон 1
16+

Анна намагається допомогти кожному, хто цього потребує. Вона працює вдень і вночі, береться за складні справи і ніколи не скаржиться. Але хто врятує її власну сім'ю?

Загадка для Анни

Анна намагається допомогти кожному, хто цього потребує. Вона працює вдень і вночі, береться за складні справи і ніколи не скаржиться. Але хто врятує її власну сім'ю?

Проект телеканалу СТБ Загадка для Анни розповідає історію про безстрашну жінку-слідчу Анну Кірєєву, яка буквально живе своєю роботою. Поки нормальні дружини читають вдома кулінарні журнали, вона розкладає на кухонному столику фотографії трупів. Мало хто витримає таке життя.

В якомусь сенсі Анні пощастило: її чоловік теж працює в поліції.

Анна і її чоловік Паша давно домовилися, що будуть залишати всю роботу на ділянці. Старомодний Павло вважає, що вдома йому потрібна ніжна дружина, а не колега.

Головна героїня серіалу Загадка для Анни - сильна, успішна жінка, яка повністю присвятила себе роботі. Вважається, що слідчий - це нежіноча робота, проте Анна успішно доводить зворотне. Вона любить свою роботу і робить її на совість, не гірше будь-якого чоловіка.


На початку серіалу Загадка для Анни одночасно відбувається декілька трагічних подій:

  • Анна дізнається шокуючі новини про себе.
  • Вбивають відому бізнесвумен на прізвисько Хутряна королева.
  • Розбивається машина з непізнаним чоловіком.
  • Молода сім'я намагається впоратися з особистою трагедією.

В який клубок сплелися історії всіх цих абсолютно різних людей? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться серіал Загадка для Анни онлайн на сайті Teleportal.ua


У житті головної героїні детектива Загадка для Анни сталася справжня особиста трагедія

Анна і її чоловік давно хочуть завести дітей, але у них не виходить. Паша відчайдушно хоче спадкоємця, до того ж він знаходиться під постійним тиском із боку матері. Мати Павла ніколи не любила Аню. А вже коли вона дізналася, що невістка ніяк не може подарувати Кірєєвим спадкоємця, розсердилася на бідну Анну остаточно. Дійшло до того, що жінка почала вмовляти сина розлучитися з жінкою, яка не в змозі народити йому сина. Паша любить свою дружину, але у нього почали з'являтися сумніви...


Зневірившись, Анна вирушила до лікарні

Вона хотіла пройти курс лікування, який дозволив би їй нарешті завагітніти. На жаль, результати чергових аналізів остаточно позбавили Анну надії: жінка дізналася, що вона безплідна.

Звістка вибила жінку з колії, але їй ніколи сумувати, адже роботу ніхто не відміняв. Вона береться за розслідування справи про вбивство підприємниці, яка володіла половиною хутряного бізнесу в місті. Таке прибуткова справа - справжній ласий шматочок для недоброзичливців. Хто вбив «хутряну королеву» і як вона пов'язана з надзвичайною подією, в яку потрапила Аня? Дивіться, як слідчий розкриває цю справу в серіалі Загадка для Анни онлайн.


Анна стала свідком страшної автомобільної аварії

Машина розбилася у Анни на очах. З усіх людей, що знаходилися в салоні, вціліла тільки 7-місячна дівчинка. Аня вирішила дізнатися правду про дитину і її батьків. Згодом вона зрозуміла, що почала прив'язуватися до маленької... Чи не завадить слідчому її особиста трагедія? Адже, розгадуючи злочин, потрібно зберігати холодну голову. Ким були батьки дівчинки, і як ця аварія пов'язана з убивством «хутряної королеви»? Ось таку загадку для Анни підкинула доля!


Поки Анна намагається врятувати свій шлюб, на горизонті з'являється новий чоловік

Аня потрапила в безвихідне становище. Народити сама вона не може, а чоловік категорично проти усиновлення. Вона розуміє, що може втратити сім'ю.

Одночасно з цим у тому ж відділенні, де працюють Кірєєви, з'явився новий слідчий... У детективі Загадка для Анни вас чекають не тільки розслідування, погоні і перестрілки, але і любовна лінія. Хто знає, що чекає слідчого? Любовний трикутник, або щось куди більш закручене? Дивіться захоплюючу історію жінки-детектива в серіалі Загадка для Анни онлайн на сайті Teleportal.ua!


Роль головної героїні в детективі Загадка для Анни зіграла Даша Трегубова

Даша відома глядачам СТБ як актриса і ведуча шоу «Цієї миті рік тому» - проекту, який допоміг своїм героям втілити в життя найпотаємніші мрії. У серіалі Загадка для Анни актриса перевтілилася в капітана поліції – сильну, красиву і впевнену.

Не пропустіть детектив, який руйнує міфи про слабких жінок - дивіться серіал Загадка для Анни онлайн на сайті Teleportal.ua!


В ролях: Даша Трегубова, Володимир Філатов, Володимир Захаренков і ін.