Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Звільнення з «Vetrov Plaza»: Галя залишає корабель
<p>Схоже, весіллю Андрія та Вікторії все-таки судилося відбутися в серіалі «За вітриною» 8 серія від 25.04.2019. Але яким саме вийде свято?..</p> <p>В екстремальній ситуації у головної героїні Галі вирвалося зізнання в коханні до свого роботодавця, бізнесмена Вєтрова. Тепер вона переживає, що він міг почути її слова і хоче випередити події. Галя пише заяву на звільнення з «Vetrov Plaza». Невже її життя за вітриною закінчиться? Або, може бути, доброму охоронцю Льоні все-таки вдасться звернути на себе увагу дівчини й переконати, що є й інший шлях із цих обставин.</p> <p>Щоб менше думати про нерозділене кохання до Андрія, Галя вирішує відволіктися на проблеми її подруги Свєти. До дівчини несподівано приїхала мати, але Свєта її навіть не впізнала. Жінка 15 років відсиділа у в'язниці за ненавмисне вбивство чоловіка. Як тільки звільнилася – відразу приїхала до дочки, тільки ось Світлана не пробачила їй смерть батька і не хоче навіть чути безглузді вибачення.</p> <p>У 8 серії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy">«За вітриною»</a> Галя вирішує, що повинна допомогти мамі й доньці возз'єднатися. Вона влаштовує маму Свєти на роботу поруч із «Vetrov Plaza» і намагається її всіляко підтримувати. Самодіяльність головної героїні точно не до смаку її подрузі – вона погрожує виселити Галю, якщо дівчина буде продовжувати...</p> <p>Зник слідчий Маручок і навіть його колеги не можуть вийти з ним на зв'язок. У шпигуни в серіалі «За вітриною» почала грати і Жанна – вона стежила за будинком Вєтрова і заглядала у вікна, як Андрій і Віка спокійно вечеряли разом напередодні весілля. Ліза вирішує перейти до більш дієвих способів і, щоб прибрати конкурентку дочки, підмішує щось підозріле Віці в чай.</p> <p>Чи почув Андрій випадкове зізнання Галі? І чи відбудеться друга спроба Вікторії вийти заміж у серіалі «За вітриною» 8 серія. Дивись онлайн разом із Teleportal.</p> <p>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy/2019/vypusk-7">«За вітриною» 7 серія</a>, щоб подивитися епізод онлайн.</p>

Звільнення з «Vetrov Plaza»: Галя залишає корабель

Всі серії: дивись з початку сезону

Звільнення з «Vetrov Plaza»: Галя залишає корабель

Схоже, весіллю Андрія та Вікторії все-таки судилося відбутися в серіалі «За вітриною» 8 серія від 25.04.2019. Але яким саме вийде свято?..

В екстремальній ситуації у головної героїні Галі вирвалося зізнання в коханні до свого роботодавця, бізнесмена Вєтрова. Тепер вона переживає, що він міг почути її слова і хоче випередити події. Галя пише заяву на звільнення з «Vetrov Plaza». Невже її життя за вітриною закінчиться? Або, може бути, доброму охоронцю Льоні все-таки вдасться звернути на себе увагу дівчини й переконати, що є й інший шлях із цих обставин.

Щоб менше думати про нерозділене кохання до Андрія, Галя вирішує відволіктися на проблеми її подруги Свєти. До дівчини несподівано приїхала мати, але Свєта її навіть не впізнала. Жінка 15 років відсиділа у в'язниці за ненавмисне вбивство чоловіка. Як тільки звільнилася – відразу приїхала до дочки, тільки ось Світлана не пробачила їй смерть батька і не хоче навіть чути безглузді вибачення.

У 8 серії «За вітриною» Галя вирішує, що повинна допомогти мамі й доньці возз'єднатися. Вона влаштовує маму Свєти на роботу поруч із «Vetrov Plaza» і намагається її всіляко підтримувати. Самодіяльність головної героїні точно не до смаку її подрузі – вона погрожує виселити Галю, якщо дівчина буде продовжувати...

Зник слідчий Маручок і навіть його колеги не можуть вийти з ним на зв'язок. У шпигуни в серіалі «За вітриною» почала грати і Жанна – вона стежила за будинком Вєтрова і заглядала у вікна, як Андрій і Віка спокійно вечеряли разом напередодні весілля. Ліза вирішує перейти до більш дієвих способів і, щоб прибрати конкурентку дочки, підмішує щось підозріле Віці в чай.

Чи почув Андрій випадкове зізнання Галі? І чи відбудеться друга спроба Вікторії вийти заміж у серіалі «За вітриною» 8 серія. Дивись онлайн разом із Teleportal.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку «За вітриною» 7 серія, щоб подивитися епізод онлайн.