Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Попелище «Vetrov Plaza»: смерть або нова надія
<p style="text-align:justify">Поспішай подивитися заключну 16 серію «За вітриною» від 02.05.2019 на Teleportal.ua! Андрій утік із-під варти, Галя отримала пряму загрозу від Ольги Тобілевич, а Роман Негода підірвав культовий універмаг столиці, щоб він більше не дістався нікому... Що залишиться, коли пристрасті вщухнуть? Дізнайся у фінальному епізоді!</p> <p style="text-align:justify">Валерій Савенко втратив купу грошей. У пожежі згоріло все: і його кабінет у «Vetrov Plaza» із заповітним сейфом, і наряди від іменитих кутюр'є, і всі автомобілі на парковці. У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy">«За вітриною»</a> 16 серія він приходить до Ольги Тобілевич і благає про порятунок. Але залізна леді занадто довго пам'ятає свої образи та не прощає зради.</p> <p style="text-align:justify">Полковник Тонабаш потрапив під нагляд прокуратури. Разом зі своїм зізнанням Роман Негода передав і записи розмов Тонабаша із Савенко. Тепер правоохоронцям відомо, як чоловіки стали партнерами по бізнесу, що обговорювали і як задумали вбити Вєтрова. Але в полковника є козир у рукаві – інформація про вбивство, скоєне Тобілевич. Чи зможе це задобрити Ольгу Сергіївну та змусити йому допомогти? Побачимо в новій серії.</p> <p style="text-align:justify">Конверт Негоди може врятувати від ув’язнення Андрія. Але все ускладнюється його втечею під час конвоювання. Вєтров налаштований оптимістично. Він обіцяє Галі, що відновить універмаг із попелу та обов'язково одружиться на Пасічник. Але для цього треба бути, як мінімум, на свободі. Пред'являть звинувачення герою мелодрами «За вітриною»? Дивись онлайн у 16 серії.</p> <p style="text-align:justify">Дізнайся, як склалися долі Жанни та дядька Борі? А закоханого в Галину охоронця Льоні? Чи зможе Вєтров відбудувати свій магазин і, як усе зміниться через рік?.. Родині Тобілевич знову доведеться приміряти чорний жалобний колір. Хто помре наступним?</p> <p style="text-align:justify">Дивись онлайн серіал «За вітриною» 16 серія від 02.05.2019 разом із Teleportal.</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy/2019/vypusk-15">«За вітриною» 15 серія</a>, щоб подивитися епізод онлайн.</p>

Попелище «Vetrov Plaza»: смерть або нова надія

Всі серії: дивись з початку сезону

Попелище «Vetrov Plaza»: смерть або нова надія

Поспішай подивитися заключну 16 серію «За вітриною» від 02.05.2019 на Teleportal.ua! Андрій утік із-під варти, Галя отримала пряму загрозу від Ольги Тобілевич, а Роман Негода підірвав культовий універмаг столиці, щоб він більше не дістався нікому... Що залишиться, коли пристрасті вщухнуть? Дізнайся у фінальному епізоді!

Валерій Савенко втратив купу грошей. У пожежі згоріло все: і його кабінет у «Vetrov Plaza» із заповітним сейфом, і наряди від іменитих кутюр'є, і всі автомобілі на парковці. У серіалі «За вітриною» 16 серія він приходить до Ольги Тобілевич і благає про порятунок. Але залізна леді занадто довго пам'ятає свої образи та не прощає зради.

Полковник Тонабаш потрапив під нагляд прокуратури. Разом зі своїм зізнанням Роман Негода передав і записи розмов Тонабаша із Савенко. Тепер правоохоронцям відомо, як чоловіки стали партнерами по бізнесу, що обговорювали і як задумали вбити Вєтрова. Але в полковника є козир у рукаві – інформація про вбивство, скоєне Тобілевич. Чи зможе це задобрити Ольгу Сергіївну та змусити йому допомогти? Побачимо в новій серії.

Конверт Негоди може врятувати від ув’язнення Андрія. Але все ускладнюється його втечею під час конвоювання. Вєтров налаштований оптимістично. Він обіцяє Галі, що відновить універмаг із попелу та обов'язково одружиться на Пасічник. Але для цього треба бути, як мінімум, на свободі. Пред'являть звинувачення герою мелодрами «За вітриною»? Дивись онлайн у 16 серії.

Дізнайся, як склалися долі Жанни та дядька Борі? А закоханого в Галину охоронця Льоні? Чи зможе Вєтров відбудувати свій магазин і, як усе зміниться через рік?.. Родині Тобілевич знову доведеться приміряти чорний жалобний колір. Хто помре наступним?

Дивись онлайн серіал «За вітриною» 16 серія від 02.05.2019 разом із Teleportal.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку «За вітриною» 15 серія, щоб подивитися епізод онлайн.