Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Ультиматум Тобілевич і війна за дитину
<p style="text-align:justify">Вікторія Тобілевич після довгого перебування в лікарні в серіалі «За вітриною» 14 серія від 01.05.2019 повертається додому. Перше, що вона намагається зробити – це побачитися з Андрієм, який сидить у колонії. Їхня розмова розставляє всі крапки над «і». Вона розуміє, що завжди буде для Вєтрова найближчим другом, але ніколи не завоює його серця... Нарешті, героїня дізнається, кого саме покохав Андрій. Віка здивована, що Галя ще не переїхала ближче до колонії, щоб допомагати та підтримувати бізнесмена в ув'язненні. Дівчина їде у «Vetrov Plaza», щоб побачити Галю та поставити їй одне питання: чому вона досі в столиці? І що вона зробила для Вєтрова у відповідь на його доброту та жертви, принесені заради її свободи?</p> <p style="text-align:justify">Тим часом сама Галя продовжує копати під Ольгу Сергіївну. Роман ставить камери в універмазі. І разом вони з героїнею мелодрами <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy">«За вітриною»</a> у 14 серії придумують, як поставити «прослушку» в кабінеті Савенко. Завдяки Жанні, до їхніх рук потрапили фінансові звіти універмагу з доказами відмивання грошей. Але розібратися в купі цифр занадто важко. Галя шукає надійного фінансового консультанта. Але хто погодиться брати участь у змові проти влади?</p> <p style="text-align:justify">Несподівано схаменувся Гоша. Він приїжджає у відпустку на 10 днів, щоб забрати свого сина на виховання. Володя обурений і готовий нацьому самому місці битися з героєм серіалу «За вітриною». Але Віка придумує план краще: щоб суд прийняв рішення залишити малюка з Володимиром, йому треба створити повноцінну сім'ю. Вікторія пропонує йому одружитися. Чи погодиться хлопець на цю авантюру?</p> <p style="text-align:justify">Дивись онлайн «За вітриною» 14 серія від 01.05.2019 разом із Teleportal і дізнайся, чи вдасться Галі поставити ультиматум владній Ользі Тобілевич?</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy/2019/vypusk-13">«За вітриною» 13 серія</a>, щоб подивитися епізод онлайн.</p>

Ультиматум Тобілевич і війна за дитину

Всі серії: дивись з початку сезону

Ультиматум Тобілевич і війна за дитину

Вікторія Тобілевич після довгого перебування в лікарні в серіалі «За вітриною» 14 серія від 01.05.2019 повертається додому. Перше, що вона намагається зробити – це побачитися з Андрієм, який сидить у колонії. Їхня розмова розставляє всі крапки над «і». Вона розуміє, що завжди буде для Вєтрова найближчим другом, але ніколи не завоює його серця... Нарешті, героїня дізнається, кого саме покохав Андрій. Віка здивована, що Галя ще не переїхала ближче до колонії, щоб допомагати та підтримувати бізнесмена в ув'язненні. Дівчина їде у «Vetrov Plaza», щоб побачити Галю та поставити їй одне питання: чому вона досі в столиці? І що вона зробила для Вєтрова у відповідь на його доброту та жертви, принесені заради її свободи?

Тим часом сама Галя продовжує копати під Ольгу Сергіївну. Роман ставить камери в універмазі. І разом вони з героїнею мелодрами «За вітриною» у 14 серії придумують, як поставити «прослушку» в кабінеті Савенко. Завдяки Жанні, до їхніх рук потрапили фінансові звіти універмагу з доказами відмивання грошей. Але розібратися в купі цифр занадто важко. Галя шукає надійного фінансового консультанта. Але хто погодиться брати участь у змові проти влади?

Несподівано схаменувся Гоша. Він приїжджає у відпустку на 10 днів, щоб забрати свого сина на виховання. Володя обурений і готовий нацьому самому місці битися з героєм серіалу «За вітриною». Але Віка придумує план краще: щоб суд прийняв рішення залишити малюка з Володимиром, йому треба створити повноцінну сім'ю. Вікторія пропонує йому одружитися. Чи погодиться хлопець на цю авантюру?

Дивись онлайн «За вітриною» 14 серія від 01.05.2019 разом із Teleportal і дізнайся, чи вдасться Галі поставити ультиматум владній Ользі Тобілевич?

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку «За вітриною» 13 серія, щоб подивитися епізод онлайн.