Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Новий директор із розвитку «Вєтров Плаза»
<p style="text-align:justify">Жанні з батьком у серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy">«За вітриною»</a> 12 серія від 30.04.2019 доведеться отримати трагічну звістку про смерть Лізи. Судмедексперти стверджують, що причиною став обширний інфаркт, який стався через сильні переживання навколо злочину. Жанна не вірить у це, вона відчуває, що її маму вбили. І здогади дівчини підтверджує велика рана на голові Лізи... Героїня бігає по всіх інстанціях, але ніхто не збирається їй допомагати.</p> <p style="text-align:justify">Щоб поновитися на роботі, Валерій Савенко пропонує Жанні з ним переспати. Андрія остаточно не повернути і не довести, що смерть матері Лізи зовсім не нещасний випадок. Жанна в розпачі і божеволіє від горя. Це підштовхує її кинутися під машину...</p> <p style="text-align:justify">Усе ще дуже слабка Вікторія у 12 серії «За вітриною» потроху оговтується після пережитої клінічної смерті. Вона не може вставати з ліжка, дівчині важко навіть поворухнути пальцями... Але прогнози лікарів обнадіюють – у неї є всі шанси видужати. До того ж її підтримує Володимир, який дивом врятував її вже після того, як прозвучав час смерті.</p> <p style="text-align:justify">Хороші новини і в Галини. З неї зняті всі звинувачення і, здавалося б, щасливе життя з Андрієм Вєтровим уже маячить на горизонті! Але вона ще не знає, що коханий проходить підозрюваним зовсім по іншій справі – про вбивство слідчого Маручука. І дуже високі міські чиновники зацікавлені посадити його надовго. До числа зацікавлених осіб у серіалі «За вітриною» приєднується і Савенко. Він побоюється, що Андрій, чого би це не коштувало, відбере в нього магазин назад. Тому Валерій йде на угоду з полковником прокуратури. Невже поліція знову ступить на поріг Вєтрова?..</p> <p style="text-align:justify">Крім того, суперник по бізнесу Валерій Савенко робить Галі несподівану пропозицію роботи - стати директором із розвитку. Якою буде відповідь героїні серіалу «За вітриною» у 12 серії? Дивись онлайн на Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy/2019/vypusk-11">«За вітриною» 11 серія</a>, щоб подивитися епізод онлайн.</p>

Новий директор із розвитку «Вєтров Плаза»

Всі серії: дивись з початку сезону

Новий директор із розвитку «Вєтров Плаза»

Жанні з батьком у серіалі «За вітриною» 12 серія від 30.04.2019 доведеться отримати трагічну звістку про смерть Лізи. Судмедексперти стверджують, що причиною став обширний інфаркт, який стався через сильні переживання навколо злочину. Жанна не вірить у це, вона відчуває, що її маму вбили. І здогади дівчини підтверджує велика рана на голові Лізи... Героїня бігає по всіх інстанціях, але ніхто не збирається їй допомагати.

Щоб поновитися на роботі, Валерій Савенко пропонує Жанні з ним переспати. Андрія остаточно не повернути і не довести, що смерть матері Лізи зовсім не нещасний випадок. Жанна в розпачі і божеволіє від горя. Це підштовхує її кинутися під машину...

Усе ще дуже слабка Вікторія у 12 серії «За вітриною» потроху оговтується після пережитої клінічної смерті. Вона не може вставати з ліжка, дівчині важко навіть поворухнути пальцями... Але прогнози лікарів обнадіюють – у неї є всі шанси видужати. До того ж її підтримує Володимир, який дивом врятував її вже після того, як прозвучав час смерті.

Хороші новини і в Галини. З неї зняті всі звинувачення і, здавалося б, щасливе життя з Андрієм Вєтровим уже маячить на горизонті! Але вона ще не знає, що коханий проходить підозрюваним зовсім по іншій справі – про вбивство слідчого Маручука. І дуже високі міські чиновники зацікавлені посадити його надовго. До числа зацікавлених осіб у серіалі «За вітриною» приєднується і Савенко. Він побоюється, що Андрій, чого би це не коштувало, відбере в нього магазин назад. Тому Валерій йде на угоду з полковником прокуратури. Невже поліція знову ступить на поріг Вєтрова?..

Крім того, суперник по бізнесу Валерій Савенко робить Галі несподівану пропозицію роботи - стати директором із розвитку. Якою буде відповідь героїні серіалу «За вітриною» у 12 серії? Дивись онлайн на Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку «За вітриною» 11 серія, щоб подивитися епізод онлайн.