Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

За вітриною

Сезон 1
12+

Яка дівчинка не мріяла зустріти прекрасного принца? Звичайна провінціалка Галя опинилася в центрі історії, яка схожа на казку про Попелюшку. Але чи можлива така любов у реальному світі?

Всі серії: Сезон 1

Всі випуски: дивись з початку сезону

За вітриною

Яка дівчинка не мріяла зустріти прекрасного принца? Звичайна провінціалка Галя опинилася в центрі історії, яка схожа на казку про Попелюшку. Але чи можлива така любов у реальному світі?


Фільм «За вітриною» виробництва СТБ – це історія про кохання, якому підвладне все. Це почуття стирає відмінності в достатку, темні плями в минулому та інші труднощі.

У головної героїні Галі Пасічник важка доля. Їй не до романтичних переживань – потрібно годувати сім'ю. Батьки Галини померли, тому тепер обов'язок піклуватися про молодших братів повністю лежить на її плечах. Головну героїню фільму «За вітриною» (1 сезон) саму ледь можна вважати дорослою. На жаль, обставини змусили її боротися за своє життя.


Галя шукає щастя в столиці.

У дівчини залишився тільки один родич – дядько Борис. Вони не дуже близькі, але все-таки залишаються сім'єю. Чоловік не збирається годувати ще три рота, але хоча б одну добру річ для Галі він погодився зробити: він допоміг їй влаштуватися на роботу. Завдяки дядькові дівчина потрапила на співбесіду в торговий центр Vetrov Plaza. Бідній провінціалці нічого розраховувати на високу посаду, але Галя завзято, крок за кроком, починає дертися по кар'єрних сходах. Ким зможе стати звичайна прибиральниця родом із маленького селища? Дивіться історію неймовірного перевтілення в серіалі «За вітриною» 1 сезон онлайн!


У Vetrov Plaza Галя знайшла не тільки роботу, а й любов.

Дівчина закохалася в абсолютно недосяжного чоловіка – Андрія Вітрова, господаря мережі модних бутиків. Він багатий, гарний собою, володіє незвичайною діловою хваткою. Куди до нього головній героїні фільму «За вітриною»? До того ж серце красеня вже зайнято. Андрій Вітров скоро одружується на багатій, красивій і впливовій жінці. Ось, якою має бути його пара! Чи є хоч найменший шанс у Галі?

Дивіться у фільмі «За вітриною» 1 сезон, як головна героїня бореться за свою любов і комфортне життя у великому місті.