Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

За вітриною

Сезон 1
12+

Зворушлива мелодрама про провінціалку Галю та її ідеал – Андрія, власника мережі модних бутиків. Чи зможе героїня підкорити місто, видертися з бідності та знайти щастя, яке бачить за вітриною?

За вітриною

Зворушлива мелодрама про провінціалку Галю та її ідеал – Андрія, власника мережі модних бутиків. Чи зможе героїня підкорити місто, видертися з бідності та знайти щастя, яке бачить за вітриною?

Після смерті батьків у серіалі «За вітриною» юна Галя залишається єдиною годувальницею сім'ї. На тендітних плечах дівчини раптово опиняються два молодших брата, яких потрібно за щось годувати й одягати. Грошей критично не вистачає! Але головна героїня не опускає руки – вона вирішує переїхати до великого міста в пошуках кращого життя. У столиці вона влаштовується на роботу продавчинею в магазині модного одягу. Бутік – частина величезної роздрібної мережі Андрія Вітрова, молодого успішного підприємця й за сумісництвом високого ясноокого брюнета.

Андрія неможливо не помітити за вітриною: дивитися на нього – задоволення для багатьох жінок. У нього є все – багатство, краса та сила. А також ... наречена. Добра й ніжна Галя не звикла битися на таких жорстоких фронтах, як любовні. До того ж вона не впевнена в собі та переконана, що такі чоловіки, як Вітров, не можуть звернути увагу на провінціалку. У серіалі «За вітриною» їй доведеться пройти довгий шлях становлення особистості та самовдосконалення, видертися по кар'єрних сходах і, нарешті, знайти кохання чоловіка своєї мрії.

Разом із Галею й іншими героями ти станеш співучасником зворушливих і смішних моментів, романтичних вечорів, болючих трагедій і переживань. Дивись онлайн серіал «За вітриною» і повір, що мрії збуваються! Надихнися прикладом щирості, стійкості та впертого руху до мрії, незважаючи ні на які життєві перешкоди.


Дата старту мелодрами «За вітриною»

Прем'єра українського серіалу запланована на телеканалі СТБ 28 січня о 20:00. Відразу після ефіру дивись онлайн першу серію «За вітриною» на Teleportal.ua.


Хто знімався в мелодрамі СТБ «За вітриною»?

Головну роль виконала 23-річна білоруська актриса Єлизавета Фалей. Її глядачі вже знають за роботу в любовній драмі «Помилковий лист» і в деяких серіях детективу «Мухтар. Новий слід».

Красеня-бізнесмена Андрія Вітрова зіграв Сергій Басок, який нещодавно знявся в головній ролі в українській мелодрамі «Стоматолог вирішує одружитися» - в екранізації повісті Павла «Паштета» Белянського.

Крім того в кадрі ти побачиш добре знайомих Оксану Сташенко, Костянтина Данилюка й Ольгу Радчук. У серіалі «За вітриною» також знімалися Ксенія Мішина, Наталка Денисенко, Андрій Федінчик, Анна Лебедєва, Дмитро Чернов, Дмитро Сарансков і Гліб Михайличенко, Ігор Качур та інші.

Автор ідеї та генеральний продюсер – Тетяна Гнєдаш.

Виконавчий продюсер – Олександра Ткаченко.