Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

З вовками жити

Сезон 1

Єві не пощастило. Втративши батьків ще у дитинстві, вона потрапила не в привітну прийомну сім'ю і навіть не в дитбудинок. Єва виросла в оточенні шахраїв і злодіїв. А, як то кажуть, з вовками жити... 

З вовками жити

Єві не пощастило. Втративши батьків ще у дитинстві, вона потрапила не в привітну прийомну сім'ю і навіть не в дитбудинок. Єва виросла в оточенні шахраїв і злодіїв. А, як то кажуть, з вовками жити... 

Серіал телеканалу СТБ З вовками жити розповідає історію про Єву - дівчину, вирощеної вовками в людській подобі. Чи можна залишитися хорошою особистістю, провівши незрілі юні роки серед покидьків суспільства?


Життя - непередбачувана штука. Історія, яка розповідається в серіалі З вовками жити, вчерговее підтверджує це непорушне правило.

Коли Єві Корнійчук було всього чотири роки, вона потрапила у справжню злочинну зграю! Злодії, шахраї та інші небезпечні члени суспільства - не найкраще оточення для виховання юної леді. Серіал З вовками жити розповідає про те, як соціальне середовище сформувало характер головної героїні.


Дитинство Єви Корнійчук було дуже важким.

Поки інші діти її віку грали в іграшки, ходили в дитячі садки і страждали від того, що мама дуже рано заганяє з вулиці додому, маленька Єва вчилася просто виживати. Її юні роки пройшли в злодійських кублах, а шахраї і грабіжники були її єдиними вихователями. Єва ніколи не бачила іншого життя, так що з часом стала схожою на своїх «вчителів». Хто міг вирости в такій обстановці? Тільки шахрайка! Єва навчилася жити в найнебезпечніших куточках міста і добувати собі на прожиток за всяку ціну. Як відомо, на вулицях виживає найсильніший. Головній героїні мелодрами З вовками жити довелося відчути це на своїй шкурі.


Незважаючи на неблагополучне оточення, Єва зберегла в собі крупиці добра.

Вулиці не змогли забрати у дівчини її світлу сторону. Десь в глибині душі вона, як і будь-яка дівчинка, мріє якщо не про принца, то хоча б про велике і чисте кохання. У злочинному світі доводиться бути жорсткою людиною - без товстої шкури в такому оточенні не вижити. Проте, Єві теж хочеться бути щасливою і, може бути, навіть обзавестися сім'єю... Чи вийде у неї? Дивіться серіал З вовками жити онлайн на сайті Teleportal.ua - історія Єви не залишить вас байдужими!


Світова класика на сучасний лад.

Історію для серіалу З вовками жити написала відома українська сценаристка Тетяна Гнєдаш, вона ж - головний автор мелодрами.

Тетяна написала сценарії для багатьох успішних телевізійних проектів, серед яких серіали «За вітриною», «Снайперша», «Рецепт кохання» та багато інших. У 2019 році Тетяна Гнєдаш виступила не тільки автором, а й генеральним продюсером серіалу СТБ «Зоя».

Тетяна Гнєдаш надихнулася на створення сценарію З вовками жити завдяки класиці світової літератури. Вона почерпнула ідею з культового твору Чарльза Діккенса «Пригоди Олівера Твіста». Сюжет про дорослішання і виховання дитини актуальний в 21-му столітті точно так же, як і в 19-му, коли американець писав свій знаменитий роман.

Дія перенеслася з Лондона - в Київ, з вікторіанської епохи – у сьогодення, а головний герой став героїнею. Проте, серіал З вовками жити піднімає все ті ж питання і ті ж гострі соціальні проблеми, про які писав Чарльз Дікенс. Дивіться серіал З вовками жити онлайн на сайті Teleportal.ua - і ви побачите улюблену історію, розказану на новий лад!

Співавтором Тетяни Гнєдаш в проекті З вовками жити стала сценаристка і літератор Ірина Чернова, також відома під псевдонімом Люко Дашвар. Такий творчий тандем просто зобов'язаний бути плідним!


Створення якісного серіалу - це завжди злагоджена командна робота.

  • Над проектом З вовками жити працювали:
  • Виробництво: компанія «Artforms production».
  • Головний автор: Тетяна Гнєдаш.
  • Продюсер: Денис Пономаренко.
  • Режисер-постановник: Віра Яковенко.
  • Оператор-постановник: Олександр Шилов.
  • Художник-постановник: Марія Чупайленко.
  • Художник по костюмах: Ольга Коваль.
  •  Художник по гриму: Наталія Миколайчук.


«Олівера Твіста в спідниці» зіграла молода українська актриса Анастасія Рула. У зйомках також взяли участь:

Дивіться серіал З вовками жити онлайн на сайті Teleportal.ua - вас чекає захоплюючий сюжет і нова цікава героїня!