Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Як довго я на тебе чекала

Сезон 1
12+

Любов буває довгою, складною і заплутаною. Жанна і Роман з дитинства хотіли бути разом, але доля розпорядилася інакше. 

Всі серії: Сезон 1

Всі випуски: дивись з початку сезону

Як довго я на тебе чекала

Любов буває довгою, складною і заплутаною. Жанна і Роман з дитинства хотіли бути разом, але доля розпорядилася інакше. 


Серіал Як довго я на тебе чекала розповідає про долю Жанни та Романа, яким довелося штовхнутися із численними труднощями. Зрада, подвиги і всеперемагаюча сила людських почуттів - все це ви побачите в серіалі СТБ Як довго я на тебе чекала навесні 2019 року.


Хлопчик зустрічає дівчинку

Історія Жанни і Роми, навколо якої будується сюжет серіалу Як довго я на тебе чекала, почалася ще в дитинстві. Підліткові закоханості рідко переростають в щось серйозне, але почуття головних героїв серіалу Як довго я тебе чекала витримали випробування часом. Жанна і Рома виросли, а їх ставлення один до одного залишилося незмінним. Кохання молодих людей з часом тільки зміцніло, стало більш глибоким та ніжним. Але вони навіть не уявляли, які випробування підготувала для них доля.

Вже дорослі Жанна і Рома жили тихим щасливим життям і вже потихеньку почали готуватися до весілля. Молоді люди твердо намірилися створити сім'ю. Здавалося, що це саме така пара, яка буде разом до гробу - незважаючи ні на що.

А потім трапилося непередбачене - дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала.


Роман потрапляє до в'язниці

Батькові Жанни - майору міліції Валерію - ніколи не подобався майбутній зять. Він вважає, що дочка зробила неправильний вибір і заслуговує набагато кращого чоловіка, ніж якийсь невдаха Рома. Батькам часто вже не подобаються обранці і обраниці дітей, але батько Жанни вирішив не витрачати час на перепереконання дочки. Він придумав, як позбутися від ненависного зятя самостійно.

Валерій підставив Романа, і той за безпідставним звинуваченням потрапив до в'язниці. Хлопця підозрюють у вбивстві, і у нього мало шансів вийти на свободу. Коли судовий розгляд почав затягуватися, Жанна зважилася на відчайдушний крок - адже вона готова на все, щоб врятувати коханого! Навіть на... зраду? Дізнайтеся подробиці в серіалі Як довго я на тебе чекала.


Жанна виходить заміж

У дівчини був тільки один шанс витягти улюбленого з-за ґрат. Вона домовилася із кримінальним авторитетом Славою Карповим, у якого є достатньо грошей і ресурсів, щоб звільнити Романа.

Слава і Жанна уклали угоду: Рома може бути вільним, але дівчина повинна вийти заміж за Карпова.

Головній героїні серіалу Як довго я тебе чекала не хотілося зраджувати коханого чоловіка. Але вона дізналася, що хтось хоче вбити Рому прямо у в'язниці... У Жанни не залишилося вибору, тому вона погодилася на сумнівну пропозицію Слави.

Отже, заради коханого Жанна виходить заміж за кримінального авторитета. На жаль, Рома не знає, на яку жертву пішла заради нього дівчина. Навпаки - він упевнений в тому, що Жанна його зрадила! З боку Роми все виглядало так, ніби-то Жанна, не дочекавшись хлопця із в'язниці, вискочила заміж за першого-ліпшого багатія.

Головний герой серіалу Як довго я на тебе чекала вийшов на свободу, але новина про Жанну розбила його серце. Засліплений горем і ненавистю до колишньої нареченої, Рома вирішує помститися їй - і одружується з іншою.


Зустріч через роки

Головні герої серіалу Як довго я на тебе чекала навчилися жити один без одного, але чи забули вони свою першу, найсильнішу любов? Звичайно ж, ні.

Життя Жанни і Роми склалося зовсім не так, як вони планували. Роман сильно змінився за минулі роки, став холодною і цинічною людиною. А Жанна ніколи не забувала свого коханого. Весь цей час вона чекала і сподівалася...

Можливо, з часом у Жанни і Роми вийшло б забути один про одного, але доля-жартівниця не любить простих шляхів.

Через роки головні герої серіалу Як довго я на тебе чекала знову зустрілися. Та тільки Рома вважає свою колишню наречену зрадницею, а вона весь цей час вчилася жити без нього. Як складеться їхня історія тепер? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться серіал Як довго я тебе чекала на сайті Teleportal.ua

Серіал Як довго я на тебе чекала - проект спільного виробництва телеканалу СТБ і компанії Київтелефільм.

Роль Жанни в серіалі Як довго я на тебе чекала виконала Євгенія Нохріна (Євгенія Мироненко), відома глядачам СТБ за фільмом «Новорічний ангел» - там вона грала головну героїню Настю, яка знайшла своє маленьке диво напередодні свята.


Акторський склад серіалу Як довго я на тебе чекала: Євгенія Нохріна, Дмитро Блажко, Олена Хижна, Лев Сомов Олександр Мохов, Станіслав Щокін, Олексій Зубков, Олеся Жураковська, і інші