Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Денис і Карина дізналися правду про Інну
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi">«Вибір матері»</a> 8 серія від 26.09.2019 Денис намагається вирішити складну дилему. Він впізнав Інну на фотографії, яку йому показала слідча. Хлопець розуміє, що він повинен здати свою сестру міліції. Але для початку він вирішив поговорити з Оленою.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Михайло продовжує стежити за Оленою</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чоловік не поспішає. Він спостерігає за колишньою вчителькою і чекає, коли ж вона виведе його на слід Інни. Паралельно з цим він залицяється до Каріни. Дівчина приймає знаки уваги від несподіваного шанувальника. Вона не відчуває себе щасливою в шлюбі і постійно чіпляється до чоловіка. Михайло став для неї  ковтком свіжого повітря.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Марина у 8 серії драми «Вибір матері» придумала, як повернути коханця</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Вона спокусила кращого друга Михайла з єдиною метою – влізти в його телефон і дізнатися хоч якусь інформацію про свого співмешканця. Міша не відповідає на її дзвінки, але Марина досі сподівається його знайти.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Що сталося після того, як Денис поговорив із сестрою? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Вибір матері» 8 серія від 26.09.2019 онлайн.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi/sezon-1/seriya-7">«Вибір матері» 7 серія</a>.</span></p>

Денис і Карина дізналися правду про Інну

Всі серії | Сезон 1

Денис і Карина дізналися правду про Інну

У серіалі «Вибір матері» 8 серія від 26.09.2019 Денис намагається вирішити складну дилему. Він впізнав Інну на фотографії, яку йому показала слідча. Хлопець розуміє, що він повинен здати свою сестру міліції. Але для початку він вирішив поговорити з Оленою.

 

Михайло продовжує стежити за Оленою

Чоловік не поспішає. Він спостерігає за колишньою вчителькою і чекає, коли ж вона виведе його на слід Інни. Паралельно з цим він залицяється до Каріни. Дівчина приймає знаки уваги від несподіваного шанувальника. Вона не відчуває себе щасливою в шлюбі і постійно чіпляється до чоловіка. Михайло став для неї  ковтком свіжого повітря.

 

Марина у 8 серії драми «Вибір матері» придумала, як повернути коханця

Вона спокусила кращого друга Михайла з єдиною метою – влізти в його телефон і дізнатися хоч якусь інформацію про свого співмешканця. Міша не відповідає на її дзвінки, але Марина досі сподівається його знайти.

Що сталося після того, як Денис поговорив із сестрою? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Вибір матері» 8 серія від 26.09.2019 онлайн.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Вибір матері» 7 серія.