Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Вибір матері

Сезон 1

Над Інною знущаються батьки. Їй всього 8 років, а вона вже відчула, що таке біль і страждання. І зовсім не знає, що таке любов. Чи знайдеться в цьому світі хоч одна жива душа, яка зможе її захистити?

Вибір матері

Над Інною знущаються батьки. Їй всього 8 років, а вона вже відчула, що таке біль і страждання. І зовсім не знає, що таке любов. Чи знайдеться в цьому світі хоч одна жива душа, яка зможе її захистити?


Найголовніша людина в житті: друг чи ворог?

Серіал СТБ «Вибір матері» розповідає історію школярки і її вчительки. Восьмирічна Інна не знає, що таке тепло і ніжність. Вона не відчуває себе в безпеці, повертаючись додому. А значить – не відчуває себе в безпеці ніде.

Маленька героїня серіалу «Вибір матері», як справжній маленький солдат, зберігає волю до життя, коли від неї відвернулися всі.

Мама повинна бути найближчою людиною в житті дитини. Але не для Інни. У серіалі «Вибір матері» ви побачите сумну картину: мати не захищає власну доньку, над якою знущається чоловік.

Мама Інни не встала на сторону своєї дочки – вона надто дорожить відносинами зі своїм новим чоловіком. Вітчим знущається над маленькою героїнею серіалу «Вибір матері». Він нещадно б'є дівчинку, а її мама... її мама не робить нічого, щоб його зупинити. Чи можна взагалі назвати цю жінку матір'ю?

Серіал СТБ «Вибір матері» ставить перед глядачем непрості питання. Що насправді означає – бути хорошим батьком? Як сімейні стосунки калічать дітей? І чи варто в це втручатися стороннім людям?


Жінка, яка зробила свій вибір

У житті маленької героїні серіалу «Вибір матері» є тільки одна людина, якій не байдуже благополуччя дівчинки. Це – її шкільна вчителька. Олена дізналася про те, наскільки погано поводяться з Інною. Зазвичай сторонні люди намагаються не лізти у внутрішні справи сім'ї, але Олена не змогла залишитися осторонь, дізнавшись про страждання дитини. Дивіться серіал «Вибір матері» онлайн на сайті Teleportal.ua – це історія про любов, доброту і складні сімейні стосунки.

Спочатку Олена, як і будь-який інший нормальний учитель у такій ситуації, звернулася в службу по справах дітей. За одним зверненням пішло інше. Вчителька відчайдушно намагалася достукатися до державних служб, які зобов'язані захищати дітей, проте не досягла зовсім нічого.


Здавалося, ніби-то весь світ відвернувся від маленької Інни

Олена зрозуміла: тільки вона може врятувати дівчинку. Серіал «Вибір матері» розповідає історію про те, як відважна жінка намагалася вберегти замучену дитину від її ж батьків без будь-якої підтримки з боку держави. У Інни є тільки один шанс нарешті отримати нормальне життя. Олена зважилася на втечу разом з дитиною, але чи вийде у них почати все з чистого аркуша? Дивіться в серіалі «Вибір матері», на що готова вчителька заради того, щоб врятувати чужу дитину.

Так кого ж насправді можна вважати справжньою мамою Інни? Ту, що дала їй життя – або жінку, яка ризикнула заради неї всім? Шукайте відповідь разом із серіалом «Вибір матері».

Олені будуть заважати. Мати і вітчим дівчинки зроблять все, щоб у них не відібрали дитину. На їхньому боці – держава, поліція і всі офіційні структури.

Чи зможе Олена довести, що з нею Інні буде краще? Чи можна зламати систему і врятувати життя маленькій людині, яка всього лише хоче трохи любові?


Про створення серіалу «Вибір матері»

Телеканал СТБ адаптував для України японський серіал «Мама», який був у ефірі Nippon TV в 2010 році. В оригінальній дорамі розповідається про вчительку з глибокою психологічною травмою: у дитинстві від неї відмовилася мати. У дівчинки були нормальні прийомні батьки, проте вона так і не змогла відчути себе бажаною в новій сім'ї. Вона виросла і стала професором орнітології. Саме ця жінка і стала захисницею для восьмирічної дівчинки, яка щодня приходила до школи побита.

Чи вийшло у української команди успішно адаптувати японський серіал? Дивіться «Вибір матері» онлайн на сайті Teleportal.ua – це по-справжньому зворушлива історія!


Хто працював над серіалом?

Виробництво: Artforms Production

Головний сценарист: Тетяна Гнєдаш

Режисер: Міла Погребинська

Продюсер: Денис Пономаренко

Художник-постановник: Ігор Хилюк

Оператор-постановник: Маркіян Канюка

В ролях: Валерія Ходос, Єва Шевченко-Головко, Артемій Єгоров, Ада Роговцева, Ольга Радчук, Дар'я Твороновіч, Костянтин Данилюк, Анастасія Цимбалару, Петро Ніневскій, Олеся Островська та інші.


Головним автором української адаптації стала відома українська сценаристка Тетяна Гнєдаш, яка подарувала українському телеглядачеві такі історії, як «Зоя», «За вітриною» і «З вовками жити». Оригінальна японська дорама – дуже емоційна і навіть важка для перегляду. Але ця історія людських стосунків – універсальна в усьому світі. По всій земній кулі є такі дівчатка, яких не люблять власні мами. І є люди, яким не байдуже.

Дивіться серіал «Вибір матері» онлайн на сайті Teleportal.ua!