Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Тінь кохання

Сезон 1
12+

Ріна і Тимофій відзначають 10 років спільного життя. Але від їхнього кохання залишається лише тінь, коли жінка дізнається про зраду чоловіка і його позашлюбну дитину…

Тінь кохання

Ріна і Тимофій відзначають 10 років спільного життя. Але від їхнього кохання залишається лише тінь, коли жінка дізнається про зраду чоловіка і його позашлюбну дитину…


Сюжет мелодрами «Тінь кохання» СТБ

Щастя подружжя Ріни й Тимофія розбивається, коли стало відомо — чоловік живе на дві сім’ї. Він прагнув знайти своє щастя, проте ледь не позбувся того, що має. Тимофій усіляко дурив голову жінкам, викручувався, хитрував і не приймав остаточного рішення. Що ж усе таємне колись стає явним. І безкарним не залишається.

У серіалі «Тінь кохання» 2019 Ріна, дізнавшись про витівки чоловіка, забрала сина і хотіла піти від Тимофія. Однак на заваді стала страшна новина… Їй повідомили, що Тима потрапив у важку автокатастрофу. Ріна похапцем кинулася на місце пригоди. Побачене там її шокувало! У ДТП потрапило троє людей: Тимофій, його коханка й позашлюбний син! Жінка загинула на місці, а хлопці залишилися живими. Тепер Ріна повинна доглядати їх обох? Але чи зможе вона переступити через себе і пробачити Тимофію? Дивіться онлайн у серіалі «Тінь кохання» СТБ.


Сценарій серіалу «Тінь кохання»

Створювати персонажів, їхні характери та долю випало одній із найпопулярніших письменниць України, лауреату Шевченківської премії, Золотому письменнику Ірен Роздобудько. Саме вона стала сценаристкою серіалу «Тінь Кохання».


Як вибирали акторів мелодрами «Тінь кохання»?

Знімальна група на чолі із режисером проекту провела масштабний кастинг. Найбільш прискіпливо поставилися до вибору головної жіночої ролі. Виконати її повинна була актриса, яка може донести ввесь внутрішній біль і водночас показати жіночу силу. Але найголовніше — глядач має зацікавитися нею. Натомість від акторів на чоловічі ролі чекали мужності й витримки. Дивіться в серіалі «Тінь кохання», чи вдалося команді втілити задумане?

 

Чому варто дивитися серіал?

Це життєва історія про:

  • любовний трикутник;
  • злети й падіння;
  • випробування долі;
  • сімейні негаразди;
  • пошук справжнього кохання.

Глядачі не тільки зможуть знайти в кожному героєві те, що близьке їм по духу, але й матимуть можливість навчитися, як діяти в незапланованих ситуаціях і виживати в жорстокому світі. Переконатися, що треба залишатися чуйною людиною в будь-яких обставинах. А комусь пощастить знайти відповіді на інші вічні філософські запитання, які бентежать душу.


Творча група серіалу «Тінь кохання»

Режисер: Володимир-Харченко Куліковський

Сценаристка: Ірен Роздобудько

Продюсерська група: Галина Храпко і Влад Ряшин

Актори: Марія Валешна, Артемій Єгоров, Олександр Пашков, Анастасія Пустовіт, Олена Стефанська й інші.


Коли можна дивитися мелодраму «Тінь кохання»?

Цей серіал — подарунок усім жінкам на найпрекрасніше й найяскравіше свято весни! Тому вмикайте телевізор 8 Березня, аби першими дізнатися зворушливу історію життя Ріни. Дивитися онлайн серіал «Тінь кохання» можна разом із Teleportal.ua