Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Список бажань

Сезон 1

Життя Марії Синіциної ніколи не було схожим на казку. В один прекрасний день вона потрапила в аварію, після якої змінилося все...

Список бажань

Життя Марії Синіциної ніколи не було схожим на казку. В один прекрасний день вона потрапила в аварію, після якої змінилося все...

Героїня серіалу Список бажань жила звичайним, тихим життям. Вона працювала в турфірмі, де її не цінували ні як працівника, ні як людину. У неї практично ніколи не було вихідних і відпусток. А ще - ніякого особистого життя. У свої тридцять з хвостиком років Маша все ще живе з мамою, яка дуже переживає через самітницького способу життя. Здавалося б, що може піти не так в житті такий «сірої мишки», як Маша? В один момент життя героїні серіалу Список бажань перекинулася з ніг на голову - і ніколи не стала колишньою.

У Маші були неприємності на роботі. Через страшний поспіх вона потрапила в аварію, яка змінила її долю. Добрий лікар - колишній однокласник Синіцин на прізвисько Пушкін - повідомив їй страшний діагноз. У Маші виявили рак у термінальній стадії. За найкращими прогнозами, їй залишилося жити не більше півроку... Дівчині стало по-справжньому страшно, адже її батько помер від точно такої же хвороби. Він довго мучився перед смертю, тому Маша прийшла до несподіваного рішення: вона відмовилася від лікування, склала список бажань і вирішила прожити ці півроку, відриваючись на повну котушку. Отже, Маша знімає з депозиту майже всі свої гроші ... Дивіться в серіалі Список бажань, як дівчина спробувала втілити всі свої мрії!

Єдине, чого не очікувала Маша - це любов...

Доля звела дівчину з чоловіком її мрії, коли та вже втратила будь-яку надію на одужання. Закохавшись, Маша вирішила жити - будь-що-будь. Та тільки її обранець, Олексій, готується до весілля з іншою. Чи змогла Маша виконати всі свої бажання і нарешті стати щасливою?

Кажуть, що любов буває сильніша за смерть. Дивіться справжню романтичну історію в серіалі телеканалу СТБ Список бажань!