Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Снайперша

Сезон 1

Віра снідає в дорогих ресторанах і живе в шикарній квартирі. Але за всім цим красивим життям стоїть страшна таємниця... Вона - снайперша. Краща з кращих.

Снайперша

Віра снідає в дорогих ресторанах і живе в шикарній квартирі. Але за всім цим красивим життям стоїть страшна таємниця... Вона - снайперша. Краща з кращих.

Героїня серіалу Снайперша може спокусити будь-якого чоловіка. Вона не робить осічок. Вірі платять гроші за те, щоб вона спала з багатими, впливовими людьми і домагалася від них того, чого бажає замовник.

Віра втомилася від такого життя. Останньою краплею для неї стало те, що Євгенія Львівна - її начальниця - скасувала її відпустку заради дуже важливого завдання. Тим часом, Віра дізналася, що вона вагітна... Лікарі стверджували, що вона не може мати дітей, тому несподівана новина впала на жінку, як сніг на голову. Заради можливості нарешті завести дитину Віра готова круто змінити своє життя. Снайперша захотіла встати на шлях істинний і вперше в житті заперечила Євгенії Львівні. Та пообіцяла відпустити Віру - якщо та закінчить останнє, дуже важливе завдання.

Лікар попередив жінку, що вона повинна поберегти своє здоров'я. В її віці вагітність рідко проходить без ускладнень, так що їй потрібно утриматися від будь-яких навантажень, а також від кави, алкоголю і сигарет. На жаль, вести здоровий спосіб життя головна героїня серіалу Снайперша не може. Тоді у неї виникає план - виховати наступницю, яка зробить всю роботу за неї. Тоді Віра нарешті зможе розпрощатися з «бізнесом», народити дитину і знайти спокій.

На роль спадкоємиці Віра вибрала племінницю своєї кращої подруги Люби. Надя тільки закінчила технікум і приїхала в столицю з великими амбіціями. Дівчина хоче вступити до університету і назавжди забути про провінційного життя. Надю абсолютно зачарувала шикарне життя Віри. Дівчина теж захотіла стати снайперкою і отримати все. Але вона навіть не здогадувалася, які труднощі її очікують на цьому шляху!

Навіть у снайперш є мрії. Віра хоче забути своє минуле, стати матір'ю і зажити нормальним життям. А Надя - знайти свою любов... Чи вийшло у них? Дивіться в серіалі телеканалу СТБ Снайперша!