Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Швабра

Сезон 1

Анна Швабріна не просто вчителька, а справжній математичний геній! Вона опиняється в самому епіцентрі серійних вбивств і допомагає поліції зловити маніяка за допомогою формул.

Швабра

Анна Швабріна не просто вчителька, а справжній математичний геній! Вона опиняється в самому епіцентрі серійних вбивств і допомагає поліції зловити маніяка за допомогою формул.


Математика зі смаком криміналу: сюжет детективного серіалу

«Швабра» (2019) – новий детектив СТБ, атмосфера якого занурить глядачів у таємний світ криміналу та математичних наук! Головна героїня Анна Швабріна – талановитий математик, яка працює шкільною вчителькою. Однак після зустрічі одногрупників її життя перетворилося на кримінальні хроніки. Річ у тім, що Аня знайшла мертве тіло свого першого студентського кохання і через необережність залишила відбитки пальців на знарядді вбивства. Довго не думаючи, поліція запроторила головну героїню серіалу «Швабра» за ґрати. Ба більше, «приписали» їй ще шість нерозкритих кримінальних справ! Проте Швабріна не звикла пробачати несправедливість і математичним методом знайшла справжнього серійного вбивцю! Як їй це вдалося? Та чи змогла вона довести керівництву поліції, що математична логіка – ключ до істини? Дізнайтеся цієї осені – дивіться онлайн новий детективний серіал «Швабра» на Телепорталі. Після перегляду ви точно захочете досконало вивчити математику! 


За геніальним розумом прихована особиста драма…

З першого погляду Анна Швабріна – цинічна, холоднокровна та черства жінка, що не знає слів співчуття та доброзичливості. Однак це лише маска, якою Аня приховує глибокий внутрішній світ від жорстоких людей. Річ у тім, що головній героїні серіалу «Швабра» розбила серце її найрідніша людина, яка вибрала кар’єрний ріст, а не щасливу сім’ю! Та чи з’явиться в житті Ані Швабріної той, хто зможе розтопити її крижане серце?


Творча група про серіал «Швабра» (2019)

Продюсери кінопродукту переконують: вони створили зовсім новий формат серіалу для українського глядача. Вони вийшли за межі звичного детективного жанру та розбавили його історією про кохання з прекрасним інтелектуальним гумором.

До речі, креативна група поставила собі за мету зробити математичні науки привабливими для глядачів. Та чи вийде в них це? Подивимося вже зовсім скоро!


Акторський склад нового детективного серіалу від СТБ

Головні ролі в детективі отримали справжні зірки, які давно завоювали прихильність не тільки українських, а й закордонних глядачів. Серед них:

  • Олександра Ребенок;
  • Антон Батирєв;
  • Анна Кузіна;
  • Олександр Рудько;
  • Сергій Сипливий;
  • Іван Тамашев.


«Швабра»: дата виходу в ефір і кількість серій

Ви зможете зануритися в дивовижний світ математики та детективу, а також побачити перші епізоди 8-серійного серіалу «Швабра» вже 21.10.2019. Стежте за сайтом Teleportal.ua! Відразу після телеефіру на СТБ дивіться онлайн усі серії детективу «Швабра» (2019).


Трохи про знімальну групу детективу

Виробництво: Mamas Film Production

Режисер-постановник: Тарас Дудар

Оператор-постановник: Олексій Цвілодуб

Автор сценарію: Олексій Френкель