Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Садівниця

Сезон 1

Дивись захоплюючу історію про наївну провінціалку і жиголо. Він став її першим коханням, а потім розбив серце вщент. Через 5 років після розставання чоловік знову повернеться в життя садівниці та підніме нову бурю страстей.

Садівниця

Дивись захоплюючу історію про наївну провінціалку і жиголо. Він став її першим коханням, а потім розбив серце вщент. Через 5 років після розставання чоловік знову повернеться в життя садівниці та підніме нову бурю страстей.


Сюжет фільму «Садівниця»

Наталія живе у провінційному містечку та навчається на ландшафтного дизайнера. У дівчини спалахує бурхливий роман із красенем-юристом Дмитром. Головна героїня впевнена, що завидний жених кохає її так само сильно, як і вона його. Проте одного разу зрада чоловіка руйнує їхні стосунки. У погоні за кращим життям кавалер переїжджає до столиці, а жінка залишається сама з маленьким сином Костею. Пройде довгих п’ять років, перш ніж зникне біль і головна героїня серіалу «Садівниця» зможе відкрити своє серце для майбутніх почуттів. Сергій – новий залицяльник Наталії. Він став для неї найріднішою людиною. Чоловік добре лагодить із її сином, і невдовзі Наташа і Сергій готуються до весілля. Здавалося б, драмі кінець, аж раптом на горизонті з’являється Дмитро, і романтична історія набуває кримінального характеру. Колишній чоловік повертається з проханням про прощення, а також клянеться, що кохає. Головна героїня згадує щасливі моменти минулого та розриває стосунки з Сергієм. Але Наталя навіть не підозрює, що повернення Дмитра невипадкове і тепер її життя висить на волосині. Які несподіванки підготувала доля Наталії? Дізнаємося вже цієї осені.


Про фільм телеканалу СТБ «Садівниця»

У серіалі «Садівниця» 2019 романтична лінія пронизана почуттями трьох людей, яким доведеться пройти через байдужість, зраду, бажання наживи та підступність. Чи вдасться головній героїні чотирисерійної мелодрами серед усього лихого не зневіритися в людях та не втратити себе?


Актори про своїх персонажів у серіалі «Садівниця»

Олександр Попов, виконавець ролі головного антагоніста картини, переконаний, що його герой Дмитро – насправді не мерзотник. Просто він обирає найдоступніші методи, у погоні за кращою долею, та не усвідомлює, що переходить усі межі дозволеного.

Ганна Васильєва, виконавиця ролі Наталії, розповідає, що її героїня постійно розривається між глуздом і пристрастю, її мучать сумніви щодо своїх почуттів, і врешті-решт життя жінки опиняється у великій небезпеці.

Владислав Мамчук зізнається, що його персонаж Сергій був не дуже звичний для нього. Адже зазвичай чоловік грає негативних героїв, а у фільмі «Садівниця» він навпаки чесний і порядний. Також незвичною на знімальному майданчику для Владислава була робота із зовсім юним партнером – шестирічним Марком Терещенком (сином Наталії). Але актору чудово вдалося знайти спільну мову з хлопцем.


Дата старту фільму «Садівниця» на телеканалі СТБ

Побачити заплутану історію кохання Наталії глядачі зможуть уже з 16 жовтня 2019 року. А дивитися онлайн усі серії фільму «Садівниця» можна на Teleportal.ua відразу після ефіру на каналі СТБ.

 

Творча група фільму «Садівниця»

Жанр: кримінальна мелодрама

Рік виробництва: 2019

Режисер: Олександр Будьонний

Сценарист: Олена Баландіна

Художник-постановник: Олена Остапенко

Оператор-постановник: Юрій Дунай

Продюсери: Артем Доллежаль, Владислав Ряшин

Актори: Олександр Попов, Ганна Васильєва, Владислав Мамчур, Євген Ламах, Світлана Зельбет, Анастасія Чепелюк, Ксенія Мішина, Марк Терещенко.