Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Рецепт кохання

Сезон 1

Казкова історія нових Кейт Міддлтон і Меган Маркл! Лариса збирається заміж за справжнього дворянина Антона. А щоб сім'я схвалила союз їй доводиться «прикрасити» свій родовід!

Рецепт кохання

Казкова історія нових Кейт Міддлтон і Меган Маркл! Лариса збирається заміж за справжнього дворянина Антона. А щоб сім'я схвалила союз їй доводиться «прикрасити» свій родовід!


Найдобріша, легка та смішна комедія «Рецепт кохання» від телеканалу СТБ розповідає історію двох закоханих Антона й Лариси. Начальник відділу маркетингу та директор меблевого виробництва вже цілий рік крутили службовий роман. А коли справа дійшла до весілля, виявилося, що Антон – хлопець блакитної крові. Його предки – справжні дворяни, утекли з країни під час більшовицької революції. Тепер сім'я головного героя серіалу «Рецепт кохання» живе в Лондоні, наближена до королеви Великобританії! А батько хлопця пообіцяв себі ніколи не приїжджати на батьківщину.

Знайомлячись із майбутнім свекром, Лариса і не думала, що чистота крові й історія роду настільки для нього важлива! І виявивши цей незручний факт, дівчина вирішила збрехати про походження свого коріння. Відтепер її мама – Параска Іванівна стала благородною вдовою віце-адмірала, який загинув під час служби, рідний будинок у селі перетворився на величезний заміський маєток зі стайнями й будиночком для слуг. Лариса і не думала, що її брехня в українському серіалі «Рецепт кохання» виявиться настільки правдоподібною та захоплюючою, що свекор сер Едуард вирішить піти проти своїх принципів і прилетіти в гості!

Ось тут все і пішло шкереберть! Лариса знімає в оренду будинок, наймає дворецького та куховарку, купує дорогі сукні та підбори. Маму, яка насправді зовсім не романтично розводить свиней, дівчина перетворює на справжню герцогиню та намагається відучити «шокати». Дивись онлайн серіал «Рецепт кохання» і дізнайся, чи вдалося Ларисі вийти заміж? І яка божевільна метушня відбувалася у двох сім'ях усі 4 серії!

Насолоджуйся грою знаменитих акторів Ади Роговцевої, Олени Яковлевої, Оксани Сташенко та Микити Тарасова, а також улюблених Олександра Попова і Костянтина Данилюка. Смійся з комічних ситуацій, щирих і наївних героїв і відчуй теплу сімейну атмосферу фільму «Рецепт кохання».


І, звичайно, не прогав можливості дізнатися, як же зрозуміти, що ти зустрів справжнє кохання, і головне, як утримати його? У чому ж Рецепт кохання? Дізнайся прямо зараз – дивись онлайн український серіал разом із сайтом Teleportal.ua.