Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Провідниця

Сезон 1

Подорож поїздом - це особлива романтика. Той самий чай у склянках з підставками, сира постіль, варена курка і балакучі пасажири. Оля працює провідницею вже більше десяти років. Яких тільки історій вона не наслухалася!..

Провідниця

Подорож поїздом - це особлива романтика. Той самий чай у склянках з підставками, сира постіль, варена курка і балакучі пасажири. Оля працює провідницею вже більше десяти років. Яких тільки історій вона не наслухалася!..


Серіал СТБ Провідниця - це «ефект попутника» на телеекрані.

Кому з нас не траплялося розговоритися із сусідом по купе? Іноді незнайомцю можна розповісти такі речі, в які ніколи не зізнаєшся близькій людині. Психологи називають це «ефектом попутника». Люди відкриваються співрозмовнику саме з тієї причини, що вони ніколи більше не зустрінуться. Чужі не будуть засуджувати і точно не проговоряться комусь «не тому».


Головна героїня серіалу Ольга Богачева працює провідницею вже більше десяти років.

Вона любить свою роботу і зовсім не схожа на «класичного» провідника, який будить о п’ятій ранку нестямним голосом і вимагає терміново здати постіль. Оля - мила, привітна, симпатична жінка, один тільки вид якої тут же викликає прихильність до себе. Провідниця обожнює слухати історії своїх пасажирів. Вона намагається підбадьорити тих, хто удався в тугу, розвеселити сумних і заспокоїти роздратованих. Розмова з Олею часто стає схожою на сеанс у психотерапевта – розповідаючи все співчутливій жінці, пасажири нарешті отримують можливість розібратися в собі та своїх проблемах. А здавалося б - всього лише провідниця...


Серіал Провідниця побудований за принципом новел. Кожна серія - це нова історія, нові герої.

Незмінною складовою кожної серії залишається сама провідниця Ольга, але про неї глядачам практично нічого не розповідається. Ми знаємо тільки те, що вона недурна, приваблива, заміжня, з дитиною. З Олею активно фліртує її колега з сусіднього вагона, і час від часу вона, не соромлячись, користується його симпатією.

У серіалі Провідниця вас чекає п'ять захоплюючих, зворушливих, а часом навіть трохи сумних історій. Разом з Ольгою хочеться плакати, сміятися і щиро співчувати ожному герою.


Історія про кохання за гроші.

Одна з пасажирок розповіла Олі про своє незвичайне кохання. Ліза не хотіла, щоб колишній побачив її на весіллі без пари, тому найняла чоловіка з ескорт-сервісу. Між ними спалахнули почуття. А потім жінка зрозуміла, що «наречений напрокат» весь цей час її обманював. Дивіться зворушливу історію про кохання в серіалі Провідниця онлайн!


Історія про викрадену дитину.

У серіалі Провідниця Ольга випадково підслухала розмову пасажирів, які вкрали дитину у матері. Що зробила відважна жінка, дізнавшись про те, що в її вагоні можуть ховатися злочинці? І... чи злочинці вони? Дивіться історію про непрості сімейні стосунки в серіалі Провідниця онлайн на сайті Teleportal.ua


Історія про відважну жінку і смертельну хворобу.

У вагоні Ольги їхала пасажирка з таким сумним обличчям, що провідниця просто не могла не запитати, що у неї сталося. Виявилося, що у Алли рак, і це тільки одна з її численних бід. Чоловік-зрадник, корислива дочка і неможливе кохання - все це є в історії Алли, яка не здається, незважаючи на труднощі в житті. Дивіться історію про боротьбу з хворобою, любов і зраду в серіалі Провідниця онлайн.


Майже «Ромео і Джульєтта» на сучасний лад.

Ольга зустріла серед своїх пасажирів молоду вагітну жінку з гарним ім'ям Рада. Дівчина подорожувала сама-самісінька, незважаючи на свій стан. Не пропустіть захоплюючу історію про кохання волелюбної циганки - дивіться серіал Провідниця онлайн.


Ольга ледве не стала жертвою терористів.

Відважна провідниця спробувала врятувати чоловіка, якого тримали в заручниках. Їй вдалося поспілкуватися з полоненим. Він назвався Глібом і розповів історію свого життя. Виявилося, що він не був такою вже доброю людиною. Ольга звикла бачити краще в людях, тому вона уважно вислухала навіть історію цієї людини, яка вважає себе злочинцем. Дивіться в серіалі Провідниця історію пропащого чоловіка, який нарешті встав на вірний шлях.

Роль Ольги Богачевой зіграла актриса театру і кіно Людмила Загорська, відома за серіалами «Друге дихання», «Гроза над Тихоріччям» і «Розтин покаже».


Ще пара слів про команду, яка працювала над серіалом Провідниця.

Виробництво: Mamas Film Production

Режисери: Сергій Сотниченко, Тарас Дудар