Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Валера освідчився: що буде робити Оксана?
<p style="text-align:justify">Оксана вагітна від власного чоловіка. Вона так довго не могла пробачити йому зраду, так довго намагалася отримати розлучення... І що тепер?</p><p style="text-align:justify">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/pelena">«Пелена»</a> 10 серія ефір СТБ від 25.04.2019 настала пора розставити всі крапки над «і». Хто головний лиходій? З ким залишиться Оксана? Чи будуть покарані винні? У фінальній серії кримінальної драми все стало на свої місця.</p><p style="text-align:justify"><strong>Валера випадково дізнався про вагітність Оксани і зробив несподіваний хід.</strong></p><p style="text-align:justify">Голова району освідчився журналістці. Він готовий виховувати чужу дитину – головне, щоб Оксана і малюк були щасливі. Що відповіла Симонова? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Пелена» 10 серія.</p><p style="text-align:justify"><strong>Камишев пішов до Кирила, щоб поговорити «по-чоловічому».</strong></p><p style="text-align:justify">Валерій заявив, що Оксана вагітна від нього. Кирило в шоці: він до останнього сподівався на примирення з дружиною! Він і зараз не готовий відпустити Оксану, навіть після зради. Чоловік готовий на все, навіть усиновити чужу дитину, тільки щоб не розлучатися з коханою жінкою. Тепер останнє слово - за Оксаною. Дивіться в серіалі «Пелена» 10 серія, на чию користь розпався цей любовний трикутник.</p><p style="text-align:justify"><strong>Ліда </strong><strong>досі розгулює на волі.</strong></p><p style="text-align:justify">Божевільна вже один раз спробувала вбити Симонову. Після невдалого наїзду вона не заспокоїлася. Ліда шалено закохана в Камишева, і вона не готова віддавати «свого Валеру» іншій жінці. Секретарка зрозуміла, що у неї є тільки один спосіб усунути конкурентку – вбити її... Дивіться уважно – 10 серія кримінальної драми «Пелена» щедра на події.</p><p style="text-align:justify">Всі герої серіалу «Пелена» хочуть щастя – Катерина Захарівна дала ще один шанс Владлену Никифоровичу, а Броніслава знайшла свою другу половинку в особі душки-патологоанатома Сергія.</p><p style="text-align:justify">Тепер пора і Оксані визначитися, з ким вона хоче ростити свою дитину. Вона приїхала до Валерія для серйозної розмови... Чим закінчилася ця історія? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Пелена» 10 серія ефір СТБ від 25.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p><p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/pelena/sezon-1/seriya-9">«Пелена» 9 серія</a>.</p>

Валера освідчився: що буде робити Оксана?

Всі серії | Сезон 1

Валера освідчився: що буде робити Оксана?

Оксана вагітна від власного чоловіка. Вона так довго не могла пробачити йому зраду, так довго намагалася отримати розлучення... І що тепер?

У серіалі «Пелена» 10 серія ефір СТБ від 25.04.2019 настала пора розставити всі крапки над «і». Хто головний лиходій? З ким залишиться Оксана? Чи будуть покарані винні? У фінальній серії кримінальної драми все стало на свої місця.

Валера випадково дізнався про вагітність Оксани і зробив несподіваний хід.

Голова району освідчився журналістці. Він готовий виховувати чужу дитину – головне, щоб Оксана і малюк були щасливі. Що відповіла Симонова? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Пелена» 10 серія.

Камишев пішов до Кирила, щоб поговорити «по-чоловічому».

Валерій заявив, що Оксана вагітна від нього. Кирило в шоці: він до останнього сподівався на примирення з дружиною! Він і зараз не готовий відпустити Оксану, навіть після зради. Чоловік готовий на все, навіть усиновити чужу дитину, тільки щоб не розлучатися з коханою жінкою. Тепер останнє слово - за Оксаною. Дивіться в серіалі «Пелена» 10 серія, на чию користь розпався цей любовний трикутник.

Ліда досі розгулює на волі.

Божевільна вже один раз спробувала вбити Симонову. Після невдалого наїзду вона не заспокоїлася. Ліда шалено закохана в Камишева, і вона не готова віддавати «свого Валеру» іншій жінці. Секретарка зрозуміла, що у неї є тільки один спосіб усунути конкурентку – вбити її... Дивіться уважно – 10 серія кримінальної драми «Пелена» щедра на події.

Всі герої серіалу «Пелена» хочуть щастя – Катерина Захарівна дала ще один шанс Владлену Никифоровичу, а Броніслава знайшла свою другу половинку в особі душки-патологоанатома Сергія.

Тепер пора і Оксані визначитися, з ким вона хоче ростити свою дитину. Вона приїхала до Валерія для серйозної розмови... Чим закінчилася ця історія? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Пелена» 10 серія ефір СТБ від 25.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Пелена» 9 серія.