Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Шанс на одужання: чи допоможе Голубєву операція?
<p style="text-align:justify">Засліплений любов’ю Юра в мелодрамі СТБ <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/narechenyy">«Наречений»</a> серія 7 від 30.05.2019 зробив благородний вчинок: він зібрав усю потрібну суму для операції сліпому Валері й передав кошти Наді. Ба більше, знайшов відомого лікаря і вже записав до нього на прийом головного героя серіалу «Наречений» 2019. Для чого він це зробив? Хотів розтопити крижане серце Наді чи щиро допомогти Голубєву?</p> <p style="text-align:justify">А Люся знову зазнала фіаско: у 7 серії мелодрами «Наречений» мати-зозулю з тріском вигнали із «заморського» краю, і тепер жінка планує повернутися до своєї сім’ї! На що вона розраховує? Невже Люся переконана, що зможе повернути довіру екссім’ї?</p> <p style="text-align:justify">Тим часом на подвір’я Голубєвих завітали непрохані гості: злодії, які напали на старенького дідуся, вирішили помститися Валері за те, що він «здав» банду поліції. Один із них почав жорстокого бити сліпого по ногах і по спині! Здається, чоловік буде не тільки сліпим, а ще й не зможе ходити! Дивіться онлайн серіал «Наречений» серія 7 від 30.05.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, що сталося з Валерою.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки — дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/narechenyy/sezon-1/seriya-6">«Наречений» 6 серія</a> онлайн.</p>

Шанс на одужання: чи допоможе Голубєву операція?

Всі серії | Сезон 1

Шанс на одужання: чи допоможе Голубєву операція?

Засліплений любов’ю Юра в мелодрамі СТБ «Наречений» серія 7 від 30.05.2019 зробив благородний вчинок: він зібрав усю потрібну суму для операції сліпому Валері й передав кошти Наді. Ба більше, знайшов відомого лікаря і вже записав до нього на прийом головного героя серіалу «Наречений» 2019. Для чого він це зробив? Хотів розтопити крижане серце Наді чи щиро допомогти Голубєву?

А Люся знову зазнала фіаско: у 7 серії мелодрами «Наречений» мати-зозулю з тріском вигнали із «заморського» краю, і тепер жінка планує повернутися до своєї сім’ї! На що вона розраховує? Невже Люся переконана, що зможе повернути довіру екссім’ї?

Тим часом на подвір’я Голубєвих завітали непрохані гості: злодії, які напали на старенького дідуся, вирішили помститися Валері за те, що він «здав» банду поліції. Один із них почав жорстокого бити сліпого по ногах і по спині! Здається, чоловік буде не тільки сліпим, а ще й не зможе ходити! Дивіться онлайн серіал «Наречений» серія 7 від 30.05.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, що сталося з Валерою.

Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки — дивіться «Наречений» 6 серія онлайн.